„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domousnice

Nové produkty Domousnice

Dlažby a obrubníky Domousnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domousnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domousnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domousnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domousnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domousnice, Levná dlažba Domousnice, Dlažba Domousnice, Zámkové dlažby Domousnice, Zámkové dlažba Domousnice, Betonové dlažby Domousnice, Betonová dlažba Domousnice, Zdící prvky Domousnice, Dlažby II jakosti Domousnice, Dlažba II jakosti Domousnice, Plošné dlažby Domousnice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha 13 Praha-Újezd Praha-Březiněves Náchod Praha-Troja Česká Lípa Chrudim Semily Prachatice Teplice Tachov Brno-město Sokolov Hodonín Kroměříž Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Louny Praha 9 Praha-východ Praha 1 Praha-Koloděje Jičín Praha-Zličín Praha 22 Liberec Kutná Hora Karviná Mělník Ústí nad Labem České Budějovice Pelhřimov Praha 11 Praha 7 Praha 19 Jeseník Svitavy Karlovy Vary Praha 3 Praha-Křeslice Praha-Královice Praha 2 Kladno Břeclav Praha-Libuš Beroun Praha-Nedvězí Praha 6 Klatovy Písek Praha 10 Praha 12 Praha 16 Praha-Čakovice Praha 15 Praha 8 Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Benešov Chomutov Český Krumlov Praha-západ Praha-Satalice Brno-venkov Litoměřice Přerov Ústí nad Orlicí Strakonice Plzeň-jih Vsetín Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Šumperk Praha-Nebušice Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha-Benice Kolín Rakovník Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Domažlice Prostějov Vyškov Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Trutnov Bruntál Olomouc Cheb Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Nymburk Pardubice Praha 18 Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domousnice

Levná dlažba Domousnice

Dlažba Domousnice

Zámkové dlažby Domousnice

Zámkové betonové dlažby Domousnice

Zámková dlažba Domousnice

Betonové dlažby Domousnice

Betonová dlažba Domousnice

Zdící prvky Domousnice

Dlažby II jakosti Domousnice

Dlažba II jakosti Domousnice

Plošné dlažby Domousnice