„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habartice

Nové produkty Habartice

Dlažby a obrubníky Habartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habartice, Levná dlažba Habartice, Dlažba Habartice, Zámkové dlažby Habartice, Zámkové dlažba Habartice, Betonové dlažby Habartice, Betonová dlažba Habartice, Zdící prvky Habartice, Dlažby II jakosti Habartice, Dlažba II jakosti Habartice, Plošné dlažby Habartice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Opava Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 2 Praha-Benice Náchod Svitavy Vsetín Rychnov nad Kněžnou Vyškov Nový Jičín Plzeň-město Benešov Domažlice Příbram Teplice Praha 11 Děčín Praha 15 Břeclav Mladá Boleslav Šumperk Třebíč Kladno Praha-Běchovice Liberec Jeseník Praha 12 Chrudim Klatovy Praha 1 Uherské Hradiště Most Karlovy Vary Praha-Libuš Praha 14 Rokycany Praha-Čakovice Znojmo Litoměřice Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Sokolov Prachatice Praha 8 Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 5 Praha 22 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Blansko Praha-Suchdol Praha-Lipence Prostějov Praha-Ďáblice Karviná Brno-město Praha-Královice Praha 6 Praha-Slivenec Písek Praha-Troja Zlín Praha-Lochkov Praha 9 Pardubice Praha-Kunratice Hodonín Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Březiněves Praha 21 Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha-Lysolaje Olomouc Kolín Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Nymburk Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 13 Chomutov Bruntál Tachov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habartice

Levná dlažba Habartice

Dlažba Habartice

Zámkové dlažby Habartice

Zámkové betonové dlažby Habartice

Zámková dlažba Habartice

Betonové dlažby Habartice

Betonová dlažba Habartice

Zdící prvky Habartice

Dlažby II jakosti Habartice

Dlažba II jakosti Habartice

Plošné dlažby Habartice