„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doloplazy Domamil Domanín
Domanín Dománovice Domašín
Domašov Domašov nad Bystřicí Domašov u Šternberka
Domaželice Domažlice Domoraz
Domousnice Domoušice Doňov
Doubek Doubice Doubrava
Doubravčice Doubravice Doubravice
Doubravice Doubravice nad Svitavou Doubravička
Doubravník Doubravy Doudleby
Doudleby nad Orlicí Doupě Drahanovice

<<   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52  >>

Další města:

Brno-město Praha 8 Písek Znojmo Praha 5 Trutnov Praha 16 Praha 4 Karlovy Vary Klatovy Praha 6 Jičín Praha 3 Teplice Hodonín Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Koloděje Nový Jičín Praha-Libuš Praha 22 Benešov Zlín Praha 10 Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Tachov Karviná Praha-Březiněves Kroměříž Praha 21 Praha-Přední Kopanina Svitavy Tábor Jindřichův Hradec Bruntál Sokolov Jeseník Praha 7 Litoměřice Kladno Praha-Čakovice Praha-východ Praha 9 Chrudim Praha-Lysolaje České Budějovice Praha-Zličín Praha 13 Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 15 Třebíč Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Satalice Vsetín Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Ústí nad Labem Olomouc Praha-Dolní Počernice Blansko Přerov Praha 20 Pelhřimov Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Louny Domažlice Česká Lípa Ostrava-město Beroun Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha-západ Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha 19 Prostějov Vyškov Praha 11 Břeclav Praha-Petrovice Kutná Hora Brno-venkov Jihlava Liberec Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby