„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hevlín

Nové produkty Hevlín

Dlažby a obrubníky Hevlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hevlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hevlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hevlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hevlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hevlín, Levná dlažba Hevlín, Dlažba Hevlín, Zámkové dlažby Hevlín, Zámkové dlažba Hevlín, Betonové dlažby Hevlín, Betonová dlažba Hevlín, Zdící prvky Hevlín, Dlažby II jakosti Hevlín, Dlažba II jakosti Hevlín, Plošné dlažby Hevlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Slivenec Mělník Praha 10 Hodonín Děčín Třebíč Praha 14 Praha 21 Praha-Satalice Jihlava Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Pardubice Praha-Řeporyje Praha 19 Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha 17 Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Královice Louny Jičín Praha 13 Hlavní město Praha Benešov Chrudim Příbram Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Blansko Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Brno-město Plzeň-jih Kutná Hora Bruntál Praha 18 Šumperk Praha-Troja Praha-Šeberov Břeclav Písek Rokycany Prostějov Náchod Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Opava Vyškov Praha-Újezd Hradec Králové Strakonice Pelhřimov Havlíčkův Brod Most Beroun Praha 16 Ostrava-město Praha 3 Praha 7 Jeseník Přerov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Klatovy Praha-západ Brno-venkov Chomutov Tábor Praha 9 Kladno Praha 12 Svitavy Liberec Praha-Čakovice Praha 8 Praha-Ďáblice Praha 4 Praha 2 Praha 5 České Budějovice Praha-Zbraslav Sokolov Rakovník Znojmo Praha-Benice Tachov Praha-Křeslice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Praha 15 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hevlín

Levná dlažba Hevlín

Dlažba Hevlín

Zámkové dlažby Hevlín

Zámkové betonové dlažby Hevlín

Zámková dlažba Hevlín

Betonové dlažby Hevlín

Betonová dlažba Hevlín

Zdící prvky Hevlín

Dlažby II jakosti Hevlín

Dlažba II jakosti Hevlín

Plošné dlažby Hevlín