„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Frýdlant nad Ostravicí Frýdštejn Frymburk
Frymburk Fryšava pod Žákovou horou Fryšták
Fulnek Golčův Jeníkov Grešlové Mýto
Gruna Grunta Grygov
Grymov Habartice Habartov
Habrovany Habrovany Habrůvka
Habry Habří Habřina
Hačky Hadravova Rosička Háj u Duchcova
Háj ve Slezsku Hajany Hajany
Háje Háje nad Jizerou Hájek

<<   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57  >>

Další města:

Česká Lípa Praha 22 Žďár nad Sázavou Chomutov Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Cheb Trutnov Praha 14 Sokolov Praha-Zbraslav Tábor Domažlice Vsetín Prostějov Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-Běchovice Chrudim Praha-Kunratice Znojmo Hradec Králové Praha 13 Praha 9 Kolín Praha-Královice Kutná Hora Praha 7 Rakovník Praha-Benice Praha 18 Praha-Klánovice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha 10 Karlovy Vary Brno-město České Budějovice Prachatice Příbram Beroun Teplice Praha-Vinoř Kroměříž Děčín Ostrava-město Praha-východ Pelhřimov Praha 21 Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Újezd Praha-Řeporyje Pardubice Český Krumlov Strakonice Praha-Šeberov Písek Karviná Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Lochkov Litoměřice Plzeň-město Praha 16 Praha-Štěrboholy Mělník Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Třebíč Most Praha 17 Frýdek-Místek Semily Praha-Suchdol Klatovy Praha 1 Praha-Petrovice Ústí nad Labem Jeseník Praha-Lysolaje Praha 12 Praha 2 Zlín Opava Svitavy Brno-venkov Louny Praha-Březiněves Praha 19 Praha 11 Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Zličín Benešov Přerov Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby