„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hájek Hajnice Halámky
Halenkov Halenkovice Haluzice
Halže Hamr Hamr na Jezeře
Hamry Hamry Hamry nad Sázavou
Haňovice Hanušovice Harrachov
Hartinkov Hartmanice Hartmanice
Hartmanice Hartvíkovice Haškovcova Lhota
Hať Hatín Havířov
Havlíčkova Borová Havlíčkův Brod Havlovice
Havraň Havraníky Hazlov

<<   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58  >>

Další města:

Olomouc Praha-Lochkov Praha 5 Praha-Újezd Karviná Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Praha 2 Svitavy Česká Lípa Liberec Litoměřice Beroun Písek Uherské Hradiště Semily Kroměříž Vyškov Rokycany Praha-Královice Praha-Petrovice Praha-Březiněves Rakovník Klatovy Praha 1 Praha 4 Praha-Slivenec Plzeň-město Strakonice Praha 8 Praha-Běchovice Třebíč Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Jičín Mladá Boleslav Tachov Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha 11 Praha-Lysolaje Karlovy Vary Praha 18 Jeseník Bruntál Praha 12 Prachatice Příbram Ústí nad Labem Praha 20 Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha 9 Benešov Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Nebušice Sokolov Pardubice Jindřichův Hradec Opava Praha 16 Chrudim Most Praha-Libuš Kladno Praha-Satalice České Budějovice Prostějov Domažlice Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Šeberov Praha 17 Praha-Klánovice Praha 6 Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha 21 Praha 7 Mělník Praha 14 Zlín Praha-Suchdol Brno-město Praha-Kunratice Praha 3 Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 22 Hodonín Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby