„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chotěbuz Choteč Choteč
Choteč Chotěmice Chotěnov
Chotěšice Chotěšov Chotěšov
Chotětov Chotěvice Chotíkov
Chotilsko Chotiměř Chotiněves
Chotovice Chotovice Choťovice
Chotoviny Chotusice Chotutice
Chotýčany Chotyně Chotýšany
Choustník Choustníkovo Hradiště Chožov
Chraberce Chrast Chrást

<<   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75  >>

Další města:

Praha 13 Vyškov Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Náchod Praha-Křeslice Rakovník Tachov Praha-Běchovice Teplice Přerov Praha 8 Praha 7 Praha 12 Louny Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Chomutov Český Krumlov Plzeň-jih Jeseník Beroun Praha 4 Třebíč Brno-venkov Klatovy Kolín Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha-Slivenec Praha 9 Praha-Troja Praha-Kunratice Šumperk Kladno Plzeň-sever Litoměřice Zlín Karlovy Vary Praha 22 Příbram Praha-Petrovice České Budějovice Blansko Praha 3 Frýdek-Místek Praha 21 Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Zličín Ostrava-město Praha-Dubeč Karviná Praha 6 Praha-Ďáblice Mělník Ústí nad Labem Praha 17 Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Libuš Hradec Králové Praha 14 Chrudim Tábor Praha-Satalice Nymburk Uherské Hradiště Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha 2 Pardubice Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha 20 Písek Prostějov Praha-Benice Nový Jičín Hodonín Praha-Klánovice Praha-západ Vsetín Brno-město Praha-Lipence Sokolov Svitavy Domažlice Praha-Suchdol Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby