„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hejná Hejnice Hejnice
Hejtmánkovice Helvíkovice Herálec
Herálec Heraltice Herink
Heroltice Heršpice Heřmaň
Heřmaň Heřmaneč Heřmanice
Heřmanice Heřmanice Heřmanice u Oder
Heřmaničky Heřmánkovice Heřmánky
Heřmanov Heřmanov Heřmanova Huť
Heřmanovice Heřmanův Městec Hevlín
Hladké Životice Hladov Hlasivo

<<   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59  >>

Další města:

Praha 8 Český Krumlov Děčín Praha-Vinoř Nový Jičín Praha 15 Praha 14 Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Strakonice Trutnov Klatovy Česká Lípa Cheb Brno-venkov Praha-Kolovraty Rakovník Semily Praha 11 Praha 6 Hlavní město Praha Břeclav Praha 20 Zlín Sokolov Kladno Blansko Kutná Hora Příbram Praha 17 Chrudim Praha-Benice Jičín Brno-město Prostějov Ostrava-město Praha 22 Praha-západ Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Louny Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Zličín Praha 2 Praha-Křeslice Praha 4 Třebíč Praha-Satalice Plzeň-sever Opava Pelhřimov Liberec Domažlice Hodonín Most Praha 3 Praha 5 Praha-Březiněves Chomutov Písek Praha 7 Teplice Praha 9 Vsetín Jeseník Kolín Benešov Praha-Běchovice České Budějovice Beroun Mělník Praha 1 Přerov Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Rokycany Litoměřice Praha-Slivenec Jihlava Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Čakovice Karviná Praha-Nedvězí Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Lipence Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby