„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habartice

Nové produkty Habartice

Dlažby a obrubníky Habartice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habartice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habartice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habartice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habartice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habartice, Levná dlažba Habartice, Dlažba Habartice, Zámkové dlažby Habartice, Zámkové dlažba Habartice, Betonové dlažby Habartice, Betonová dlažba Habartice, Zdící prvky Habartice, Dlažby II jakosti Habartice, Dlažba II jakosti Habartice, Plošné dlažby Habartice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Český Krumlov Sokolov Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha 14 Tachov Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Klánovice Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Děčín Pardubice Rakovník Klatovy Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Domažlice Jičín Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 8 Bruntál Praha 1 Semily Mladá Boleslav České Budějovice Praha 20 Praha 13 Trutnov Praha-Benice Jeseník Praha 9 Praha 7 Kutná Hora Svitavy Praha-Libuš Kolín Hradec Králové Chrudim Česká Lípa Praha 17 Most Rokycany Blansko Praha 4 Přerov Praha 22 Litoměřice Praha 16 Třebíč Vyškov Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Písek Plzeň-jih Praha-Troja Louny Praha 19 Nymburk Hodonín Praha 18 Břeclav Praha 15 Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha-západ Karviná Beroun Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha-Nebušice Kroměříž Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Nový Jičín Praha 5 Zlín Vsetín Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Strakonice Mělník Cheb Znojmo Tábor Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha 3 Praha-Satalice Olomouc Praha 10 Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habartice

Levná dlažba Habartice

Dlažba Habartice

Zámkové dlažby Habartice

Zámkové betonové dlažby Habartice

Zámková dlažba Habartice

Betonové dlažby Habartice

Betonová dlažba Habartice

Zdící prvky Habartice

Dlažby II jakosti Habartice

Dlažba II jakosti Habartice

Plošné dlažby Habartice