„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Dunajovice Horní Dvořiště Horní Habartice
Horní Heřmanice Horní Heřmanice Horní Jelení
Horní Jiřetín Horní Kalná Horní Kamenice
Horní Kněžeklady Horní Kounice Horní Kozolupy
Horní Krupá Horní Kruty Horní Lapač
Horní Lhota Horní Lhota Horní Libchava
Horní Libochová Horní Lideč Horní Loděnice
Horní Lomná Horní Loučky Horní Lukavice
Horní Maršov Horní Město Horní Meziříčko
Horní Moštěnice Horní Myslová Horní Němčí

<<   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64  >>

Další města:

Praha-Libuš Kladno Praha-Čakovice Uherské Hradiště Ostrava-město Prostějov Písek Rakovník Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Troja Vyškov Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Karlovy Vary Opava Praha-Nebušice Strakonice Vsetín Plzeň-sever Praha 22 Most Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Praha 3 Frýdek-Místek Praha 19 Přerov Praha-Dubeč Praha 21 Břeclav České Budějovice Plzeň-jih Brno-město Prachatice Praha-Klánovice Praha 20 Kroměříž Praha 13 Praha 1 Pelhřimov Jablonec nad Nisou Svitavy Praha-Lysolaje Tábor Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-Šeberov Praha 14 Praha 2 Praha-Kolovraty Praha 5 Praha 4 Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Cheb Třebíč Praha 7 Blansko Nymburk Praha-západ Praha-Zbraslav Trutnov Praha 16 Sokolov Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Liberec Tachov Benešov Beroun Praha-Březiněves Praha-Benice Náchod Praha-Lipence Jičín Praha-Křeslice Chrudim Praha 9 Domažlice Česká Lípa Mělník Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Řeporyje Český Krumlov Praha 17 Jeseník Olomouc Praha 12 Praha 11 Zlín Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby