„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Grunta

Nové produkty Grunta

Dlažby a obrubníky Grunta

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Grunta

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Grunta

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Grunta

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Grunta

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Grunta, Levná dlažba Grunta, Dlažba Grunta, Zámkové dlažby Grunta, Zámkové dlažba Grunta, Betonové dlažby Grunta, Betonová dlažba Grunta, Zdící prvky Grunta, Dlažby II jakosti Grunta, Dlažba II jakosti Grunta, Plošné dlažby Grunta, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Vyškov Praha 6 Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Dubeč České Budějovice Chomutov Přerov Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Kladno Kroměříž Praha 22 Praha 16 Česká Lípa Chrudim Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Lipence Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Svitavy Pelhřimov Praha 18 Opava Praha-Koloděje Hodonín Jičín Hlavní město Praha Nový Jičín Ostrava-město Blansko Plzeň-město Praha-Slivenec Olomouc Praha-Satalice Praha-Lysolaje Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Lochkov Liberec Strakonice Teplice Trutnov Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Újezd Náchod Jihlava Havlíčkův Brod Praha 9 Praha 2 Praha 1 Praha 7 Praha 17 Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Sokolov Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Písek Jeseník Vsetín Zlín Beroun Praha 21 Rokycany Kutná Hora Kolín Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha 20 Děčín Praha-Suchdol Praha 19 Brno-venkov Semily Šumperk Příbram Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha 14 Praha-Březiněves Nymburk Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Grunta

Levná dlažba Grunta

Dlažba Grunta

Zámkové dlažby Grunta

Zámkové betonové dlažby Grunta

Zámková dlažba Grunta

Betonové dlažby Grunta

Betonová dlažba Grunta

Zdící prvky Grunta

Dlažby II jakosti Grunta

Dlažba II jakosti Grunta

Plošné dlažby Grunta