„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Havlíčkova Borová

Nové produkty Havlíčkova Borová

Dlažby a obrubníky Havlíčkova Borová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Havlíčkova Borová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Havlíčkova Borová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Havlíčkova Borová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Havlíčkova Borová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Havlíčkova Borová, Levná dlažba Havlíčkova Borová, Dlažba Havlíčkova Borová, Zámkové dlažby Havlíčkova Borová, Zámkové dlažba Havlíčkova Borová, Betonové dlažby Havlíčkova Borová, Betonová dlažba Havlíčkova Borová, Zdící prvky Havlíčkova Borová, Dlažby II jakosti Havlíčkova Borová, Dlažba II jakosti Havlíčkova Borová, Plošné dlažby Havlíčkova Borová, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Újezd Praha 20 Kutná Hora Nový Jičín Příbram Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Olomouc Praha 7 Tábor Praha-Satalice Frýdek-Místek Náchod Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha 3 Strakonice Hodonín Karlovy Vary Sokolov Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha 22 Havlíčkův Brod Znojmo Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha 4 Praha-Nebušice Cheb Praha 9 Praha-Královice Praha 21 Ústí nad Labem Karviná Praha 12 Kladno Praha-Koloděje Praha-Kunratice Břeclav Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Třebíč Praha 18 Nymburk Praha 2 Praha-Klánovice Ostrava-město Praha-Šeberov Semily Litoměřice Plzeň-město Pardubice Rokycany Most Kroměříž Praha-Kolovraty Zlín Praha-Libuš Vsetín Praha-Březiněves Prostějov Praha-Troja Chomutov Praha 1 Trutnov Praha-západ Brno-město Praha-východ Domažlice Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Jeseník Jihlava Praha 6 Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Nedvězí Jičín Teplice Praha 5 Vyškov Mladá Boleslav Praha-Vinoř Kolín Praha 8 Louny Svitavy Chrudim Praha 13 Praha-Benice Opava Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Havlíčkova Borová

Levná dlažba Havlíčkova Borová

Dlažba Havlíčkova Borová

Zámkové dlažby Havlíčkova Borová

Zámkové betonové dlažby Havlíčkova Borová

Zámková dlažba Havlíčkova Borová

Betonové dlažby Havlíčkova Borová

Betonová dlažba Havlíčkova Borová

Zdící prvky Havlíčkova Borová

Dlažby II jakosti Havlíčkova Borová

Dlažba II jakosti Havlíčkova Borová

Plošné dlažby Havlíčkova Borová