„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heraltice

Nové produkty Heraltice

Dlažby a obrubníky Heraltice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heraltice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heraltice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heraltice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heraltice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heraltice, Levná dlažba Heraltice, Dlažba Heraltice, Zámkové dlažby Heraltice, Zámkové dlažba Heraltice, Betonové dlažby Heraltice, Betonová dlažba Heraltice, Zdící prvky Heraltice, Dlažby II jakosti Heraltice, Dlažba II jakosti Heraltice, Plošné dlažby Heraltice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Pardubice Praha 6 Beroun Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Olomouc Praha-Suchdol Brno-město Uherské Hradiště Trutnov Praha 7 Blansko Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-východ Jihlava Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Lochkov Chrudim Kladno Příbram Praha 11 Benešov Kutná Hora Praha-Nebušice Mělník Praha 10 Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Praha 13 Přerov Brno-venkov Náchod Rakovník Praha-Velká Chuchle Nymburk Pelhřimov Karviná České Budějovice Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha 8 Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Lipence Klatovy Most Praha-Újezd Vsetín Ústí nad Orlicí Tábor Plzeň-sever Praha 20 Praha-Satalice Teplice Praha 19 Praha-Kunratice Opava Domažlice Praha-Křeslice Plzeň-jih Hodonín Vyškov Česká Lípa Bruntál Praha 2 Ostrava-město Praha-západ Prachatice Cheb Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Čakovice Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 9 Jindřichův Hradec Strakonice Praha 21 Louny Praha-Královice Zlín Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heraltice

Levná dlažba Heraltice

Dlažba Heraltice

Zámkové dlažby Heraltice

Zámkové betonové dlažby Heraltice

Zámková dlažba Heraltice

Betonové dlažby Heraltice

Betonová dlažba Heraltice

Zdící prvky Heraltice

Dlažby II jakosti Heraltice

Dlažba II jakosti Heraltice

Plošné dlažby Heraltice