„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habartice

Nové produkty Habartice

Dlažby a obrubníky Habartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habartice, Levná dlažba Habartice, Dlažba Habartice, Zámkové dlažby Habartice, Zámkové dlažba Habartice, Betonové dlažby Habartice, Betonová dlažba Habartice, Zdící prvky Habartice, Dlažby II jakosti Habartice, Dlažba II jakosti Habartice, Plošné dlažby Habartice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Koloděje Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Rokycany Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Prachatice Praha 21 Praha-východ České Budějovice Znojmo Praha 14 Praha 22 Praha-Dubeč Frýdek-Místek Domažlice Praha-Šeberov Praha 15 Benešov Vsetín Semily Kolín Rakovník Uherské Hradiště Česká Lípa Praha-Libuš Praha-Královice Praha 4 Svitavy Praha-Troja Olomouc Litoměřice Přerov Praha-Suchdol Praha 6 Příbram Karviná Praha-Březiněves Praha 3 Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha-Křeslice Šumperk Hlavní město Praha Praha-Zličín Zlín Praha-Ďáblice Nový Jičín Kutná Hora Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Chrudim Beroun Jičín Klatovy Praha 17 Praha 5 Strakonice Jeseník Ústí nad Orlicí Tachov Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Mladá Boleslav Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 13 Praha-Zbraslav Břeclav Plzeň-město Trutnov Praha 19 Kladno Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 16 Kroměříž Most Chomutov Teplice Karlovy Vary Louny Praha-Kolovraty Praha-západ Hodonín Vyškov Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habartice

Levná dlažba Habartice

Dlažba Habartice

Zámkové dlažby Habartice

Zámkové betonové dlažby Habartice

Zámková dlažba Habartice

Betonové dlažby Habartice

Betonová dlažba Habartice

Zdící prvky Habartice

Dlažby II jakosti Habartice

Dlažba II jakosti Habartice

Plošné dlažby Habartice