„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dvakačovice Dvorce Dvorce
Dvory Dvory Dvory nad Lužnicí
Dvůr Králové nad Labem Dyjákovice Dyjákovičky
Dyje Dyjice Dymokury
Dynín Dýšina Dzbel
Džbánice Džbánov Ejpovice
Erpužice Evaň
Felbabka Frahelž Francova Lhota
Františkov nad Ploučnicí Františkovy Lázně Frenštát pod Radhoštěm
Fryčovice Frýdek-Místek Frýdlant

<<   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56  >>

Další města:

Pelhřimov Praha 5 Frýdek-Místek Olomouc Tábor Litoměřice Most Brno-venkov Šumperk Tachov Praha 7 Český Krumlov Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Uherské Hradiště Písek Praha-Velká Chuchle Chrudim Louny Praha 13 Žďár nad Sázavou Třebíč Mělník Benešov Praha-Zličín Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Břeclav Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha 12 Praha-Suchdol Teplice Pardubice Náchod Praha-Křeslice Zlín Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Příbram Praha-Nebušice Kolín Praha-západ Praha 2 Sokolov Praha 18 Karlovy Vary Praha-Vinoř Klatovy Praha 15 Karviná Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Satalice Domažlice Ústí nad Labem Kladno Plzeň-sever Praha-Lochkov Praha 1 Rokycany Ostrava-město Kroměříž Praha 17 Plzeň-město Vyškov Děčín Praha 21 Česká Lípa Prachatice Blansko Praha 3 Plzeň-jih Liberec Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Zbraslav Praha-Královice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Znojmo Hodonín Praha 11 Rakovník Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-Březiněves Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby