„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havraníky

Nové produkty Havraníky

Dlažby a obrubníky Havraníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havraníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havraníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havraníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havraníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havraníky, Levná dlažba Havraníky, Dlažba Havraníky, Zámkové dlažby Havraníky, Zámkové dlažba Havraníky, Betonové dlažby Havraníky, Betonová dlažba Havraníky, Zdící prvky Havraníky, Dlažby II jakosti Havraníky, Dlažba II jakosti Havraníky, Plošné dlažby Havraníky, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Česká Lípa Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Kolín Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Vinoř Chomutov Praha-Libuš Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha 13 Kladno Praha-Čakovice Třebíč Praha 8 Praha 14 Trutnov Nový Jičín Klatovy Most Český Krumlov Rakovník Praha-Koloděje Praha 21 Praha-Újezd Praha 20 Praha-Šeberov Vsetín Praha-Benice Svitavy Praha-Kunratice Praha-Královice Strakonice Praha-Slivenec Šumperk Praha 16 Ostrava-město Praha-Ďáblice Prostějov Plzeň-město Znojmo Praha 5 Litoměřice Praha 9 Cheb Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Bruntál Jeseník Praha-západ Praha 22 Praha 12 Praha-Troja Praha 7 Praha-Běchovice Praha 1 Benešov Praha-Satalice Ústí nad Labem Pelhřimov Praha 3 Teplice Praha 15 Prachatice Vyškov Praha-Lipence Olomouc Praha-Dolní Počernice Hodonín České Budějovice Mělník Praha-Nebušice Praha 2 Sokolov Tábor Brno-venkov Praha-východ Louny Opava Písek Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha-Petrovice Kroměříž Praha 11 Praha 6 Jičín Blansko Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha 18 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havraníky

Levná dlažba Havraníky

Dlažba Havraníky

Zámkové dlažby Havraníky

Zámkové betonové dlažby Havraníky

Zámková dlažba Havraníky

Betonové dlažby Havraníky

Betonová dlažba Havraníky

Zdící prvky Havraníky

Dlažby II jakosti Havraníky

Dlažba II jakosti Havraníky

Plošné dlažby Havraníky