„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanova Huť

Nové produkty Heřmanova Huť

Dlažby a obrubníky Heřmanova Huť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanova Huť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanova Huť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanova Huť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanova Huť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanova Huť, Levná dlažba Heřmanova Huť, Dlažba Heřmanova Huť, Zámkové dlažby Heřmanova Huť, Zámkové dlažba Heřmanova Huť, Betonové dlažby Heřmanova Huť, Betonová dlažba Heřmanova Huť, Zdící prvky Heřmanova Huť, Dlažby II jakosti Heřmanova Huť, Dlažba II jakosti Heřmanova Huť, Plošné dlažby Heřmanova Huť, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha 22 Hlavní město Praha Praha 14 Klatovy Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Petrovice Cheb Tábor Praha-západ Praha-Benice Praha-Satalice Praha 10 Uherské Hradiště Liberec Nymburk Plzeň-sever Praha-Libuš Benešov Břeclav Mělník Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Koloděje Rakovník Brno-venkov Sokolov Písek Praha 1 Praha-Nedvězí Praha 21 Šumperk Opava Domažlice Vyškov Praha-Královice Praha 15 Bruntál Praha-Troja Semily Praha-Přední Kopanina Jičín Český Krumlov Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Pelhřimov Příbram Hradec Králové Kroměříž Pardubice Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Tachov Třebíč Karviná Praha-Nebušice Strakonice Praha 17 Teplice Praha 13 Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Beroun Praha 20 Praha-Křeslice Litoměřice Praha 12 Praha-Dubeč Děčín Prachatice Olomouc Jindřichův Hradec Praha 8 Praha-Dolní Počernice Chomutov Svitavy Blansko Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha 4 Praha-Ďáblice Česká Lípa Rokycany Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Kladno Praha 9 Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanova Huť

Levná dlažba Heřmanova Huť

Dlažba Heřmanova Huť

Zámkové dlažby Heřmanova Huť

Zámkové betonové dlažby Heřmanova Huť

Zámková dlažba Heřmanova Huť

Betonové dlažby Heřmanova Huť

Betonová dlažba Heřmanova Huť

Zdící prvky Heřmanova Huť

Dlažby II jakosti Heřmanova Huť

Dlažba II jakosti Heřmanova Huť

Plošné dlažby Heřmanova Huť