„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Tošanovice Horní Třešňovec Horní Újezd
Horní Újezd Horní Újezd Horní Ves
Horní Věstonice Horní Vilémovice Horní Vltavice
Horní Životice Hornice Hornosín
Horoměřice Horosedly Horoušany
Horská Kvilda Horšice Horšovský Týn
Horušice Hory Hořany
Hořátev Hořenice Hořepník
Hořesedly Hořešovice Hořešovičky
Hořice Hořice Hořice na Šumavě

<<   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66  >>

Další města:

Praha-Lipence Nový Jičín Děčín Sokolov Šumperk Jindřichův Hradec Strakonice Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Ostrava-město Mělník Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 15 Praha 4 Nymburk Praha-Běchovice Písek Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha-Březiněves Zlín Opava Prachatice Praha 3 Kutná Hora Pelhřimov České Budějovice Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Cheb Svitavy Bruntál Karviná Praha 19 Praha-východ Liberec Praha 12 Praha 1 Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha 6 Jičín Praha-Čakovice Klatovy Praha-západ Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Jeseník Příbram Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Hodonín Plzeň-sever Kroměříž Praha 10 Praha-Velká Chuchle Louny Semily Domažlice Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Blansko Praha-Slivenec Pardubice Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Troja Vyškov Hlavní město Praha Rokycany Praha-Lochkov Praha 21 Praha-Petrovice Praha 17 Teplice Praha 20 Praha 18 Karlovy Vary Prostějov Znojmo Chrudim Břeclav Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Zličín Praha-Kunratice Tachov Vsetín Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby