„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domousnice

Nové produkty Domousnice

Dlažby a obrubníky Domousnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domousnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domousnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domousnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domousnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domousnice, Levná dlažba Domousnice, Dlažba Domousnice, Zámkové dlažby Domousnice, Zámkové dlažba Domousnice, Betonové dlažby Domousnice, Betonová dlažba Domousnice, Zdící prvky Domousnice, Dlažby II jakosti Domousnice, Dlažba II jakosti Domousnice, Plošné dlažby Domousnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Semily Litoměřice Chrudim Praha 8 Blansko Praha-Vinoř Jičín Břeclav Praha 14 Praha 16 Přerov Olomouc Ústí nad Labem Praha 20 Praha 17 Třebíč Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Sokolov Hodonín Praha 7 Praha 19 Louny Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-západ Jeseník Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Zličín Strakonice Rokycany Praha 18 Praha-Klánovice Vyškov Příbram Praha-Královice Chomutov Cheb Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha 10 Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Tachov Praha 1 Praha-Dubeč Rakovník Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Benešov Praha-Suchdol Šumperk Trutnov Praha 15 Praha-Slivenec Karviná Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Beroun Havlíčkův Brod Brno-město Nymburk Praha-Újezd Znojmo Praha 11 Mělník Jihlava Prostějov Plzeň-sever Děčín Domažlice Rychnov nad Kněžnou Písek Praha 22 Praha-Šeberov Opava Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Satalice Karlovy Vary Praha 4 Nový Jičín Kladno Klatovy Kolín Prachatice Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domousnice

Levná dlažba Domousnice

Dlažba Domousnice

Zámkové dlažby Domousnice

Zámkové betonové dlažby Domousnice

Zámková dlažba Domousnice

Betonové dlažby Domousnice

Betonová dlažba Domousnice

Zdící prvky Domousnice

Dlažby II jakosti Domousnice

Dlažba II jakosti Domousnice

Plošné dlažby Domousnice