„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyjice

Nové produkty Dyjice

Dlažby a obrubníky Dyjice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyjice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyjice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyjice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyjice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyjice, Levná dlažba Dyjice, Dlažba Dyjice, Zámkové dlažby Dyjice, Zámkové dlažba Dyjice, Betonové dlažby Dyjice, Betonová dlažba Dyjice, Zdící prvky Dyjice, Dlažby II jakosti Dyjice, Dlažba II jakosti Dyjice, Plošné dlažby Dyjice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Dolní Chabry Praha 8 České Budějovice Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 13 Prostějov Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Ďáblice Liberec Praha 19 Praha-Královice Praha-Troja Nymburk Praha-Lysolaje Hradec Králové Kutná Hora Jičín Nový Jičín Tachov Jihlava Praha 5 Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha 1 Kolín Uherské Hradiště Strakonice Olomouc Česká Lípa Praha 21 Brno-venkov Přerov Praha 7 Znojmo Vsetín Domažlice Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-východ Praha-západ Teplice Karviná Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Satalice Hodonín Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 9 Semily Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Svitavy Kroměříž Praha-Kolovraty Beroun Tábor Mělník Trutnov Pardubice Ostrava-město Chrudim Bruntál Písek Rakovník Cheb Benešov Kladno Příbram Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Zlín Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha 17 Plzeň-jih Praha 16 Děčín Chomutov Praha 3 Šumperk Břeclav Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Březiněves Praha 22 Jeseník Klatovy Louny Praha 11 Praha-Újezd Praha 6 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyjice

Levná dlažba Dyjice

Dlažba Dyjice

Zámkové dlažby Dyjice

Zámkové betonové dlažby Dyjice

Zámková dlažba Dyjice

Betonové dlažby Dyjice

Betonová dlažba Dyjice

Zdící prvky Dyjice

Dlažby II jakosti Dyjice

Dlažba II jakosti Dyjice

Plošné dlažby Dyjice