„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Hlásná Třebaň Hlásnice Hlavatce
Hlavatce Hlavečník Hlavenec
Hlavice Hlavnice Hlavňovice
Hlína Hlince Hlincová Hora
Hlinka Hlinná Hlinsko
Hlinsko Hlízov Hlohová
Hlohovčice Hlohovec Hlohovice
Hlubočany Hlubočec Hlubočky
Hluboká Hluboká nad Vltavou Hluboké
Hluboké Dvory Hluboké Mašůvky Hluboš

<<   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60  >>

Další města:

Tachov Šumperk Uherské Hradiště Třebíč Praha-Troja Praha-Zbraslav Prostějov Přerov Praha 10 Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha 15 Písek Rokycany Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha 20 Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Znojmo Brno-město Plzeň-sever Praha-Čakovice Domažlice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Libuš Vyškov Praha-Nebušice Praha-Kunratice Tábor Pardubice Opava Hodonín Praha 13 Benešov Blansko Praha-Zličín Jičín Praha-západ Trutnov Praha-Satalice Praha-východ Praha 19 Praha 12 Praha 14 Svitavy Hradec Králové Prachatice Klatovy Praha 17 Náchod Praha-Slivenec Liberec Kladno Praha 2 Praha-Březiněves Pelhřimov Český Krumlov Praha-Královice Praha 22 Ostrava-město Praha 18 Nymburk Praha 16 Praha-Štěrboholy Chomutov Břeclav Chrudim Praha-Petrovice Příbram Praha-Šeberov Praha 21 Kolín Mělník Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Lipence Zlín Praha 9 Jihlava Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Sokolov Plzeň-jih Praha 4 Most Praha 7 Semily Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Louny Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby