„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Hajany

Nové produkty Hajany

Dlažby a obrubníky Hajany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Hajany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Hajany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Hajany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Hajany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Hajany, Levná dlažba Hajany, Dlažba Hajany, Zámkové dlažby Hajany, Zámkové dlažba Hajany, Betonové dlažby Hajany, Betonová dlažba Hajany, Zdící prvky Hajany, Dlažby II jakosti Hajany, Dlažba II jakosti Hajany, Plošné dlažby Hajany, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Vsetín Praha 2 Praha-Královice Třebíč Praha 5 Praha 18 Praha 1 Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha 12 Praha 7 Praha-Zbraslav Brno-venkov Rokycany Praha 10 Cheb Jičín Vyškov Most Louny Beroun Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Plzeň-jih Praha-Dubeč Zlín Praha-Lochkov Jeseník Praha-Koloděje Praha 14 Praha 19 Nymburk Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Nebušice Praha 6 Olomouc Pardubice Břeclav Český Krumlov Praha-Křeslice Praha 4 Šumperk Praha 9 Karviná Blansko Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Tábor Praha-Kunratice Liberec Praha-Satalice Praha 15 Praha 20 Praha-Slivenec Chomutov Náchod Písek Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Přerov Praha-Troja Litoměřice Praha 11 Hlavní město Praha Znojmo Teplice Praha-Petrovice Česká Lípa Kolín Benešov Klatovy Praha-Březiněves Domažlice Děčín Praha-Zličín Jihlava Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha 17 Kladno Brno-město Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Tachov Praha 22 Ostrava-město Strakonice Praha-Benice Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Hajany

Levná dlažba Hajany

Dlažba Hajany

Zámkové dlažby Hajany

Zámkové betonové dlažby Hajany

Zámková dlažba Hajany

Betonové dlažby Hajany

Betonová dlažba Hajany

Zdící prvky Hajany

Dlažby II jakosti Hajany

Dlažba II jakosti Hajany

Plošné dlažby Hajany