„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hluboká

Nové produkty Hluboká

Dlažby a obrubníky Hluboká

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hluboká

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hluboká

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hluboká

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hluboká

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hluboká, Levná dlažba Hluboká, Dlažba Hluboká, Zámkové dlažby Hluboká, Zámkové dlažba Hluboká, Betonové dlažby Hluboká, Betonová dlažba Hluboká, Zdící prvky Hluboká, Dlažby II jakosti Hluboká, Dlažba II jakosti Hluboká, Plošné dlažby Hluboká, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Zličín Příbram Jindřichův Hradec Bruntál Brno-venkov Náchod Jihlava Břeclav Praha 7 Kolín Hradec Králové Beroun Prachatice Děčín Praha 2 Praha-východ Praha-západ Zlín Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Litoměřice Svitavy Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Česká Lípa České Budějovice Plzeň-město Praha-Štěrboholy Rakovník Praha 19 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Klatovy Liberec Praha-Slivenec Olomouc Praha-Křeslice Nový Jičín Plzeň-sever Praha 6 Teplice Praha-Nedvězí Praha 22 Písek Praha 13 Hlavní město Praha Praha-Újezd Pelhřimov Vyškov Karlovy Vary Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha 8 Šumperk Cheb Praha-Klánovice Karviná Praha 5 Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Blansko Praha-Běchovice Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Sokolov Třebíč Praha-Řeporyje Český Krumlov Nymburk Ústí nad Labem Praha 1 Opava Znojmo Praha 15 Mělník Praha-Kolovraty Rokycany Praha 18 Tachov Plzeň-jih Kladno Praha 12 Strakonice Praha 4 Praha 3 Praha 10 Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Vinoř Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hluboká

Levná dlažba Hluboká

Dlažba Hluboká

Zámkové dlažby Hluboká

Zámkové betonové dlažby Hluboká

Zámková dlažba Hluboká

Betonové dlažby Hluboká

Betonová dlažba Hluboká

Zdící prvky Hluboká

Dlažby II jakosti Hluboká

Dlažba II jakosti Hluboká

Plošné dlažby Hluboká