„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heraltice

Nové produkty Heraltice

Dlažby a obrubníky Heraltice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heraltice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heraltice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heraltice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heraltice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heraltice, Levná dlažba Heraltice, Dlažba Heraltice, Zámkové dlažby Heraltice, Zámkové dlažba Heraltice, Betonové dlažby Heraltice, Betonová dlažba Heraltice, Zdící prvky Heraltice, Dlažby II jakosti Heraltice, Dlažba II jakosti Heraltice, Plošné dlažby Heraltice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha 3 Praha 13 Hlavní město Praha Semily Uherské Hradiště Praha 20 Brno-venkov Svitavy Havlíčkův Brod Praha 22 Náchod Praha-Troja Praha-Slivenec Praha 17 Kutná Hora Karviná Tachov Břeclav Strakonice Opava Olomouc Vsetín Cheb Praha-Královice Přerov Prostějov Praha 19 Rokycany Trutnov Praha-Kolovraty Brno-město Praha-Vinoř Praha 6 Praha-Křeslice Beroun Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-východ Plzeň-město Praha-Nebušice Pardubice Praha 14 Praha 10 Praha-Řeporyje Kolín Frýdek-Místek Praha-Petrovice Jičín Praha 8 Klatovy Chomutov Praha-Dolní Počernice Blansko Třebíč Teplice Praha 7 Bruntál Praha-Dubeč Praha 15 Praha 21 Jihlava Praha-Suchdol Zlín Sokolov Praha-Ďáblice Domažlice Jeseník Karlovy Vary Litoměřice Praha 11 Liberec Kladno Praha 9 Praha 5 Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Nymburk Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Koloděje Tábor Ústí nad Labem Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Znojmo Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Lochkov Děčín Praha 18 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heraltice

Levná dlažba Heraltice

Dlažba Heraltice

Zámkové dlažby Heraltice

Zámkové betonové dlažby Heraltice

Zámková dlažba Heraltice

Betonové dlažby Heraltice

Betonová dlažba Heraltice

Zdící prvky Heraltice

Dlažby II jakosti Heraltice

Dlažba II jakosti Heraltice

Plošné dlažby Heraltice