„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havraníky

Nové produkty Havraníky

Dlažby a obrubníky Havraníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havraníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havraníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havraníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havraníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havraníky, Levná dlažba Havraníky, Dlažba Havraníky, Zámkové dlažby Havraníky, Zámkové dlažba Havraníky, Betonové dlažby Havraníky, Betonová dlažba Havraníky, Zdící prvky Havraníky, Dlažby II jakosti Havraníky, Dlažba II jakosti Havraníky, Plošné dlažby Havraníky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Lipence Praha-Běchovice Litoměřice Prachatice Česká Lípa Praha 4 Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Chrudim Praha 11 Praha 16 Praha 18 Hlavní město Praha Vsetín Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Semily Praha 12 Praha-Lochkov Prostějov Praha-Klánovice Plzeň-jih Beroun Kolín Trutnov Cheb Chomutov Jihlava Praha 6 Praha-Zličín Benešov Praha 3 Praha-Slivenec Český Krumlov Praha-Štěrboholy Opava Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Troja Liberec Sokolov Ústí nad Orlicí Praha 9 Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Zbraslav Příbram Praha 20 Praha-Kolovraty Pelhřimov Ústí nad Labem Praha 22 Praha 1 Praha-Březiněves Domažlice Žďár nad Sázavou Břeclav Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Přerov Praha 17 Plzeň-sever Zlín Praha 5 Nymburk Praha 13 Blansko Praha-Vinoř Louny Praha-Satalice Plzeň-město Praha-Nebušice Rokycany Hodonín Náchod Praha-Lysolaje Klatovy Ostrava-město Teplice Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Královice Praha-Dubeč Most Karlovy Vary České Budějovice Praha 2 Praha-Šeberov Pardubice Praha-západ Písek Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havraníky

Levná dlažba Havraníky

Dlažba Havraníky

Zámkové dlažby Havraníky

Zámkové betonové dlažby Havraníky

Zámková dlažba Havraníky

Betonové dlažby Havraníky

Betonová dlažba Havraníky

Zdící prvky Havraníky

Dlažby II jakosti Havraníky

Dlažba II jakosti Havraníky

Plošné dlažby Havraníky