„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hajany

Nové produkty Hajany

Dlažby a obrubníky Hajany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hajany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hajany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hajany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hajany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hajany, Levná dlažba Hajany, Dlažba Hajany, Zámkové dlažby Hajany, Zámkové dlažba Hajany, Betonové dlažby Hajany, Betonová dlažba Hajany, Zdící prvky Hajany, Dlažby II jakosti Hajany, Dlažba II jakosti Hajany, Plošné dlažby Hajany, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha 10 Český Krumlov Česká Lípa Pelhřimov Blansko Praha 1 Praha 15 Praha-Koloděje Tachov Praha-Křeslice Domažlice Praha-východ Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 7 Vyškov Cheb Praha 13 Jindřichův Hradec Tábor Písek Prostějov Praha-Lipence Praha-Lochkov Příbram Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Zbraslav Hodonín Zlín Louny Chrudim Klatovy Praha-Běchovice Sokolov Plzeň-sever Nymburk Praha-Čakovice Beroun Plzeň-jih Jihlava Trutnov Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Lysolaje Praha 22 Jeseník Praha-Petrovice Brno-město Pardubice Mladá Boleslav Přerov Semily Praha 20 Praha 17 Rakovník Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha 12 Praha-Nebušice Praha 4 Most Šumperk Praha 2 Ostrava-město Praha-Řeporyje Děčín Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Kolín Karlovy Vary Praha-Újezd Hradec Králové Vsetín Bruntál Brno-venkov Karviná Znojmo Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Dubeč Svitavy Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha-západ Praha 9 České Budějovice Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hajany

Levná dlažba Hajany

Dlažba Hajany

Zámkové dlažby Hajany

Zámkové betonové dlažby Hajany

Zámková dlažba Hajany

Betonové dlažby Hajany

Betonová dlažba Hajany

Zdící prvky Hajany

Dlažby II jakosti Hajany

Dlažba II jakosti Hajany

Plošné dlažby Hajany