„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havlovice

Nové produkty Havlovice

Dlažby a obrubníky Havlovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havlovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havlovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havlovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havlovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havlovice, Levná dlažba Havlovice, Dlažba Havlovice, Zámkové dlažby Havlovice, Zámkové dlažba Havlovice, Betonové dlažby Havlovice, Betonová dlažba Havlovice, Zdící prvky Havlovice, Dlažby II jakosti Havlovice, Dlažba II jakosti Havlovice, Plošné dlažby Havlovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Tábor Klatovy Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Vinoř Praha 12 Praha 20 Praha 4 Praha 21 Praha 11 Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Plzeň-město Kolín Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha 18 Benešov Pelhřimov Trutnov Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha 5 Žďár nad Sázavou Praha 22 Chrudim Nymburk Náchod Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Litoměřice Praha 19 Karviná Praha-Březiněves Liberec Olomouc Hradec Králové Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha-západ Praha-Újezd Blansko Praha 8 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Lipence Nový Jičín Příbram Praha-východ Chomutov Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Šeberov Bruntál Frýdek-Místek Opava Praha 16 Ústí nad Labem Kutná Hora Prachatice Praha-Satalice Praha-Libuš Praha 17 Semily Třebíč Svitavy Praha 9 Ostrava-město Teplice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Kladno Praha-Královice Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Suchdol Znojmo Děčín Domažlice Praha 1 Praha 6 Praha 7 Strakonice Pardubice Praha-Čakovice Písek Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Zlín Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havlovice

Levná dlažba Havlovice

Dlažba Havlovice

Zámkové dlažby Havlovice

Zámkové betonové dlažby Havlovice

Zámková dlažba Havlovice

Betonové dlažby Havlovice

Betonová dlažba Havlovice

Zdící prvky Havlovice

Dlažby II jakosti Havlovice

Dlažba II jakosti Havlovice

Plošné dlažby Havlovice