„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Džbánov

Nové produkty Džbánov

Dlažby a obrubníky Džbánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Džbánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Džbánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Džbánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Džbánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Džbánov, Levná dlažba Džbánov, Dlažba Džbánov, Zámkové dlažby Džbánov, Zámkové dlažba Džbánov, Betonové dlažby Džbánov, Betonová dlažba Džbánov, Zdící prvky Džbánov, Dlažby II jakosti Džbánov, Dlažba II jakosti Džbánov, Plošné dlažby Džbánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Znojmo Praha 22 Kolín Hodonín Cheb Karlovy Vary Beroun Jeseník Trutnov Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Tachov Praha 20 Praha 3 Domažlice Praha 7 Praha-Újezd Praha 13 Hradec Králové Chomutov Praha 1 Praha-Nebušice Nový Jičín Liberec Opava Ústí nad Orlicí Blansko Sokolov Praha-Petrovice Praha-Satalice Klatovy Praha-Královice Prachatice Praha-Běchovice Praha-východ Praha-Lochkov Plzeň-sever Prostějov Brno-venkov Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Havlíčkův Brod Praha-Troja Chrudim Praha 9 Praha 10 Praha-Dubeč Třebíč Bruntál Jičín Praha-Řeporyje Kladno Praha-západ Praha 5 Praha-Libuš Karviná Nymburk Rakovník Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Benice Svitavy Praha-Ďáblice Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Zlín Kroměříž Kutná Hora Šumperk Praha 18 Praha 8 Plzeň-jih Praha-Koloděje Praha 4 Praha-Dolní Chabry České Budějovice Rokycany Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Brno-město Pelhřimov Náchod Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha 21 Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Příbram Břeclav Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Džbánov

Levná dlažba Džbánov

Dlažba Džbánov

Zámkové dlažby Džbánov

Zámkové betonové dlažby Džbánov

Zámková dlažba Džbánov

Betonové dlažby Džbánov

Betonová dlažba Džbánov

Zdící prvky Džbánov

Dlažby II jakosti Džbánov

Dlažba II jakosti Džbánov

Plošné dlažby Džbánov