„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Dunajovice Horní Dvořiště Horní Habartice
Horní Heřmanice Horní Heřmanice Horní Jelení
Horní Jiřetín Horní Kalná Horní Kamenice
Horní Kněžeklady Horní Kounice Horní Kozolupy
Horní Krupá Horní Kruty Horní Lapač
Horní Lhota Horní Lhota Horní Libchava
Horní Libochová Horní Lideč Horní Loděnice
Horní Lomná Horní Loučky Horní Lukavice
Horní Maršov Horní Město Horní Meziříčko
Horní Moštěnice Horní Myslová Horní Němčí

<<   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64  >>

Další města:

Praha 6 Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Dubeč Praha-Kunratice Beroun Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha 20 Praha 14 Břeclav Tábor Jindřichův Hradec Jeseník Pelhřimov Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Kolín Opava Brno-venkov Praha 1 Praha 3 Praha-Březiněves Liberec Praha-Troja Vsetín Přerov Praha-Čakovice Olomouc Praha-Benice Blansko Praha-Zličín Ostrava-město Domažlice Praha 21 Praha 2 Hodonín Praha-Vinoř Cheb Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Chomutov Plzeň-jih Praha-Nedvězí Rakovník Most Ústí nad Labem Písek Nový Jičín Mladá Boleslav Svitavy Benešov Praha 15 Praha 22 Praha 8 Jihlava Strakonice Praha-Šeberov Kutná Hora Praha-západ Hradec Králové Vyškov Prostějov Praha-Řeporyje Litoměřice Jičín Praha 17 Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 11 Bruntál Náchod Praha-Královice Praha-Petrovice Praha-východ Karviná Příbram Praha 10 Rokycany Plzeň-město Třebíč Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 18 Frýdek-Místek Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby