„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hlásná Třebaň Hlásnice Hlavatce
Hlavatce Hlavečník Hlavenec
Hlavice Hlavnice Hlavňovice
Hlína Hlince Hlincová Hora
Hlinka Hlinná Hlinsko
Hlinsko Hlízov Hlohová
Hlohovčice Hlohovec Hlohovice
Hlubočany Hlubočec Hlubočky
Hluboká Hluboká nad Vltavou Hluboké
Hluboké Dvory Hluboké Mašůvky Hluboš

<<   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  >>

Další města:

Nymburk Praha-Koloděje Plzeň-jih Bruntál Břeclav Rakovník Pardubice Znojmo Sokolov Kolín Jindřichův Hradec Praha 7 Praha 16 Praha 3 Benešov Praha-Troja Prachatice Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Litoměřice Chomutov Brno-venkov Praha 1 Ostrava-město Vsetín Strakonice Teplice Přerov Praha-Královice Praha-Kunratice Mladá Boleslav Ústí nad Labem Pelhřimov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Slivenec Olomouc Karlovy Vary Praha 15 Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Újezd Tachov Jablonec nad Nisou Svitavy Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha 13 Česká Lípa Prostějov Praha 17 Praha-Libuš Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Most Praha 19 Louny Frýdek-Místek Mělník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Chrudim Nový Jičín Žďár nad Sázavou Příbram Praha 14 Plzeň-sever Beroun Praha 5 Hodonín Opava Praha-východ Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Satalice Zlín Praha-Křeslice Kladno Rokycany České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Český Krumlov Klatovy Praha-Běchovice Praha-Dubeč Trutnov Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby