„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hředle Hřensko Hřibiny-Ledská
Hřibojedy Hřiměždice Hříšice
Hříškov Hřivice Hřivínův Újezd
Hubenov Hudčice Hudlice
Hukvaldy Hulice Hulín
Humburky Humpolec Huntířov
Hůrky Hurtova Lhota Hůry
Husí Lhota Husinec Husinec
Huslenky Hustopeče Hustopeče nad Bečvou
Huštěnovice Hutisko-Solanec Huzová

<<   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71  >>

Další města:

Brno-venkov Kutná Hora Karlovy Vary České Budějovice Praha 13 Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha 22 Blansko Praha-Šeberov Český Krumlov Semily Praha-Satalice Praha 11 Praha 9 Česká Lípa Šumperk Jihlava Frýdek-Místek Olomouc Prostějov Praha 19 Plzeň-město Hradec Králové Praha-Troja Karviná Klatovy Praha 5 Ústí nad Labem Praha 10 Ústí nad Orlicí Hodonín Kroměříž Praha-Dolní Počernice Most Cheb Praha-Suchdol Příbram Nový Jičín Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Náchod Praha-Benice Praha-Zličín Břeclav Brno-město Jičín Praha 3 Beroun Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Přerov Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Mělník Benešov Strakonice Praha 20 Praha 17 Tábor Chomutov Praha-Libuš Praha 4 Prachatice Chrudim Praha 16 Zlín Praha-Dubeč Tachov Žďár nad Sázavou Třebíč Rokycany Praha-východ Praha-Kunratice Rakovník Praha-Vinoř Praha-Běchovice Nymburk Plzeň-jih Litoměřice Praha 14 Praha-Královice Pelhřimov Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha-Ďáblice Kolín Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 15 Praha 1 Pardubice Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby