„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hajnice

Nové produkty Hajnice

Dlažby a obrubníky Hajnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hajnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hajnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hajnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hajnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hajnice, Levná dlažba Hajnice, Dlažba Hajnice, Zámkové dlažby Hajnice, Zámkové dlažba Hajnice, Betonové dlažby Hajnice, Betonová dlažba Hajnice, Zdící prvky Hajnice, Dlažby II jakosti Hajnice, Dlažba II jakosti Hajnice, Plošné dlažby Hajnice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Mělník Praha 20 Zlín Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 17 Hodonín Brno-město Praha 5 Karviná Cheb Praha 21 Praha-Libuš Svitavy Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha 8 Pardubice Louny Praha-Šeberov Nový Jičín Blansko Praha-Slivenec Kolín Trutnov Praha-Troja Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 4 Praha-Dubeč Praha-Klánovice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha 7 Praha-Vinoř Jihlava Praha 15 Praha 13 České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Újezd Třebíč Semily Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha 12 Opava Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha 18 Znojmo Praha 22 Plzeň-sever Beroun Klatovy Praha-východ Praha 1 Strakonice Jeseník Praha 14 Domažlice Praha-Koloděje Praha 11 Chomutov Jičín Chrudim Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Písek Praha-Štěrboholy Břeclav Teplice Rychnov nad Kněžnou Děčín Sokolov Praha-Kolovraty Kladno Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Rokycany Most Praha-Lochkov Šumperk Liberec Praha 2 Praha 3 Plzeň-město Praha 6 Český Krumlov Praha-Satalice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hajnice

Levná dlažba Hajnice

Dlažba Hajnice

Zámkové dlažby Hajnice

Zámkové betonové dlažby Hajnice

Zámková dlažba Hajnice

Betonové dlažby Hajnice

Betonová dlažba Hajnice

Zdící prvky Hajnice

Dlažby II jakosti Hajnice

Dlažba II jakosti Hajnice

Plošné dlažby Hajnice