„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Grešlové Mýto

Nové produkty Grešlové Mýto

Dlažby a obrubníky Grešlové Mýto

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Grešlové Mýto

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Grešlové Mýto

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Grešlové Mýto

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Grešlové Mýto

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Grešlové Mýto, Levná dlažba Grešlové Mýto, Dlažba Grešlové Mýto, Zámkové dlažby Grešlové Mýto, Zámkové dlažba Grešlové Mýto, Betonové dlažby Grešlové Mýto, Betonová dlažba Grešlové Mýto, Zdící prvky Grešlové Mýto, Dlažby II jakosti Grešlové Mýto, Dlažba II jakosti Grešlové Mýto, Plošné dlažby Grešlové Mýto, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Běchovice Nový Jičín Praha-Petrovice České Budějovice Litoměřice Děčín Vyškov Praha-Přední Kopanina Příbram Tábor Praha 12 Praha 4 Chomutov Praha-Štěrboholy Bruntál Domažlice Praha 10 Praha-Slivenec Kroměříž Praha 15 Praha-Zbraslav Praha 5 Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Liberec Prachatice Praha-Lipence Vsetín Třebíč Brno-město Klatovy Praha 1 Praha 9 Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Karviná Nymburk Blansko Beroun Praha 22 Praha-východ Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Dubeč Olomouc Praha-Satalice Jičín Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 8 Praha-Vinoř Praha 3 Šumperk Břeclav Písek Praha 6 Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Jeseník Ústí nad Orlicí Trutnov Praha-Nebušice Jihlava Uherské Hradiště Praha 21 Mělník Tachov Plzeň-sever Hodonín Rakovník Praha-Královice Znojmo Praha-Troja Praha-Lysolaje Rokycany Pardubice Opava Praha 18 Praha-Klánovice Ostrava-město Praha-Kunratice Prostějov Praha-Šeberov Louny Chrudim Plzeň-město Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Kolín Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Grešlové Mýto

Levná dlažba Grešlové Mýto

Dlažba Grešlové Mýto

Zámkové dlažby Grešlové Mýto

Zámkové betonové dlažby Grešlové Mýto

Zámková dlažba Grešlové Mýto

Betonové dlažby Grešlové Mýto

Betonová dlažba Grešlové Mýto

Zdící prvky Grešlové Mýto

Dlažby II jakosti Grešlové Mýto

Dlažba II jakosti Grešlové Mýto

Plošné dlažby Grešlové Mýto