„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Džbánov

Nové produkty Džbánov

Dlažby a obrubníky Džbánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Džbánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Džbánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Džbánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Džbánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Džbánov, Levná dlažba Džbánov, Dlažba Džbánov, Zámkové dlažby Džbánov, Zámkové dlažba Džbánov, Betonové dlažby Džbánov, Betonová dlažba Džbánov, Zdící prvky Džbánov, Dlažby II jakosti Džbánov, Dlažba II jakosti Džbánov, Plošné dlažby Džbánov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha 22 Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Nymburk Semily Strakonice Svitavy Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha 14 Kladno Český Krumlov Písek Vsetín Brno-město Praha-Libuš Děčín Ústí nad Labem Chrudim Praha-Lipence Jihlava Cheb Mladá Boleslav Praha 13 Praha 6 Trutnov Praha 7 Praha-Velká Chuchle Kolín Brno-venkov České Budějovice Blansko Benešov Liberec Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Přerov Plzeň-město Praha-Královice Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Prostějov Praha 16 Praha-Křeslice Jeseník Třebíč Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha-Újezd Kroměříž Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha-Lysolaje Nový Jičín Mělník Praha-Koloděje Česká Lípa Beroun Rakovník Litoměřice Sokolov Praha 8 Praha-Řeporyje Břeclav Prachatice Rychnov nad Kněžnou Olomouc Náchod Domažlice Praha-Dolní Chabry Příbram Vyškov Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Plzeň-jih Praha 20 Praha 17 Hradec Králové Zlín Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Most Bruntál Praha 19 Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Benice Louny Karlovy Vary Praha 15 Praha 2 Tachov Praha-Kolovraty Pardubice Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Džbánov

Levná dlažba Džbánov

Dlažba Džbánov

Zámkové dlažby Džbánov

Zámkové betonové dlažby Džbánov

Zámková dlažba Džbánov

Betonové dlažby Džbánov

Betonová dlažba Džbánov

Zdící prvky Džbánov

Dlažby II jakosti Džbánov

Dlažba II jakosti Džbánov

Plošné dlažby Džbánov