„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanov

Nové produkty Heřmanov

Dlažby a obrubníky Heřmanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanov, Levná dlažba Heřmanov, Dlažba Heřmanov, Zámkové dlažby Heřmanov, Zámkové dlažba Heřmanov, Betonové dlažby Heřmanov, Betonová dlažba Heřmanov, Zdící prvky Heřmanov, Dlažby II jakosti Heřmanov, Dlažba II jakosti Heřmanov, Plošné dlažby Heřmanov, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 9 Praha 6 České Budějovice Praha 17 Praha-Koloděje Jeseník Nymburk Praha-Újezd Opava Praha-Suchdol Praha 15 Beroun Frýdek-Místek Praha 2 Český Krumlov Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha 21 Kolín Praha-Benice Praha 18 Benešov Svitavy Karlovy Vary Praha-Královice Prachatice Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-východ Praha 10 Přerov Ostrava-město Praha-Libuš Česká Lípa Kladno Kroměříž Sokolov Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Chrudim Tábor Praha-západ Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Náchod Domažlice Klatovy Rokycany Praha-Dubeč Praha-Klánovice Strakonice Trutnov Blansko Mladá Boleslav Rakovník Praha 5 Plzeň-jih Praha-Březiněves Brno-město Praha-Křeslice Praha-Lipence Kutná Hora Liberec Jičín Děčín Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Praha 11 Uherské Hradiště Příbram Ústí nad Orlicí Most Plzeň-město Pardubice Olomouc Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Vinoř Louny Třebíč Praha 20 Karviná Praha-Petrovice Praha 8 Vsetín Plzeň-sever Zlín Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanov

Levná dlažba Heřmanov

Dlažba Heřmanov

Zámkové dlažby Heřmanov

Zámkové betonové dlažby Heřmanov

Zámková dlažba Heřmanov

Betonové dlažby Heřmanov

Betonová dlažba Heřmanov

Zdící prvky Heřmanov

Dlažby II jakosti Heřmanov

Dlažba II jakosti Heřmanov

Plošné dlažby Heřmanov