„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doloplazy Domamil Domanín
Domanín Dománovice Domašín
Domašov Domašov nad Bystřicí Domašov u Šternberka
Domaželice Domažlice Domoraz
Domousnice Domoušice Doňov
Doubek Doubice Doubrava
Doubravčice Doubravice Doubravice
Doubravice Doubravice nad Svitavou Doubravička
Doubravník Doubravy Doudleby
Doudleby nad Orlicí Doupě Drahanovice

<<   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52  >>

Další města:

Praha 21 Karlovy Vary Nymburk Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Prostějov Praha 20 Náchod Tábor Semily Praha-Slivenec Praha 15 Kolín Ústí nad Labem Karviná Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Jihlava Prachatice Znojmo Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Louny Blansko Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Plzeň-jih Děčín Praha-Zličín Klatovy Benešov Brno-město Praha-Újezd Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha 19 Zlín Rokycany Vyškov Olomouc Teplice Strakonice Český Krumlov Česká Lípa Praha 2 Praha 8 Rakovník Opava Praha-západ Praha-Královice Pelhřimov Praha 17 Kutná Hora Mělník Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Domažlice Bruntál Hradec Králové Praha 16 Praha 12 Třebíč Příbram Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Písek Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha 9 Praha 14 Tachov Praha-Velká Chuchle Beroun Liberec Praha-Nedvězí Trutnov Praha 13 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby