„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dolní Olešnice Dolní Pěna Dolní Podluží
Dolní Pohleď Dolní Poustevna Dolní Přím
Dolní Radechová Dolní Roveň Dolní Rožínka
Dolní Rychnov Dolní Řasnice Dolní Ředice
Dolní Slivno Dolní Sokolovec Dolní Stakory
Dolní Studénky Dolní Těšice Dolní Tošanovice
Dolní Třebonín Dolní Újezd Dolní Újezd
Dolní Věstonice Dolní Vilémovice Dolní Vilímeč
Dolní Zálezly Dolní Zimoř Dolní Žandov
Dolní Žďár Dolní Životice Doloplazy

<<   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51  >>

Další města:

Praha-Dolní Počernice Šumperk Hodonín Děčín Plzeň-sever Blansko Brno-venkov Cheb Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Slivenec Praha 7 České Budějovice Praha-Benice Tachov Litoměřice Praha 3 Praha 16 Praha-východ Praha 4 Kutná Hora Česká Lípa Praha 22 Praha 8 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Nymburk Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Strakonice Opava Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Karlovy Vary Prachatice Pelhřimov Beroun Praha 20 Hlavní město Praha Příbram Karviná Uherské Hradiště Hradec Králové Svitavy Praha 18 Jičín Jihlava Klatovy Praha 5 Praha-Vinoř Praha-Petrovice Rakovník Praha 13 Praha-Újezd Praha 12 Praha 6 Domažlice Vsetín Český Krumlov Ústí nad Labem Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Žďár nad Sázavou Chomutov Praha-západ Chrudim Sokolov Praha-Koloděje Prostějov Mělník Most Kladno Přerov Jablonec nad Nisou Praha 11 Praha 21 Zlín Praha 2 Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Nový Jičín Pardubice Teplice Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Brno-město Písek Praha-Satalice Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby