„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habrovany

Nové produkty Habrovany

Dlažby a obrubníky Habrovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habrovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habrovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habrovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habrovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habrovany, Levná dlažba Habrovany, Dlažba Habrovany, Zámkové dlažby Habrovany, Zámkové dlažba Habrovany, Betonové dlažby Habrovany, Betonová dlažba Habrovany, Zdící prvky Habrovany, Dlažby II jakosti Habrovany, Dlažba II jakosti Habrovany, Plošné dlažby Habrovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Zlín Ostrava-město Praha-Běchovice Olomouc Most Děčín Nový Jičín Šumperk Praha 7 Praha 2 Praha-Petrovice Praha 20 Havlíčkův Brod Praha 15 Praha-Zbraslav Praha 19 Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha 4 Frýdek-Místek Prostějov Praha 22 Hradec Králové Chrudim Strakonice Praha 13 Bruntál Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Satalice Náchod Louny Břeclav Prachatice Litoměřice Praha 21 Rakovník Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-východ Mělník Praha 6 Praha-Lipence Praha-Újezd Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha-Nebušice Hlavní město Praha Vyškov Domažlice Praha-Klánovice Semily Praha-Nedvězí Praha 17 České Budějovice Znojmo Kutná Hora Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha 14 Jihlava Plzeň-město Praha-Březiněves Kolín Kladno Praha-Křeslice Liberec Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Hodonín Třebíč Písek Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 10 Cheb Kroměříž Praha-Královice Praha-západ Uherské Hradiště Sokolov Přerov Praha-Ďáblice Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habrovany

Levná dlažba Habrovany

Dlažba Habrovany

Zámkové dlažby Habrovany

Zámkové betonové dlažby Habrovany

Zámková dlažba Habrovany

Betonové dlažby Habrovany

Betonová dlažba Habrovany

Zdící prvky Habrovany

Dlažby II jakosti Habrovany

Dlažba II jakosti Habrovany

Plošné dlažby Habrovany