„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dyjice

Nové produkty Dyjice

Dlažby a obrubníky Dyjice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dyjice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dyjice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dyjice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dyjice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dyjice, Levná dlažba Dyjice, Dlažba Dyjice, Zámkové dlažby Dyjice, Zámkové dlažba Dyjice, Betonové dlažby Dyjice, Betonová dlažba Dyjice, Zdící prvky Dyjice, Dlažby II jakosti Dyjice, Dlažba II jakosti Dyjice, Plošné dlažby Dyjice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Satalice Brno-venkov Beroun Přerov Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 10 Praha 13 Kladno Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Újezd Praha 1 Praha-Klánovice Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Kolín Praha 14 Praha-východ Jičín Praha 18 Prachatice Praha-Lysolaje Tábor Náchod Plzeň-sever Teplice Praha-Libuš Cheb Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Litoměřice Praha-Troja Olomouc Benešov Praha 5 Mělník Plzeň-jih Vsetín Znojmo Trutnov Zlín Praha-Královice Praha 12 Uherské Hradiště Vyškov Praha 9 Kutná Hora Praha 7 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 6 Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-západ Písek Praha-Řeporyje Praha 22 Pelhřimov Blansko Havlíčkův Brod Nymburk Rokycany Praha-Kunratice Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha-Nedvězí Karviná Strakonice Třebíč Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Zličín Louny Praha 2 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha 17 Prostějov Tachov Bruntál Praha 20 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 8 Praha-Štěrboholy Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dyjice

Levná dlažba Dyjice

Dlažba Dyjice

Zámkové dlažby Dyjice

Zámkové betonové dlažby Dyjice

Zámková dlažba Dyjice

Betonové dlažby Dyjice

Betonová dlažba Dyjice

Zdící prvky Dyjice

Dlažby II jakosti Dyjice

Dlažba II jakosti Dyjice

Plošné dlažby Dyjice