„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domoraz

Nové produkty Domoraz

Dlažby a obrubníky Domoraz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domoraz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domoraz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domoraz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domoraz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domoraz, Levná dlažba Domoraz, Dlažba Domoraz, Zámkové dlažby Domoraz, Zámkové dlažba Domoraz, Betonové dlažby Domoraz, Betonová dlažba Domoraz, Zdící prvky Domoraz, Dlažby II jakosti Domoraz, Dlažba II jakosti Domoraz, Plošné dlažby Domoraz, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 20 Domažlice Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Prostějov Praha 15 Praha-Troja Nymburk Praha 11 Ústí nad Orlicí Litoměřice Ostrava-město Šumperk Brno-venkov Praha 17 Jablonec nad Nisou Vsetín Frýdek-Místek Sokolov Louny Plzeň-jih Ústí nad Labem Klatovy Děčín Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha 22 Praha 14 Praha-Koloděje Mladá Boleslav Kroměříž Bruntál Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha-Zličín Praha-Klánovice Břeclav Praha-Kolovraty Beroun Praha-Kunratice Praha 3 Rokycany Praha-východ Praha-Suchdol Kladno Most Praha-Újezd Jihlava Olomouc Opava Hodonín Praha 13 Příbram Praha 6 Praha 18 Praha 2 Třebíč Praha 16 Praha-Dubeč Tábor Mělník Praha-Ďáblice Přerov Pardubice Praha 8 Praha-Šeberov Semily Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Běchovice Praha 1 Praha 10 Praha 7 Praha-Satalice Svitavy Zlín Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Rakovník Praha 21 Písek Praha-západ Praha-Dolní Počernice Náchod Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Český Krumlov Praha-Lochkov Vyškov Plzeň-sever Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domoraz

Levná dlažba Domoraz

Dlažba Domoraz

Zámkové dlažby Domoraz

Zámkové betonové dlažby Domoraz

Zámková dlažba Domoraz

Betonové dlažby Domoraz

Betonová dlažba Domoraz

Zdící prvky Domoraz

Dlažby II jakosti Domoraz

Dlažba II jakosti Domoraz

Plošné dlažby Domoraz