„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlína

Nové produkty Hlína

Dlažby a obrubníky Hlína

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlína

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlína

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlína

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlína

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlína, Levná dlažba Hlína, Dlažba Hlína, Zámkové dlažby Hlína, Zámkové dlažba Hlína, Betonové dlažby Hlína, Betonová dlažba Hlína, Zdící prvky Hlína, Dlažby II jakosti Hlína, Dlažba II jakosti Hlína, Plošné dlažby Hlína, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Suchdol Kladno Sokolov Praha 4 Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-západ Praha-Nedvězí Semily Kroměříž Uherské Hradiště Šumperk Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Nebušice Benešov Prachatice Praha 18 Praha-Benice Brno-město Praha-Běchovice Praha 15 Náchod Litoměřice Praha-Zličín Tábor Praha 3 Kutná Hora Brno-venkov Jičín Praha 6 Praha-Březiněves Praha 2 Domažlice Zlín Děčín Praha-Libuš Karlovy Vary Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Praha 12 České Budějovice Rakovník Praha 22 Praha-Vinoř Hodonín Znojmo Karviná Praha-Troja Cheb Chomutov Ústí nad Orlicí Praha 17 Praha 13 Praha 8 Jeseník Praha-Křeslice Třebíč Praha-Slivenec Praha-Královice Tachov Prostějov Praha 1 Přerov Vyškov Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha 20 Louny Praha 19 Praha-východ Praha-Ďáblice Příbram Ústí nad Labem Praha 16 Mělník Liberec Jihlava Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Zbraslav Hradec Králové Praha-Čakovice Klatovy Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Satalice Kolín Beroun Most Praha 5 Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlína

Levná dlažba Hlína

Dlažba Hlína

Zámkové dlažby Hlína

Zámkové betonové dlažby Hlína

Zámková dlažba Hlína

Betonové dlažby Hlína

Betonová dlažba Hlína

Zdící prvky Hlína

Dlažby II jakosti Hlína

Dlažba II jakosti Hlína

Plošné dlažby Hlína