„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmanov

Nové produkty Heřmanov

Dlažby a obrubníky Heřmanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmanov, Levná dlažba Heřmanov, Dlažba Heřmanov, Zámkové dlažby Heřmanov, Zámkové dlažba Heřmanov, Betonové dlažby Heřmanov, Betonová dlažba Heřmanov, Zdící prvky Heřmanov, Dlažby II jakosti Heřmanov, Dlažba II jakosti Heřmanov, Plošné dlažby Heřmanov, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Chomutov Praha 6 Jindřichův Hradec Český Krumlov Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-západ Plzeň-sever Praha 15 Praha 4 Česká Lípa Třebíč Praha 14 Praha-Suchdol Praha-Běchovice České Budějovice Strakonice Praha 18 Jihlava Praha 16 Pelhřimov Bruntál Praha 13 Náchod Havlíčkův Brod Jeseník Praha 19 Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Lysolaje Teplice Rakovník Praha-Kunratice Praha 3 Písek Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Žďár nad Sázavou Tábor Litoměřice Prostějov Děčín Semily Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha 11 Jičín Praha-Libuš Praha 20 Praha-Petrovice Vsetín Vyškov Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha 22 Znojmo Hradec Králové Praha-Čakovice Praha 8 Příbram Praha-Benice Brno-venkov Praha-Vinoř Plzeň-město Praha 9 Kolín Louny Šumperk Praha-Satalice Praha 7 Klatovy Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Trutnov Karviná Praha-Újezd Přerov Karlovy Vary Praha 17 Svitavy Mělník Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Troja Frýdek-Místek Praha 12 Plzeň-jih Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Hlavní město Praha Opava Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmanov

Levná dlažba Heřmanov

Dlažba Heřmanov

Zámkové dlažby Heřmanov

Zámkové betonové dlažby Heřmanov

Zámková dlažba Heřmanov

Betonové dlažby Heřmanov

Betonová dlažba Heřmanov

Zdící prvky Heřmanov

Dlažby II jakosti Heřmanov

Dlažba II jakosti Heřmanov

Plošné dlažby Heřmanov