„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Frýdlant nad Ostravicí Frýdštejn Frymburk
Frymburk Fryšava pod Žákovou horou Fryšták
Fulnek Golčův Jeníkov Grešlové Mýto
Gruna Grunta Grygov
Grymov Habartice Habartov
Habrovany Habrovany Habrůvka
Habry Habří Habřina
Hačky Hadravova Rosička Háj u Duchcova
Háj ve Slezsku Hajany Hajany
Háje Háje nad Jizerou Hájek

<<   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57  >>

Další města:

Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha 2 Praha 3 Praha 16 Karlovy Vary Praha-Březiněves Děčín Jihlava Praha-Nedvězí Brno-venkov Hodonín Praha 21 Bruntál Praha-Zličín Most Praha 17 Praha-Lipence Praha-Slivenec Litoměřice Praha-Lochkov Semily Benešov Česká Lípa Cheb Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Jičín Kroměříž Třebíč Jeseník Sokolov Přerov Praha-Přední Kopanina Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Strakonice Praha 4 Praha-Zbraslav Šumperk Praha-Velká Chuchle Vyškov Olomouc Praha 12 Svitavy Praha-Koloděje České Budějovice Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Hradec Králové Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha 10 Brno-město Praha-Petrovice Břeclav Kutná Hora Kolín Mělník Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha-Troja Prostějov Písek Praha-Kunratice Praha-Libuš Ostrava-město Praha 19 Praha 1 Tábor Klatovy Praha 8 Kladno Praha 13 Praha 18 Chrudim Jindřichův Hradec Praha 6 Příbram Beroun Praha 20 Praha-Šeberov Teplice Praha-Nebušice Praha 22 Opava Praha-Běchovice Mladá Boleslav Znojmo Trutnov Praha 7 Praha-Královice Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby