„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Frahelž

Nové produkty Frahelž

Dlažby a obrubníky Frahelž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Frahelž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Frahelž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Frahelž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Frahelž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Frahelž, Levná dlažba Frahelž, Dlažba Frahelž, Zámkové dlažby Frahelž, Zámkové dlažba Frahelž, Betonové dlažby Frahelž, Betonová dlažba Frahelž, Zdící prvky Frahelž, Dlažby II jakosti Frahelž, Dlažba II jakosti Frahelž, Plošné dlažby Frahelž, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 10 Prachatice Litoměřice Třebíč Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Benešov Opava Strakonice Semily Louny Karlovy Vary Praha-Vinoř Praha 13 Vyškov Praha-Běchovice Kutná Hora Pardubice Praha-Šeberov Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha-Královice Olomouc Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha 3 Klatovy Praha 14 Domažlice Praha 18 Frýdek-Místek Nymburk Praha 6 Praha-Dubeč Jeseník Praha-Klánovice Cheb Nový Jičín Šumperk Praha-Nebušice Praha-Zličín Přerov Brno-město Plzeň-město Praha 9 Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-západ Břeclav Chrudim Praha-Kunratice Beroun Děčín Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha-Koloděje Kolín Hlavní město Praha Karviná Praha-východ Praha 20 Praha 19 Tachov Praha 7 Tábor Rokycany Praha-Kolovraty Jihlava Hradec Králové Praha-Libuš Praha-Lochkov Náchod Česká Lípa Bruntál Písek Blansko Mělník Sokolov Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 15 Prostějov Praha-Lipence Praha-Újezd Praha-Petrovice Kroměříž Praha 4 Teplice Uherské Hradiště Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Frahelž

Levná dlažba Frahelž

Dlažba Frahelž

Zámkové dlažby Frahelž

Zámkové betonové dlažby Frahelž

Zámková dlažba Frahelž

Betonové dlažby Frahelž

Betonová dlažba Frahelž

Zdící prvky Frahelž

Dlažby II jakosti Frahelž

Dlažba II jakosti Frahelž

Plošné dlažby Frahelž