„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habrovany

Nové produkty Habrovany

Dlažby a obrubníky Habrovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habrovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habrovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habrovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habrovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habrovany, Levná dlažba Habrovany, Dlažba Habrovany, Zámkové dlažby Habrovany, Zámkové dlažba Habrovany, Betonové dlažby Habrovany, Betonová dlažba Habrovany, Zdící prvky Habrovany, Dlažby II jakosti Habrovany, Dlažba II jakosti Habrovany, Plošné dlažby Habrovany, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha 13 Praha-Křeslice Hodonín Třebíč Beroun Klatovy Louny Karviná Praha-východ Praha-Slivenec Praha 2 Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 22 Sokolov Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha 7 Břeclav Vyškov Praha-Zbraslav Praha 8 Praha 6 Most Liberec Mělník Praha-Štěrboholy Šumperk Domažlice Praha-Koloděje Brno-venkov Písek Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Uherské Hradiště Děčín Praha 10 Rokycany Hradec Králové Teplice Praha-Velká Chuchle Bruntál Benešov Jeseník Nymburk Praha-Libuš Ostrava-město Pardubice Pelhřimov Praha-Lochkov Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Čakovice České Budějovice Kolín Prostějov Kroměříž Praha 17 Praha 9 Kutná Hora Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Lipence Olomouc Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Zlín Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Strakonice Náchod Chrudim Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 4 Tachov Praha 14 Praha 21 Prachatice Semily Praha-Benice Praha-Petrovice Frýdek-Místek Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Nebušice Opava Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habrovany

Levná dlažba Habrovany

Dlažba Habrovany

Zámkové dlažby Habrovany

Zámkové betonové dlažby Habrovany

Zámková dlažba Habrovany

Betonové dlažby Habrovany

Betonová dlažba Habrovany

Zdící prvky Habrovany

Dlažby II jakosti Habrovany

Dlažba II jakosti Habrovany

Plošné dlažby Habrovany