„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hlína

Nové produkty Hlína

Dlažby a obrubníky Hlína

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hlína

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hlína

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hlína

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hlína

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hlína, Levná dlažba Hlína, Dlažba Hlína, Zámkové dlažby Hlína, Zámkové dlažba Hlína, Betonové dlažby Hlína, Betonová dlažba Hlína, Zdící prvky Hlína, Dlažby II jakosti Hlína, Dlažba II jakosti Hlína, Plošné dlažby Hlína, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 16 Nový Jičín Chomutov Praha 10 Plzeň-jih Znojmo Praha-Troja Praha-Koloděje Praha 3 Praha 19 Rokycany Klatovy Mělník Praha-Suchdol Česká Lípa Kladno Plzeň-sever Praha-západ Zlín Pardubice Tábor Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Královice Karlovy Vary Praha 22 Praha-Řeporyje Praha 20 Strakonice Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Jihlava Olomouc Praha-Petrovice Praha 6 Benešov Praha-Březiněves Praha 7 Chrudim České Budějovice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Semily Praha-Lysolaje Praha-Libuš Mladá Boleslav Praha 11 Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Tachov Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Louny Kroměříž Praha 9 Přerov Litoměřice Praha-východ Cheb Jeseník Ústí nad Labem Praha 1 Nymburk Praha 14 Rakovník Vyškov Náchod Kolín Praha 2 Šumperk Děčín Praha-Čakovice Praha 8 Frýdek-Místek Praha-Zličín Brno-město Trutnov Český Krumlov Most Sokolov Blansko Praha 5 Písek Praha-Šeberov Hodonín Domažlice Hradec Králové Karviná Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hlína

Levná dlažba Hlína

Dlažba Hlína

Zámkové dlažby Hlína

Zámkové betonové dlažby Hlína

Zámková dlažba Hlína

Betonové dlažby Hlína

Betonová dlažba Hlína

Zdící prvky Hlína

Dlažby II jakosti Hlína

Dlažba II jakosti Hlína

Plošné dlažby Hlína