„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Habartov

Nové produkty Habartov

Dlažby a obrubníky Habartov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Habartov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Habartov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Habartov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Habartov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Habartov, Levná dlažba Habartov, Dlažba Habartov, Zámkové dlažby Habartov, Zámkové dlažba Habartov, Betonové dlažby Habartov, Betonová dlažba Habartov, Zdící prvky Habartov, Dlažby II jakosti Habartov, Dlažba II jakosti Habartov, Plošné dlažby Habartov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Ústí nad Labem Chomutov Kutná Hora Jeseník Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Praha-Královice Karviná Praha 22 Praha 17 Blansko Hlavní město Praha Cheb Praha-Troja Nový Jičín Praha-Ďáblice Kladno Praha 14 Prostějov Praha 10 Brno-venkov Šumperk Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha 6 Praha 7 Jičín Klatovy Přerov Most Praha 11 Kroměříž Plzeň-město Domažlice Praha 16 Praha-Řeporyje Třebíč Český Krumlov Trutnov Praha-Čakovice Praha 3 Praha 4 Praha 13 Česká Lípa Děčín Brno-město Praha 20 Bruntál Hradec Králové Praha-Lipence Mladá Boleslav Sokolov Plzeň-jih Benešov Rokycany Havlíčkův Brod Zlín Praha 19 Praha-východ Břeclav Praha 8 Strakonice Praha-Kunratice Tábor Praha-Suchdol Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Znojmo Olomouc Ostrava-město Praha-Křeslice Prachatice Praha-Benice Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Petrovice Vsetín Praha-Lochkov Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Náchod Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 5 České Budějovice Litoměřice Pardubice Pelhřimov Teplice Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Běchovice Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Vyškov Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Habartov

Levná dlažba Habartov

Dlažba Habartov

Zámkové dlažby Habartov

Zámkové betonové dlažby Habartov

Zámková dlažba Habartov

Betonové dlažby Habartov

Betonová dlažba Habartov

Zdící prvky Habartov

Dlažby II jakosti Habartov

Dlažba II jakosti Habartov

Plošné dlažby Habartov