„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heršpice

Nové produkty Heršpice

Dlažby a obrubníky Heršpice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heršpice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heršpice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heršpice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heršpice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heršpice, Levná dlažba Heršpice, Dlažba Heršpice, Zámkové dlažby Heršpice, Zámkové dlažba Heršpice, Betonové dlažby Heršpice, Betonová dlažba Heršpice, Zdící prvky Heršpice, Dlažby II jakosti Heršpice, Dlažba II jakosti Heršpice, Plošné dlažby Heršpice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Kroměříž Česká Lípa Mělník Praha 21 Kolín Praha 16 Uherské Hradiště Praha 13 Praha-Zbraslav Znojmo Praha-Šeberov Trutnov Praha 7 Praha 5 Praha-Dubeč Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Semily Pardubice Třebíč Ústí nad Labem Kladno Kutná Hora Praha 12 Olomouc Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Benice Praha 2 Plzeň-město Jihlava Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha 22 Český Krumlov Praha 3 Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Březiněves Karviná Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Most Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Praha 8 Rakovník Havlíčkův Brod Nymburk Náchod Přerov Praha 18 Benešov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Jičín Praha 10 Praha 17 Praha 1 Bruntál Děčín Hradec Králové Plzeň-sever Tachov Chrudim Mladá Boleslav Louny Liberec Svitavy Praha 4 Praha-Kolovraty Karlovy Vary Domažlice Praha 14 Praha 6 Nový Jičín Praha-Troja Klatovy Praha 9 Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Hodonín Zlín Břeclav Šumperk Beroun Frýdek-Místek Praha-východ Chomutov Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heršpice

Levná dlažba Heršpice

Dlažba Heršpice

Zámkové dlažby Heršpice

Zámkové betonové dlažby Heršpice

Zámková dlažba Heršpice

Betonové dlažby Heršpice

Betonová dlažba Heršpice

Zdící prvky Heršpice

Dlažby II jakosti Heršpice

Dlažba II jakosti Heršpice

Plošné dlažby Heršpice