„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dolní Olešnice Dolní Pěna Dolní Podluží
Dolní Pohleď Dolní Poustevna Dolní Přím
Dolní Radechová Dolní Roveň Dolní Rožínka
Dolní Rychnov Dolní Řasnice Dolní Ředice
Dolní Slivno Dolní Sokolovec Dolní Stakory
Dolní Studénky Dolní Těšice Dolní Tošanovice
Dolní Třebonín Dolní Újezd Dolní Újezd
Dolní Věstonice Dolní Vilémovice Dolní Vilímeč
Dolní Zálezly Dolní Zimoř Dolní Žandov
Dolní Žďár Dolní Životice Doloplazy

<<   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51  >>

Další města:

Znojmo Pelhřimov Náchod Olomouc Most Mělník Hradec Králové Chrudim Praha-Petrovice Praha-Klánovice Karlovy Vary Karviná Praha 11 Třebíč Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Březiněves Prachatice Rakovník Bruntál Ostrava-město Klatovy Praha-Slivenec Beroun Brno-venkov Praha-Nedvězí Děčín Ústí nad Orlicí Kladno Louny Praha 21 Praha 9 Sokolov Jihlava Vsetín Opava Praha-Benice Ústí nad Labem Teplice Praha 8 Praha-Újezd Trutnov Liberec Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Tachov Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Kolín Písek Břeclav Praha 15 Cheb Praha-Lochkov Chomutov Praha 19 Tábor Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Satalice Benešov Kroměříž Praha-Lipence Litoměřice Praha-Kunratice Praha 3 Zlín Praha 13 Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha-Vinoř Plzeň-jih Pardubice Hodonín Blansko Prostějov Žďár nad Sázavou Šumperk Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha-východ Semily Vyškov Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Nymburk Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby