„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Horní Tošanovice Horní Třešňovec Horní Újezd
Horní Újezd Horní Újezd Horní Ves
Horní Věstonice Horní Vilémovice Horní Vltavice
Horní Životice Hornice Hornosín
Horoměřice Horosedly Horoušany
Horská Kvilda Horšice Horšovský Týn
Horušice Hory Hořany
Hořátev Hořenice Hořepník
Hořesedly Hořešovice Hořešovičky
Hořice Hořice Hořice na Šumavě

<<   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66  >>

Další města:

Ústí nad Labem Český Krumlov Praha 14 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Plzeň-město Praha 21 Olomouc Praha 3 Jeseník Praha 9 Brno-venkov Nymburk České Budějovice Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha 13 Praha 7 Tábor Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Trutnov Pelhřimov Rokycany Nový Jičín Ostrava-město Tachov Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Velká Chuchle Kolín Havlíčkův Brod Blansko Praha 6 Praha-Benice Karviná Praha-západ Příbram Praha-Kolovraty Praha 18 Vyškov Prachatice Praha 4 Chomutov Praha-Klánovice Hodonín Teplice Praha-Dubeč Kutná Hora Zlín Svitavy Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Lysolaje Strakonice Česká Lípa Vsetín Chrudim Domažlice Praha-Troja Praha 10 Praha 12 Děčín Pardubice Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Hlavní město Praha Praha 2 Šumperk Semily Praha-Královice Ústí nad Orlicí Benešov Praha-Lipence Praha 1 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Petrovice Kroměříž Liberec Praha 22 Praha 5 Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha 19 Znojmo Praha-Křeslice Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Brno-město Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby