„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dvakačovice Dvorce Dvorce
Dvory Dvory Dvory nad Lužnicí
Dvůr Králové nad Labem Dyjákovice Dyjákovičky
Dyje Dyjice Dymokury
Dynín Dýšina Dzbel
Džbánice Džbánov Ejpovice
Erpužice Evaň
Felbabka Frahelž Francova Lhota
Františkov nad Ploučnicí Františkovy Lázně Frenštát pod Radhoštěm
Fryčovice Frýdek-Místek Frýdlant

<<   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56  >>

Další města:

Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Libuš Most Cheb Kladno Kutná Hora Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-západ Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha 21 Klatovy Prostějov Strakonice Jičín Praha-Křeslice Znojmo Česká Lípa Praha-Lochkov Český Krumlov Písek Praha 15 Tábor Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha-Slivenec Bruntál Praha 1 Praha-Řeporyje Nymburk Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Plzeň-město Praha 11 Hradec Králové Praha-východ Praha 3 Zlín Praha 18 Trutnov Mělník České Budějovice Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Opava Náchod Přerov Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Běchovice Mladá Boleslav Liberec Příbram Šumperk Praha 14 Praha 2 Praha 5 Děčín Praha 19 Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Dubeč Pelhřimov Brno-venkov Karviná Praha-Královice Teplice Domažlice Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha 16 Louny Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha 7 Praha-Satalice Praha 10 Břeclav Vsetín Olomouc Prachatice Plzeň-jih Sokolov Hlavní město Praha Třebíč Chomutov Jeseník Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby