„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hrob Hrobce Hrobčice
Hrobice Hrobice Hrochův Týnec
Hromnice Hronov Hrotovice
Hroubovice Hroznatín Hroznětín
Hroznová Lhota Hrubá Skála Hrubá Vrbka
Hrubčice Hrubý Jeseník Hrusice
Hruška Hrušky Hrušky
Hrušov Hrušová Hrušovany
Hrušovany nad Jevišovkou Hrušovany u Brna Hrutov
Hřebeč Hřebečníky Hředle

<<   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70  >>

Další města:

Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Karviná Praha-Nedvězí Prachatice Jičín Plzeň-jih Šumperk Jindřichův Hradec Praha 14 Přerov Česká Lípa Český Krumlov Jihlava Trutnov Most Znojmo Praha-Suchdol Vyškov Praha-Lipence Pardubice Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Praha 12 Praha 18 Chrudim Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 7 Ostrava-město Praha-Královice Cheb Strakonice Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Přední Kopanina Kroměříž Děčín Praha-Dolní Chabry Praha 13 Jeseník Brno-venkov Plzeň-město Brno-město Pelhřimov Praha 8 Praha-Kolovraty Praha 15 Praha-Klánovice Praha 9 Sokolov Semily Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Domažlice Vsetín Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Tachov Praha 3 Praha 5 Klatovy Ústí nad Labem Praha-Březiněves Chomutov České Budějovice Kladno Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Písek Nymburk Praha-Čakovice Praha-východ Praha 10 Třebíč Plzeň-sever Praha 19 Praha 21 Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Břeclav Praha-Satalice Karlovy Vary Mladá Boleslav Zlín Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Blansko Praha 17 Rokycany Příbram Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby