„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habrovany

Nové produkty Habrovany

Dlažby a obrubníky Habrovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habrovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habrovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habrovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habrovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habrovany, Levná dlažba Habrovany, Dlažba Habrovany, Zámkové dlažby Habrovany, Zámkové dlažba Habrovany, Betonové dlažby Habrovany, Betonová dlažba Habrovany, Zdící prvky Habrovany, Dlažby II jakosti Habrovany, Dlažba II jakosti Habrovany, Plošné dlažby Habrovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Praha 15 Praha-Čakovice Kutná Hora Praha-Benice Chomutov Praha 20 Chrudim Domažlice Rokycany Havlíčkův Brod Olomouc Jihlava Praha-Královice Praha 8 Cheb Karviná Praha-Lipence Most Praha 6 Praha-západ Vsetín Hodonín Pardubice Sokolov Třebíč Praha 11 Zlín Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Mělník Klatovy Praha 14 Praha 16 Strakonice Frýdek-Místek Hradec Králové Blansko Praha-Klánovice Jičín Prostějov Rakovník Praha-Dubeč Praha 17 Český Krumlov Vyškov Kolín Praha-Troja Praha-východ Tábor Plzeň-sever Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Písek Břeclav Praha-Šeberov Přerov Praha 7 Praha 19 Česká Lípa Pelhřimov Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Beroun Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Zličín Benešov Brno-venkov Praha 21 Příbram Praha 4 Praha-Běchovice Svitavy Opava Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Praha-Křeslice Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha 22 Šumperk Kladno Praha-Zbraslav Brno-město Praha 3 Jeseník Tachov Praha 10 Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habrovany

Levná dlažba Habrovany

Dlažba Habrovany

Zámkové dlažby Habrovany

Zámkové betonové dlažby Habrovany

Zámková dlažba Habrovany

Betonové dlažby Habrovany

Betonová dlažba Habrovany

Zdící prvky Habrovany

Dlažby II jakosti Habrovany

Dlažba II jakosti Habrovany

Plošné dlažby Habrovany