„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havlovice

Nové produkty Havlovice

Dlažby a obrubníky Havlovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havlovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havlovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havlovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havlovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havlovice, Levná dlažba Havlovice, Dlažba Havlovice, Zámkové dlažby Havlovice, Zámkové dlažba Havlovice, Betonové dlažby Havlovice, Betonová dlažba Havlovice, Zdící prvky Havlovice, Dlažby II jakosti Havlovice, Dlažba II jakosti Havlovice, Plošné dlažby Havlovice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Mělník Praha-Kolovraty Praha 15 Praha-Ďáblice Semily Žďár nad Sázavou Chomutov Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Přerov Hodonín Litoměřice Praha-Běchovice Praha 8 Praha-Újezd Kutná Hora Kroměříž Praha 10 Ústí nad Orlicí Tachov Praha-Velká Chuchle Karviná Náchod Plzeň-jih Pelhřimov Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha 11 Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Svitavy Praha-západ Praha-Šeberov Praha 20 Jičín Praha-Řeporyje Tábor Hlavní město Praha Opava Louny Ostrava-město Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Praha-Zličín Chrudim Jablonec nad Nisou Trutnov Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha 17 Strakonice Rakovník Most Znojmo Plzeň-město Praha-Vinoř České Budějovice Kladno Příbram Praha 2 Praha 13 Liberec Praha 1 Praha 14 Beroun Třebíč Praha-Koloděje Praha-Kunratice Písek Pardubice Teplice Praha 22 Praha 7 Praha-Dubeč Cheb Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Královice Šumperk Praha 12 Praha-Suchdol Brno-město Jihlava Vyškov Bruntál Praha 19 Prachatice Praha 16 Děčín Karlovy Vary Jeseník Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havlovice

Levná dlažba Havlovice

Dlažba Havlovice

Zámkové dlažby Havlovice

Zámkové betonové dlažby Havlovice

Zámková dlažba Havlovice

Betonové dlažby Havlovice

Betonová dlažba Havlovice

Zdící prvky Havlovice

Dlažby II jakosti Havlovice

Dlažba II jakosti Havlovice

Plošné dlažby Havlovice