„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habartov

Nové produkty Habartov

Dlažby a obrubníky Habartov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habartov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habartov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habartov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habartov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habartov, Levná dlažba Habartov, Dlažba Habartov, Zámkové dlažby Habartov, Zámkové dlažba Habartov, Betonové dlažby Habartov, Betonová dlažba Habartov, Zdící prvky Habartov, Dlažby II jakosti Habartov, Dlažba II jakosti Habartov, Plošné dlažby Habartov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 14 Praha 22 Praha-východ Vyškov Praha 11 Tachov Domažlice Blansko Praha 20 Kroměříž Jihlava Praha-Čakovice Karlovy Vary Prachatice Praha-Vinoř Cheb Semily Praha-Klánovice Pardubice Most Praha-Satalice Pelhřimov Bruntál Opava Plzeň-město Praha-Zličín Ústí nad Labem Hradec Králové Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 16 Hodonín Praha 17 Benešov Uherské Hradiště Sokolov Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Příbram Trutnov Praha 5 Praha 9 Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha 10 Náchod Praha-Dubeč Karviná Praha 21 Praha-Benice Praha-západ Vsetín Praha 8 Praha-Koloděje Prostějov Praha-Újezd Beroun Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Praha 18 Rakovník Praha-Nebušice Písek Kolín Třebíč Klatovy Brno-venkov Český Krumlov Rokycany Ostrava-město Šumperk Jičín Litoměřice Hlavní město Praha Jeseník Praha 15 Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha 6 Liberec Praha-Přední Kopanina Znojmo Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha 3 Česká Lípa Brno-město Přerov Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habartov

Levná dlažba Habartov

Dlažba Habartov

Zámkové dlažby Habartov

Zámkové betonové dlažby Habartov

Zámková dlažba Habartov

Betonové dlažby Habartov

Betonová dlažba Habartov

Zdící prvky Habartov

Dlažby II jakosti Habartov

Dlažba II jakosti Habartov

Plošné dlažby Habartov