„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heraltice

Nové produkty Heraltice

Dlažby a obrubníky Heraltice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heraltice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heraltice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heraltice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heraltice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heraltice, Levná dlažba Heraltice, Dlažba Heraltice, Zámkové dlažby Heraltice, Zámkové dlažba Heraltice, Betonové dlažby Heraltice, Betonová dlažba Heraltice, Zdící prvky Heraltice, Dlažby II jakosti Heraltice, Dlažba II jakosti Heraltice, Plošné dlažby Heraltice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Hradec Králové Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Břeclav Jablonec nad Nisou Praha 19 Domažlice Praha-Benice Praha-Lochkov Kroměříž Praha 18 Praha-Zličín Praha-Újezd Příbram Praha-Ďáblice Liberec Praha 17 Praha 10 Praha 6 Vyškov Prostějov Mělník Praha-Lipence Litoměřice Rakovník Rokycany Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Přerov Praha 21 Semily Kladno Kutná Hora Praha 3 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Slivenec Klatovy Praha-Dubeč Tachov Praha-Královice Praha 1 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Plzeň-město Plzeň-jih Praha 12 Olomouc Kolín Praha 14 Pelhřimov Zlín Hodonín Praha 15 Praha 9 Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha-Šeberov Trutnov Praha-Klánovice Nymburk Praha-západ Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha 13 Ostrava-město Bruntál Beroun Plzeň-sever Praha 4 Praha-Troja Ústí nad Labem Náchod Praha-Štěrboholy Šumperk Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Česká Lípa Chomutov Brno-venkov Jeseník Most Děčín Praha-Běchovice Nový Jičín Teplice Benešov Louny Tábor Prachatice Praha 11 Jihlava Mladá Boleslav Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heraltice

Levná dlažba Heraltice

Dlažba Heraltice

Zámkové dlažby Heraltice

Zámkové betonové dlažby Heraltice

Zámková dlažba Heraltice

Betonové dlažby Heraltice

Betonová dlažba Heraltice

Zdící prvky Heraltice

Dlažby II jakosti Heraltice

Dlažba II jakosti Heraltice

Plošné dlažby Heraltice