„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Evaň

Nové produkty Evaň

Dlažby a obrubníky Evaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Evaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Evaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Evaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Evaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Evaň, Levná dlažba Evaň, Dlažba Evaň, Zámkové dlažby Evaň, Zámkové dlažba Evaň, Betonové dlažby Evaň, Betonová dlažba Evaň, Zdící prvky Evaň, Dlažby II jakosti Evaň, Dlažba II jakosti Evaň, Plošné dlažby Evaň, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Písek Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Znojmo Beroun Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Domažlice Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Tábor Frýdek-Místek Bruntál Praha 14 Praha 4 Trutnov Jeseník Jičín Hradec Králové Praha-Nebušice Praha 12 Karviná Litoměřice Praha 20 Svitavy Nový Jičín Chomutov Praha-Suchdol Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha 21 Praha-Zbraslav Zlín Praha 10 České Budějovice Cheb Praha 3 Praha-Křeslice Kroměříž Český Krumlov Praha 17 Klatovy Kolín Rakovník Benešov Praha 1 Semily Praha-Zličín Praha 11 Most Praha-Benice Strakonice Teplice Praha-Březiněves Plzeň-sever Šumperk Karlovy Vary Brno-město Praha 9 Praha-východ Praha-Libuš Praha-Satalice Česká Lípa Plzeň-město Praha 19 Praha-Šeberov Jihlava Praha-Řeporyje Kutná Hora Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Hodonín Přerov Praha-západ Praha 15 Pardubice Praha 7 Mladá Boleslav Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Újezd Pelhřimov Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Mělník Ostrava-město Třebíč Kladno Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Opava Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Evaň

Levná dlažba Evaň

Dlažba Evaň

Zámkové dlažby Evaň

Zámkové betonové dlažby Evaň

Zámková dlažba Evaň

Betonové dlažby Evaň

Betonová dlažba Evaň

Zdící prvky Evaň

Dlažby II jakosti Evaň

Dlažba II jakosti Evaň

Plošné dlažby Evaň