„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heršpice

Nové produkty Heršpice

Dlažby a obrubníky Heršpice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heršpice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heršpice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heršpice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heršpice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heršpice, Levná dlažba Heršpice, Dlažba Heršpice, Zámkové dlažby Heršpice, Zámkové dlažba Heršpice, Betonové dlažby Heršpice, Betonová dlažba Heršpice, Zdící prvky Heršpice, Dlažby II jakosti Heršpice, Dlažba II jakosti Heršpice, Plošné dlažby Heršpice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-západ Jindřichův Hradec Klatovy Děčín Hlavní město Praha Rakovník Plzeň-město Praha-Újezd Domažlice Praha 9 Hodonín Šumperk Prostějov Přerov Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Šeberov Teplice Most Blansko Nový Jičín Praha-Slivenec Nymburk Jablonec nad Nisou Cheb Bruntál Rokycany Praha-Nebušice Sokolov Plzeň-sever Pelhřimov Žďár nad Sázavou Tachov Písek Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 2 Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Svitavy Praha 4 Praha-Libuš České Budějovice Plzeň-jih Kolín Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha 5 Praha 17 Praha 3 Praha-Lochkov Znojmo Praha-Běchovice Olomouc Břeclav Česká Lípa Liberec Praha-Petrovice Vyškov Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Ostrava-město Praha-Kolovraty Praha 12 Praha 21 Mělník Praha 14 Praha 18 Brno-město Brno-venkov Pardubice Praha 19 Benešov Trutnov Praha 22 Praha-Březiněves Praha 13 Náchod Praha-Dubeč Vsetín Zlín Praha 1 Praha 8 Praha 11 Třebíč Praha 20 Praha-Lipence Praha-Koloděje Kroměříž Praha 7 Beroun Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heršpice

Levná dlažba Heršpice

Dlažba Heršpice

Zámkové dlažby Heršpice

Zámkové betonové dlažby Heršpice

Zámková dlažba Heršpice

Betonové dlažby Heršpice

Betonová dlažba Heršpice

Zdící prvky Heršpice

Dlažby II jakosti Heršpice

Dlažba II jakosti Heršpice

Plošné dlažby Heršpice