„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hředle Hřensko Hřibiny-Ledská
Hřibojedy Hřiměždice Hříšice
Hříškov Hřivice Hřivínův Újezd
Hubenov Hudčice Hudlice
Hukvaldy Hulice Hulín
Humburky Humpolec Huntířov
Hůrky Hurtova Lhota Hůry
Husí Lhota Husinec Husinec
Huslenky Hustopeče Hustopeče nad Bečvou
Huštěnovice Hutisko-Solanec Huzová

<<   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71  >>

Další města:

Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha 7 Praha 21 Jindřichův Hradec Přerov Blansko Praha 16 Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Pelhřimov Frýdek-Místek Jeseník Opava Praha-Benice Příbram Jičín Praha 3 Klatovy Domažlice Vsetín Litoměřice Praha-Klánovice Praha-východ Bruntál Praha-Běchovice Hlavní město Praha Zlín Praha-Slivenec Trutnov Karlovy Vary Děčín Svitavy Praha 19 Břeclav Praha-západ Liberec Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 9 Louny Plzeň-město Praha 11 Vyškov Plzeň-sever Hradec Králové Ústí nad Labem Praha 17 Nymburk Rokycany Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha 1 Praha 8 České Budějovice Praha-Suchdol Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Ďáblice Praha 13 Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Chomutov Tábor Praha-Královice Praha-Libuš Praha 6 Český Krumlov Brno-venkov Praha 5 Praha-Petrovice Tachov Havlíčkův Brod Semily Strakonice Praha-Dolní Počernice Písek Praha 15 Praha-Vinoř Prachatice Beroun Praha 22 Pardubice Benešov Praha-Lipence Praha-Zbraslav Sokolov Uherské Hradiště Cheb Šumperk Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby