„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Evaň

Nové produkty Evaň

Dlažby a obrubníky Evaň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Evaň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Evaň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Evaň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Evaň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Evaň, Levná dlažba Evaň, Dlažba Evaň, Zámkové dlažby Evaň, Zámkové dlažba Evaň, Betonové dlažby Evaň, Betonová dlažba Evaň, Zdící prvky Evaň, Dlažby II jakosti Evaň, Dlažba II jakosti Evaň, Plošné dlažby Evaň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Čakovice Vyškov Tábor Svitavy Mělník Praha-Libuš Praha 13 Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha 20 Ostrava-město Plzeň-město Praha 2 Litoměřice Praha 12 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha 14 Most Kolín Praha-Lochkov Praha 21 Liberec Praha-Dubeč Praha-Troja Hradec Králové Beroun Plzeň-sever Praha-Královice Písek Vsetín Teplice Šumperk Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Ďáblice Příbram Přerov Břeclav Praha-Dolní Chabry Blansko České Budějovice Praha 5 Bruntál Prostějov Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Klatovy Benešov Praha-Slivenec Brno-venkov Tachov Praha-západ Praha-Koloděje Praha 10 Rakovník Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha 15 Jičín Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Újezd Praha-Kolovraty Trutnov Praha-Zličín Praha 17 Znojmo Frýdek-Místek Praha-Nebušice Domažlice Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Jeseník Karlovy Vary Praha-Křeslice Cheb Kladno Náchod Praha 7 Praha 22 Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Zlín Praha 18 Rokycany Děčín Praha 4 Praha-Petrovice Praha 3 Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Evaň

Levná dlažba Evaň

Dlažba Evaň

Zámkové dlažby Evaň

Zámkové betonové dlažby Evaň

Zámková dlažba Evaň

Betonové dlažby Evaň

Betonová dlažba Evaň

Zdící prvky Evaň

Dlažby II jakosti Evaň

Dlažba II jakosti Evaň

Plošné dlažby Evaň