„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hrob Hrobce Hrobčice
Hrobice Hrobice Hrochův Týnec
Hromnice Hronov Hrotovice
Hroubovice Hroznatín Hroznětín
Hroznová Lhota Hrubá Skála Hrubá Vrbka
Hrubčice Hrubý Jeseník Hrusice
Hruška Hrušky Hrušky
Hrušov Hrušová Hrušovany
Hrušovany nad Jevišovkou Hrušovany u Brna Hrutov
Hřebeč Hřebečníky Hředle

<<   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70  >>

Další města:

Jičín Praha-Satalice Šumperk Praha 9 Praha 3 Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Hodonín Tábor Praha-Benice Litoměřice Strakonice Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Praha 22 Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Cheb Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Kolín Bruntál Teplice Louny Praha 1 Jeseník Praha 21 Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-východ Pelhřimov Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Český Krumlov Praha 2 Praha-Ďáblice Příbram Praha 15 Sokolov Praha 12 Praha 14 Praha 6 Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha-Zbraslav Beroun Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Běchovice Praha 10 Česká Lípa Praha 13 Praha-Lochkov Praha 18 Nový Jičín Opava Přerov Kladno Praha-Suchdol Pardubice Písek Praha 16 Praha 8 Praha-Dubeč Vsetín Prostějov Mělník Praha-Libuš Brno-město Trutnov Liberec Klatovy Rakovník Praha 20 Náchod Chomutov Most Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Křeslice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha-Nebušice Praha-Vinoř Prachatice Třebíč Tachov Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby