„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboká

Nové produkty Hluboká

Dlažby a obrubníky Hluboká

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboká

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboká

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboká

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboká

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboká, Levná dlažba Hluboká, Dlažba Hluboká, Zámkové dlažby Hluboká, Zámkové dlažba Hluboká, Betonové dlažby Hluboká, Betonová dlažba Hluboká, Zdící prvky Hluboká, Dlažby II jakosti Hluboká, Dlažba II jakosti Hluboká, Plošné dlažby Hluboká, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Přerov Praha 10 Jablonec nad Nisou Strakonice Praha 16 Praha-Kunratice Brno-město Praha-Čakovice Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Praha-Újezd Svitavy Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Lipence Kolín Frýdek-Místek Pardubice Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Teplice Příbram Praha-Křeslice Praha-Šeberov Chomutov Kroměříž Cheb Náchod Olomouc Plzeň-jih Praha 18 Praha 1 Nový Jičín Znojmo Prostějov Karviná Tachov Praha 11 Praha-Klánovice Mělník Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha 20 Bruntál Praha-Zličín Kladno Břeclav Klatovy Liberec Praha-Běchovice Domažlice Jeseník Praha-Štěrboholy Děčín Litoměřice Jičín Praha 6 Opava Praha-západ Hodonín Praha-Troja České Budějovice Ústí nad Labem Praha 17 Most Praha 3 Praha 12 Benešov Blansko Havlíčkův Brod Vsetín Nymburk Praha 14 Praha 2 Ústí nad Orlicí Trutnov Pelhřimov Praha 13 Písek Kutná Hora Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Vinoř Česká Lípa Chrudim Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Královice Šumperk Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha-Dolní Počernice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboká

Levná dlažba Hluboká

Dlažba Hluboká

Zámkové dlažby Hluboká

Zámkové betonové dlažby Hluboká

Zámková dlažba Hluboká

Betonové dlažby Hluboká

Betonová dlažba Hluboká

Zdící prvky Hluboká

Dlažby II jakosti Hluboká

Dlažba II jakosti Hluboká

Plošné dlažby Hluboká