„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domoraz

Nové produkty Domoraz

Dlažby a obrubníky Domoraz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domoraz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domoraz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domoraz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domoraz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domoraz, Levná dlažba Domoraz, Dlažba Domoraz, Zámkové dlažby Domoraz, Zámkové dlažba Domoraz, Betonové dlažby Domoraz, Betonová dlažba Domoraz, Zdící prvky Domoraz, Dlažby II jakosti Domoraz, Dlažba II jakosti Domoraz, Plošné dlažby Domoraz, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha 21 Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Chrudim Český Krumlov Kladno Děčín Praha 9 Domažlice Praha 19 Třebíč Praha-Zličín Bruntál Praha 1 Praha-Lochkov Praha-Újezd Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Zlín Benešov Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Šumperk Praha 10 Pelhřimov Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 20 Rokycany Ústí nad Labem Praha 18 Sokolov Brno-město Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Šeberov Jičín Klatovy Frýdek-Místek Břeclav Praha 22 Ústí nad Orlicí Svitavy Praha-Běchovice Praha-Klánovice Litoměřice Liberec Praha-Březiněves Strakonice Pardubice Tábor Brno-venkov Plzeň-sever Jeseník Jindřichův Hradec Most Hodonín Blansko Praha 16 České Budějovice Beroun Jihlava Praha 12 Přerov Písek Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Semily Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Prachatice Teplice Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Suchdol Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Praha 14 Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Královice Olomouc Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domoraz

Levná dlažba Domoraz

Dlažba Domoraz

Zámkové dlažby Domoraz

Zámkové betonové dlažby Domoraz

Zámková dlažba Domoraz

Betonové dlažby Domoraz

Betonová dlažba Domoraz

Zdící prvky Domoraz

Dlažby II jakosti Domoraz

Dlažba II jakosti Domoraz

Plošné dlažby Domoraz