„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frahelž

Nové produkty Frahelž

Dlažby a obrubníky Frahelž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frahelž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frahelž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frahelž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frahelž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frahelž, Levná dlažba Frahelž, Dlažba Frahelž, Zámkové dlažby Frahelž, Zámkové dlažba Frahelž, Betonové dlažby Frahelž, Betonová dlažba Frahelž, Zdící prvky Frahelž, Dlažby II jakosti Frahelž, Dlažba II jakosti Frahelž, Plošné dlažby Frahelž, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Zbraslav České Budějovice Praha 5 Jindřichův Hradec Most Praha 22 Příbram Mělník Chrudim Praha 2 Karviná Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 15 Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Vinoř Písek Vsetín Domažlice Praha 14 Tachov Břeclav Praha-Suchdol Karlovy Vary Český Krumlov Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Sokolov Jablonec nad Nisou Česká Lípa Praha 8 Cheb Plzeň-město Blansko Praha 12 Praha 11 Brno-venkov Ústí nad Labem Děčín Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Rokycany Rakovník Kolín Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Zlín Praha-východ Znojmo Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Přerov Svitavy Praha-Satalice Prachatice Hradec Králové Praha-západ Šumperk Náchod Vyškov Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha 19 Olomouc Praha 4 Mladá Boleslav Praha 3 Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha 17 Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Dolní Chabry Benešov Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Nymburk Praha 13 Tábor Praha-Ďáblice Praha-Lipence Plzeň-jih Klatovy Beroun Plzeň-sever Kroměříž Semily Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frahelž

Levná dlažba Frahelž

Dlažba Frahelž

Zámkové dlažby Frahelž

Zámkové betonové dlažby Frahelž

Zámková dlažba Frahelž

Betonové dlažby Frahelž

Betonová dlažba Frahelž

Zdící prvky Frahelž

Dlažby II jakosti Frahelž

Dlažba II jakosti Frahelž

Plošné dlažby Frahelž