„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doloplazy Domamil Domanín
Domanín Dománovice Domašín
Domašov Domašov nad Bystřicí Domašov u Šternberka
Domaželice Domažlice Domoraz
Domousnice Domoušice Doňov
Doubek Doubice Doubrava
Doubravčice Doubravice Doubravice
Doubravice Doubravice nad Svitavou Doubravička
Doubravník Doubravy Doudleby
Doudleby nad Orlicí Doupě Drahanovice

<<   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52  >>

Další města:

Děčín Praha 10 Brno-venkov Vyškov Jihlava Pelhřimov Jeseník Prostějov Nymburk Sokolov Praha 13 Strakonice Frýdek-Místek Klatovy Praha-Šeberov Hlavní město Praha Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha 18 Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-západ Česká Lípa Louny Trutnov Plzeň-sever Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Beroun Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha 9 České Budějovice Svitavy Benešov Praha-Koloděje Písek Semily Praha-Kolovraty Praha 15 Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 8 Ústí nad Orlicí Kroměříž Rakovník Praha-Řeporyje Praha 5 Rokycany Litoměřice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Vinoř Znojmo Praha 22 Praha-východ Bruntál Praha-Lipence Hradec Králové Praha 7 Šumperk Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Zlín Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Kunratice Vsetín Tábor Mělník Praha 16 Liberec Opava Praha 19 Olomouc Praha-Petrovice Tachov Teplice Ústí nad Labem Prachatice Praha-Libuš Domažlice Praha-Lochkov Břeclav Přerov Příbram Náchod Praha 14 Blansko Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby