„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hajnice

Nové produkty Hajnice

Dlažby a obrubníky Hajnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hajnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hajnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hajnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hajnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hajnice, Levná dlažba Hajnice, Dlažba Hajnice, Zámkové dlažby Hajnice, Zámkové dlažba Hajnice, Betonové dlažby Hajnice, Betonová dlažba Hajnice, Zdící prvky Hajnice, Dlažby II jakosti Hajnice, Dlažba II jakosti Hajnice, Plošné dlažby Hajnice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Teplice Benešov Praha 2 Praha-Ďáblice Blansko Tábor Jičín Karlovy Vary Bruntál Praha-Lochkov Praha-Lysolaje České Budějovice Praha 11 Praha-Dubeč Chomutov Ústí nad Labem Praha 16 Jeseník Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Třebíč Praha 1 Břeclav Semily Strakonice Praha-Nebušice Opava Tachov Kroměříž Praha-Klánovice Praha-Slivenec Cheb Jablonec nad Nisou Česká Lípa Olomouc Nový Jičín Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha 10 Praha 22 Praha-západ Písek Praha-Křeslice Kladno Praha 15 Pardubice Plzeň-sever Hlavní město Praha Sokolov Praha-Čakovice Beroun Praha 4 Praha 18 Praha 5 Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Petrovice Prachatice Litoměřice Rokycany Praha 7 Karviná Klatovy Pelhřimov Praha 9 Praha-východ Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha 17 Zlín Liberec Praha 8 Praha-Troja Praha 12 Děčín Praha-Benice Jihlava Praha-Libuš Mělník Hodonín Praha-Březiněves Louny Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Vyškov Praha-Újezd Prostějov Praha-Kolovraty Vsetín Rakovník Frýdek-Místek Praha 13 Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hajnice

Levná dlažba Hajnice

Dlažba Hajnice

Zámkové dlažby Hajnice

Zámkové betonové dlažby Hajnice

Zámková dlažba Hajnice

Betonové dlažby Hajnice

Betonová dlažba Hajnice

Zdící prvky Hajnice

Dlažby II jakosti Hajnice

Dlažba II jakosti Hajnice

Plošné dlažby Hajnice