„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hlásná Třebaň Hlásnice Hlavatce
Hlavatce Hlavečník Hlavenec
Hlavice Hlavnice Hlavňovice
Hlína Hlince Hlincová Hora
Hlinka Hlinná Hlinsko
Hlinsko Hlízov Hlohová
Hlohovčice Hlohovec Hlohovice
Hlubočany Hlubočec Hlubočky
Hluboká Hluboká nad Vltavou Hluboké
Hluboké Dvory Hluboké Mašůvky Hluboš

<<   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  >>

Další města:

Kladno Beroun Nymburk Znojmo Praha-Satalice Příbram Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Litoměřice Sokolov Praha-Nedvězí Praha-Libuš Jičín Praha 18 Ostrava-město Jeseník Pardubice Hlavní město Praha Praha-Benice Plzeň-město Tábor Opava Jablonec nad Nisou Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 9 Svitavy Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Zličín Mladá Boleslav Teplice Louny Praha 21 Bruntál Praha-Troja Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha 20 Praha-západ Praha 11 Cheb Náchod Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Prachatice Rokycany Benešov Praha 22 Most Třebíč Domažlice Praha-Štěrboholy Strakonice Brno-město Praha-Čakovice Praha-Ďáblice České Budějovice Praha 13 Jindřichův Hradec Praha 12 Tachov Praha 1 Zlín Praha-Kunratice Klatovy Praha 16 Blansko Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Olomouc Praha-Klánovice Chomutov Praha-Suchdol Frýdek-Místek Kroměříž Mělník Šumperk Česká Lípa Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Přerov Praha 6 Praha-Petrovice Vsetín Praha 4 Praha 2 Písek Prostějov Praha-Lysolaje Chrudim Praha 5 Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby