„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hazlov

Nové produkty Hazlov

Dlažby a obrubníky Hazlov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hazlov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hazlov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hazlov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hazlov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hazlov, Levná dlažba Hazlov, Dlažba Hazlov, Zámkové dlažby Hazlov, Zámkové dlažba Hazlov, Betonové dlažby Hazlov, Betonová dlažba Hazlov, Zdící prvky Hazlov, Dlažby II jakosti Hazlov, Dlažba II jakosti Hazlov, Plošné dlažby Hazlov, Plošná dlažba


Další města:

Semily Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Písek Kolín Praha 2 Kladno Praha 11 Jičín Nymburk Chrudim Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Lipence Vyškov Praha-Přední Kopanina Hodonín Třebíč Praha 19 Havlíčkův Brod Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-západ Český Krumlov Praha 13 Praha-Dubeč Karviná Ústí nad Labem Přerov Děčín Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 17 Praha 14 Trutnov Praha-Lochkov Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-Satalice Praha 8 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Pelhřimov Náchod Praha 5 Praha 4 Rokycany Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Mělník Rakovník Klatovy Praha-Zličín Jihlava Praha-Běchovice Praha-Kolovraty České Budějovice Praha 9 Prachatice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Prostějov Strakonice Opava Praha-Dolní Počernice Praha 3 Litoměřice Česká Lípa Praha-Čakovice Praha 18 Kroměříž Svitavy Hradec Králové Jeseník Plzeň-sever Most Cheb Hlavní město Praha Praha-Křeslice Vsetín Ústí nad Orlicí Praha 21 Chomutov Benešov Ostrava-město Praha-východ Zlín Nový Jičín Sokolov Praha 15 Teplice Praha 7 Praha 20 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hazlov

Levná dlažba Hazlov

Dlažba Hazlov

Zámkové dlažby Hazlov

Zámkové betonové dlažby Hazlov

Zámková dlažba Hazlov

Betonové dlažby Hazlov

Betonová dlažba Hazlov

Zdící prvky Hazlov

Dlažby II jakosti Hazlov

Dlažba II jakosti Hazlov

Plošné dlažby Hazlov