„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hředle Hřensko Hřibiny-Ledská
Hřibojedy Hřiměždice Hříšice
Hříškov Hřivice Hřivínův Újezd
Hubenov Hudčice Hudlice
Hukvaldy Hulice Hulín
Humburky Humpolec Huntířov
Hůrky Hurtova Lhota Hůry
Husí Lhota Husinec Husinec
Huslenky Hustopeče Hustopeče nad Bečvou
Huštěnovice Hutisko-Solanec Huzová

<<   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71  >>

Další města:

Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Tachov Rokycany Teplice Ostrava-město Praha 2 Praha 13 Česká Lípa Břeclav Liberec Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Lipence Ústí nad Labem Brno-město Praha-východ Louny Praha 20 Klatovy Benešov Praha 22 Praha-Čakovice Kolín Praha 5 Domažlice Žďár nad Sázavou Jihlava Vsetín Děčín Praha-Královice Praha 6 Praha 3 Třebíč Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Olomouc Praha-Suchdol Nymburk Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha-Lochkov Prostějov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Karviná Praha 10 Frýdek-Místek Písek Praha 11 Sokolov Most Beroun Praha-Zbraslav Semily Praha-Dubeč Praha-Vinoř Cheb Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Libuš Praha-Kolovraty Rakovník Prachatice Mladá Boleslav Tábor Praha 7 Zlín Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha 21 Praha 17 Pardubice Praha-Běchovice Znojmo Praha 4 Pelhřimov Praha 16 Plzeň-jih Praha 9 Jindřichův Hradec Chrudim Šumperk Trutnov Praha-Řeporyje Jeseník Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Uherské Hradiště Litoměřice Jičín Praha 19 Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby