„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doloplazy Domamil Domanín
Domanín Dománovice Domašín
Domašov Domašov nad Bystřicí Domašov u Šternberka
Domaželice Domažlice Domoraz
Domousnice Domoušice Doňov
Doubek Doubice Doubrava
Doubravčice Doubravice Doubravice
Doubravice Doubravice nad Svitavou Doubravička
Doubravník Doubravy Doudleby
Doudleby nad Orlicí Doupě Drahanovice

<<   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52  >>

Další města:

Mladá Boleslav Litoměřice Rakovník Praha-Petrovice Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha 3 Praha-Ďáblice Teplice Strakonice Praha-Zličín Praha 18 Praha 13 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Újezd Chrudim Benešov Domažlice Ostrava-město Praha-Dubeč Děčín Český Krumlov Třebíč Praha 1 Kutná Hora Karviná Praha-západ Písek Praha 22 Hradec Králové Praha-Královice Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Olomouc Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha-Troja Most Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 12 Praha-Březiněves Břeclav Nymburk Svitavy Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Beroun Znojmo Praha-Klánovice Praha-Libuš Kroměříž Praha-Čakovice Vsetín Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Nebušice Plzeň-město Hodonín Rokycany Frýdek-Místek Praha-Slivenec Brno-město Mělník Příbram Bruntál Česká Lípa Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 19 Jičín Cheb Praha 17 Praha 14 Tachov Jablonec nad Nisou Kolín Brno-venkov Blansko Praha-východ Praha 16 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Jihlava Trutnov Praha-Křeslice Prachatice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha 2 Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby