„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dolní Olešnice Dolní Pěna Dolní Podluží
Dolní Pohleď Dolní Poustevna Dolní Přím
Dolní Radechová Dolní Roveň Dolní Rožínka
Dolní Rychnov Dolní Řasnice Dolní Ředice
Dolní Slivno Dolní Sokolovec Dolní Stakory
Dolní Studénky Dolní Těšice Dolní Tošanovice
Dolní Třebonín Dolní Újezd Dolní Újezd
Dolní Věstonice Dolní Vilémovice Dolní Vilímeč
Dolní Zálezly Dolní Zimoř Dolní Žandov
Dolní Žďár Dolní Životice Doloplazy

<<   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51  >>

Další města:

Praha 17 Brno-město Beroun Praha 12 Praha 7 Cheb Praha-Lysolaje Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 5 Olomouc Praha-Petrovice Praha 13 Vyškov Karviná Třebíč Praha-Královice Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Bruntál Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Vinoř Praha 18 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Plzeň-sever Pardubice Náchod Praha 14 Příbram Plzeň-město Hradec Králové Ústí nad Labem Plzeň-jih Most Praha-Satalice Tábor Praha 4 Strakonice Přerov Hlavní město Praha Praha-Kunratice Karlovy Vary Domažlice Praha-východ Ústí nad Orlicí Mělník Zlín Praha 9 Kutná Hora Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Rokycany Česká Lípa Praha-Suchdol Šumperk Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha 6 Praha 3 Kroměříž Znojmo Praha-Lochkov Praha 20 Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Benice Praha 10 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Kolín Svitavy Havlíčkův Brod Sokolov Liberec Teplice Praha 2 Jindřichův Hradec Semily Praha 1 Praha 21 Písek Jihlava Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby