„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Heřmaničky

Nové produkty Heřmaničky

Dlažby a obrubníky Heřmaničky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Heřmaničky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Heřmaničky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Heřmaničky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Heřmaničky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Heřmaničky, Levná dlažba Heřmaničky, Dlažba Heřmaničky, Zámkové dlažby Heřmaničky, Zámkové dlažba Heřmaničky, Betonové dlažby Heřmaničky, Betonová dlažba Heřmaničky, Zdící prvky Heřmaničky, Dlažby II jakosti Heřmaničky, Dlažba II jakosti Heřmaničky, Plošné dlažby Heřmaničky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Tábor Praha 14 Praha-Nedvězí Semily Praha-Vinoř Sokolov Hodonín Praha-západ Praha 12 Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Benice Jeseník Chrudim Praha-Koloděje Břeclav Rokycany Praha 20 Hradec Králové Praha-Lipence Praha 10 Praha-Čakovice Praha 15 Chomutov Jičín Náchod Český Krumlov Kroměříž Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Opava Domažlice Prachatice Praha 3 Praha-Klánovice Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Březiněves Šumperk Praha 4 Litoměřice Jihlava Louny Blansko Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha 19 Karviná Praha-Suchdol Plzeň-město Karlovy Vary Teplice Nymburk Příbram Svitavy Písek Kladno České Budějovice Zlín Praha 9 Přerov Praha-Satalice Liberec Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Česká Lípa Brno-venkov Praha-Šeberov Plzeň-sever Praha 8 Praha-Újezd Praha 1 Ústí nad Labem Třebíč Vyškov Plzeň-jih Praha 13 Praha-Zličín Praha-Petrovice Olomouc Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 16 Tachov Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Dubeč Praha-Běchovice Prostějov Mělník Trutnov Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Heřmaničky

Levná dlažba Heřmaničky

Dlažba Heřmaničky

Zámkové dlažby Heřmaničky

Zámkové betonové dlažby Heřmaničky

Zámková dlažba Heřmaničky

Betonové dlažby Heřmaničky

Betonová dlažba Heřmaničky

Zdící prvky Heřmaničky

Dlažby II jakosti Heřmaničky

Dlažba II jakosti Heřmaničky

Plošné dlažby Heřmaničky