„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Chotěbuz Choteč Choteč
Choteč Chotěmice Chotěnov
Chotěšice Chotěšov Chotěšov
Chotětov Chotěvice Chotíkov
Chotilsko Chotiměř Chotiněves
Chotovice Chotovice Choťovice
Chotoviny Chotusice Chotutice
Chotýčany Chotyně Chotýšany
Choustník Choustníkovo Hradiště Chožov
Chraberce Chrast Chrást

<<   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75  >>

Další města:

Praha-Újezd Praha-Březiněves České Budějovice Břeclav Hodonín Praha 5 Náchod Jihlava Brno-venkov Pardubice Tábor Teplice Praha 22 Třebíč Praha-Dubeč Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha 10 Vyškov Praha 12 Praha-Běchovice Praha-Troja Kroměříž Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha 2 Praha 15 Praha 8 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Strakonice Praha-Koloděje Praha 14 Kladno Praha-západ Litoměřice Praha-Čakovice Praha 17 Ostrava-město Česká Lípa Děčín Praha 3 Písek Beroun Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 9 Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha-Ďáblice Praha 16 Prostějov Praha 4 Český Krumlov Přerov Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha-Satalice Louny Plzeň-jih Tachov Bruntál Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 11 Rakovník Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Cheb Zlín Praha-Zličín Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Mělník Karviná Praha 7 Svitavy Praha 20 Pelhřimov Praha-východ Praha-Lysolaje Plzeň-město Opava Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Chrudim Praha-Libuš Jičín Klatovy Semily Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby