„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlína

Nové produkty Hlína

Dlažby a obrubníky Hlína

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlína

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlína

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlína

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlína

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlína, Levná dlažba Hlína, Dlažba Hlína, Zámkové dlažby Hlína, Zámkové dlažba Hlína, Betonové dlažby Hlína, Betonová dlažba Hlína, Zdící prvky Hlína, Dlažby II jakosti Hlína, Dlažba II jakosti Hlína, Plošné dlažby Hlína, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Praha 18 Nový Jičín Břeclav Praha 3 Litoměřice Praha 11 Brno-město Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Svitavy Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Liberec Trutnov Ostrava-město Karlovy Vary Praha-Lipence Kolín Uherské Hradiště Pardubice Tachov Praha-Nebušice Vyškov Mělník Nymburk Hodonín Praha-Libuš Praha 12 Praha-Čakovice Praha-Dubeč Jičín Příbram Kladno Jindřichův Hradec Zlín Praha 20 Domažlice Hradec Králové Praha-Koloděje Praha 22 Praha-Kolovraty Tábor Bruntál Praha-Benice Praha-Újezd Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Praha 17 Prachatice Plzeň-jih Prostějov Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Cheb Rakovník Plzeň-město Praha-Suchdol Jihlava Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Šeberov Karviná Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Satalice České Budějovice Přerov Praha 6 Praha-východ Praha-Slivenec Frýdek-Místek Chomutov Praha 16 Teplice Praha-Březiněves Náchod Most Praha-Troja Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha 10 Praha-Běchovice Znojmo Sokolov Kroměříž Praha 9 Praha 5 Benešov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlína

Levná dlažba Hlína

Dlažba Hlína

Zámkové dlažby Hlína

Zámkové betonové dlažby Hlína

Zámková dlažba Hlína

Betonové dlažby Hlína

Betonová dlažba Hlína

Zdící prvky Hlína

Dlažby II jakosti Hlína

Dlažba II jakosti Hlína

Plošné dlažby Hlína