„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doloplazy Domamil Domanín
Domanín Dománovice Domašín
Domašov Domašov nad Bystřicí Domašov u Šternberka
Domaželice Domažlice Domoraz
Domousnice Domoušice Doňov
Doubek Doubice Doubrava
Doubravčice Doubravice Doubravice
Doubravice Doubravice nad Svitavou Doubravička
Doubravník Doubravy Doudleby
Doudleby nad Orlicí Doupě Drahanovice

<<   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52  >>

Další města:

Pelhřimov Praha 20 Praha-Klánovice Opava Praha 8 Jablonec nad Nisou Svitavy Trutnov Mělník Praha 18 Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha 22 Havlíčkův Brod Prachatice Ostrava-město Praha 7 Zlín Brno-město Vsetín Vyškov Karlovy Vary Praha 3 Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Benešov Hradec Králové Praha-Benice Litoměřice Třebíč Břeclav Praha 2 Děčín Praha 16 Plzeň-jih Hlavní město Praha Jihlava Praha-Štěrboholy Most Praha-Satalice Písek Hodonín Praha-Vinoř Praha-Šeberov Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Bruntál Chrudim Tábor Cheb Příbram Praha 14 Kutná Hora Kladno Praha-Lysolaje České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Troja Mladá Boleslav Praha-Dubeč Česká Lípa Semily Praha 21 Plzeň-sever Teplice Praha-východ Praha 4 Praha-Kolovraty Louny Praha 11 Uherské Hradiště Tachov Nový Jičín Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha 17 Pardubice Sokolov Chomutov Praha 12 Praha-Libuš Praha-Královice Praha 13 Liberec Praha 19 Praha-Zličín Náchod Jeseník Český Krumlov Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby