„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Džbánov

Nové produkty Džbánov

Dlažby a obrubníky Džbánov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Džbánov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Džbánov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Džbánov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Džbánov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Džbánov, Levná dlažba Džbánov, Dlažba Džbánov, Zámkové dlažby Džbánov, Zámkové dlažba Džbánov, Betonové dlažby Džbánov, Betonová dlažba Džbánov, Zdící prvky Džbánov, Dlažby II jakosti Džbánov, Dlažba II jakosti Džbánov, Plošné dlažby Džbánov, Plošná dlažba


Další města:

Písek Bruntál Praha 2 Chomutov Semily Tachov Praha 19 Praha 22 Opava Praha-Benice Praha 11 Praha-Šeberov Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha 14 Praha-Vinoř Praha-Slivenec Sokolov Praha 16 Plzeň-jih Louny Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Libuš Kladno Praha-Kunratice Praha-východ Olomouc Kroměříž Praha 13 Příbram Jičín Praha-Řeporyje Náchod Prachatice Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Pardubice Klatovy Znojmo Praha-Lipence Praha 12 Svitavy Liberec Praha-Běchovice Břeclav Praha-Březiněves Strakonice Prostějov Vsetín Praha 18 Kolín Mladá Boleslav Blansko Frýdek-Místek Praha 8 Hradec Králové Ústí nad Labem Třebíč Praha-Újezd Šumperk Praha-Koloděje Trutnov Praha-Ďáblice Praha 7 Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Brno-město Jihlava Teplice Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Praha-Satalice České Budějovice Česká Lípa Praha-Dubeč Hlavní město Praha Tábor Nový Jičín Praha-Nebušice Vyškov Mělník Praha 5 Beroun Cheb Praha-Klánovice Praha 1 Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Přerov Praha 6 Pelhřimov Jeseník Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Džbánov

Levná dlažba Džbánov

Dlažba Džbánov

Zámkové dlažby Džbánov

Zámkové betonové dlažby Džbánov

Zámková dlažba Džbánov

Betonové dlažby Džbánov

Betonová dlažba Džbánov

Zdící prvky Džbánov

Dlažby II jakosti Džbánov

Dlažba II jakosti Džbánov

Plošné dlažby Džbánov