„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmaničky

Nové produkty Heřmaničky

Dlažby a obrubníky Heřmaničky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmaničky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmaničky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmaničky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmaničky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmaničky, Levná dlažba Heřmaničky, Dlažba Heřmaničky, Zámkové dlažby Heřmaničky, Zámkové dlažba Heřmaničky, Betonové dlažby Heřmaničky, Betonová dlažba Heřmaničky, Zdící prvky Heřmaničky, Dlažby II jakosti Heřmaničky, Dlažba II jakosti Heřmaničky, Plošné dlažby Heřmaničky, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Chomutov Karviná Praha-Suchdol Kroměříž Praha 22 Semily Brno-venkov Prachatice Praha 12 Mělník Praha-Kolovraty Praha 1 Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Liberec Praha 8 Prostějov Jeseník Brno-město Sokolov Znojmo Náchod Praha-Běchovice Praha 10 Blansko Benešov Olomouc Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Děčín Ústí nad Labem Karlovy Vary Příbram Teplice Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Písek Pardubice Praha 5 Praha 2 Pelhřimov Tábor Praha-Dubeč Kolín Žďár nad Sázavou Praha 4 Praha-Slivenec Most Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 13 Uherské Hradiště Ostrava-město Praha-Zbraslav Praha 19 Praha-Zličín Domažlice Praha-Velká Chuchle Praha 9 Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Královice Beroun Mladá Boleslav Praha 15 Opava Praha-Vinoř Praha 20 Praha-Dolní Chabry Kladno Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 18 Praha-Benice Praha 6 Přerov Tachov Strakonice Praha-Přední Kopanina Bruntál Vsetín Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha-západ Hodonín Jičín České Budějovice Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Břeclav Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmaničky

Levná dlažba Heřmaničky

Dlažba Heřmaničky

Zámkové dlažby Heřmaničky

Zámkové betonové dlažby Heřmaničky

Zámková dlažba Heřmaničky

Betonové dlažby Heřmaničky

Betonová dlažba Heřmaničky

Zdící prvky Heřmaničky

Dlažby II jakosti Heřmaničky

Dlažba II jakosti Heřmaničky

Plošné dlažby Heřmaničky