„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heršpice

Nové produkty Heršpice

Dlažby a obrubníky Heršpice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heršpice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heršpice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heršpice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heršpice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heršpice, Levná dlažba Heršpice, Dlažba Heršpice, Zámkové dlažby Heršpice, Zámkové dlažba Heršpice, Betonové dlažby Heršpice, Betonová dlažba Heršpice, Zdící prvky Heršpice, Dlažby II jakosti Heršpice, Dlažba II jakosti Heršpice, Plošné dlažby Heršpice, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Děčín Rakovník Mělník Praha-Lipence Písek Praha-Petrovice Rokycany Opava Nový Jičín Uherské Hradiště Česká Lípa Zlín Praha 14 Znojmo Jindřichův Hradec Karviná Praha-Šeberov Praha 12 Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Liberec Praha 3 Tachov Chrudim Tábor Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Plzeň-sever Vyškov Praha-Zbraslav Příbram Benešov Jičín Praha-Březiněves Brno-město Břeclav Mladá Boleslav Sokolov Jeseník Praha 15 Praha 10 Praha-Satalice Praha-Troja Svitavy Ústí nad Orlicí Praha 1 Semily Strakonice Chomutov Vsetín Jablonec nad Nisou Přerov Beroun Klatovy Prachatice Praha-Lysolaje Praha 6 Praha 21 Kutná Hora Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Praha 22 Hradec Králové Brno-venkov Most Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Teplice Praha-Klánovice Praha-západ Plzeň-jih Praha-Vinoř Litoměřice Praha 16 Praha-Křeslice Blansko Praha 20 Šumperk Praha-Královice Praha-Zličín Praha 11 Náchod Praha-Koloděje Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Louny Pardubice Praha 18 Praha 8 Praha-Benice Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heršpice

Levná dlažba Heršpice

Dlažba Heršpice

Zámkové dlažby Heršpice

Zámkové betonové dlažby Heršpice

Zámková dlažba Heršpice

Betonové dlažby Heršpice

Betonová dlažba Heršpice

Zdící prvky Heršpice

Dlažby II jakosti Heršpice

Dlažba II jakosti Heršpice

Plošné dlažby Heršpice