„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Grunta

Nové produkty Grunta

Dlažby a obrubníky Grunta

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Grunta

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Grunta

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Grunta

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Grunta

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Grunta, Levná dlažba Grunta, Dlažba Grunta, Zámkové dlažby Grunta, Zámkové dlažba Grunta, Betonové dlažby Grunta, Betonová dlažba Grunta, Zdící prvky Grunta, Dlažby II jakosti Grunta, Dlažba II jakosti Grunta, Plošné dlažby Grunta, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 12 Praha-Nedvězí Praha-Troja Břeclav Jihlava Praha 14 Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Olomouc Praha-Benice Mělník Svitavy Pelhřimov Domažlice Praha-západ Tachov Zlín Pardubice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Praha 21 Praha-Štěrboholy Louny Nymburk Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 5 Třebíč Praha 8 Liberec Praha-Slivenec Vsetín Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha-Satalice Přerov Praha-Běchovice Plzeň-město Litoměřice Karviná Praha 11 Praha-Dubeč Praha 6 Rokycany Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 2 Praha-Lochkov Plzeň-sever Hradec Králové Opava Plzeň-jih Praha 3 Praha 7 Beroun Praha 18 Příbram Praha-Zličín Praha 4 Chrudim Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Zbraslav Brno-venkov Chomutov Kladno Benešov Český Krumlov Praha 9 Praha-východ Vyškov Uherské Hradiště Praha-Královice Kolín Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Praha-Kolovraty Semily Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Šumperk Jičín Praha-Újezd Písek Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Grunta

Levná dlažba Grunta

Dlažba Grunta

Zámkové dlažby Grunta

Zámkové betonové dlažby Grunta

Zámková dlažba Grunta

Betonové dlažby Grunta

Betonová dlažba Grunta

Zdící prvky Grunta

Dlažby II jakosti Grunta

Dlažba II jakosti Grunta

Plošné dlažby Grunta