„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hevlín

Nové produkty Hevlín

Dlažby a obrubníky Hevlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hevlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hevlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hevlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hevlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hevlín, Levná dlažba Hevlín, Dlažba Hevlín, Zámkové dlažby Hevlín, Zámkové dlažba Hevlín, Betonové dlažby Hevlín, Betonová dlažba Hevlín, Zdící prvky Hevlín, Dlažby II jakosti Hevlín, Dlažba II jakosti Hevlín, Plošné dlažby Hevlín, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Šumperk Mělník Karviná Beroun Cheb Zlín Žďár nad Sázavou Kolín Praha 3 Tábor Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Praha-Kolovraty Kroměříž Ústí nad Orlicí Liberec Praha 17 Most Praha-Vinoř Děčín Chrudim Nymburk Praha 14 Břeclav Praha-Běchovice Praha-Satalice Příbram Jindřichův Hradec Jihlava Třebíč Praha 21 Semily Praha 16 Vsetín Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Pelhřimov Přerov Praha 11 Praha 7 Opava Praha 13 Brno-venkov Praha-Královice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Slivenec Jeseník Praha-Újezd Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha 2 Bruntál Praha-Benice Hodonín Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Benešov Praha-Suchdol Blansko Tachov Náchod Chomutov Praha-Křeslice Praha-Lochkov Písek Praha 22 Kladno Praha-východ Plzeň-sever Praha 6 Praha-Čakovice Praha 4 Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Rokycany Praha 10 Strakonice Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Trutnov Praha-Kunratice Jičín Jablonec nad Nisou České Budějovice Sokolov Praha-Troja Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Prostějov Rychnov nad Kněžnou Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hevlín

Levná dlažba Hevlín

Dlažba Hevlín

Zámkové dlažby Hevlín

Zámkové betonové dlažby Hevlín

Zámková dlažba Hevlín

Betonové dlažby Hevlín

Betonová dlažba Hevlín

Zdící prvky Hevlín

Dlažby II jakosti Hevlín

Dlažba II jakosti Hevlín

Plošné dlažby Hevlín