„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanov

Nové produkty Heřmanov

Dlažby a obrubníky Heřmanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanov, Levná dlažba Heřmanov, Dlažba Heřmanov, Zámkové dlažby Heřmanov, Zámkové dlažba Heřmanov, Betonové dlažby Heřmanov, Betonová dlažba Heřmanov, Zdící prvky Heřmanov, Dlažby II jakosti Heřmanov, Dlažba II jakosti Heřmanov, Plošné dlažby Heřmanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha 6 Praha 17 Plzeň-sever Praha 12 Praha-Petrovice Praha 1 Cheb Praha 11 Praha-Slivenec Pardubice Praha 5 Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Troja Olomouc Praha 21 Karlovy Vary Brno-město Praha-Kolovraty Klatovy Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Běchovice Bruntál Příbram Jičín Břeclav Ústí nad Orlicí Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy České Budějovice Praha 2 Nymburk Most Trutnov Jihlava Chomutov Znojmo Pelhřimov Praha-východ Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 8 Chrudim Praha 14 Praha-Dolní Počernice Zlín Svitavy Šumperk Hodonín Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha 10 Sokolov Blansko Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Vinoř Teplice Kolín Praha-Velká Chuchle Prachatice Jablonec nad Nisou Jeseník Praha 4 Praha-Ďáblice Semily Náchod Praha-Satalice Písek Uherské Hradiště Praha 18 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Třebíč Děčín Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Vsetín Litoměřice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Vyškov Domažlice Praha 7 Praha-Lipence Mělník Plzeň-jih Mladá Boleslav Karviná Ústí nad Labem Kladno Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanov

Levná dlažba Heřmanov

Dlažba Heřmanov

Zámkové dlažby Heřmanov

Zámkové betonové dlažby Heřmanov

Zámková dlažba Heřmanov

Betonové dlažby Heřmanov

Betonová dlažba Heřmanov

Zdící prvky Heřmanov

Dlažby II jakosti Heřmanov

Dlažba II jakosti Heřmanov

Plošné dlažby Heřmanov