„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dománovice

Nové produkty Dománovice

Dlažby a obrubníky Dománovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dománovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dománovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dománovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dománovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dománovice, Levná dlažba Dománovice, Dlažba Dománovice, Zámkové dlažby Dománovice, Zámkové dlažba Dománovice, Betonové dlažby Dománovice, Betonová dlažba Dománovice, Zdící prvky Dománovice, Dlažby II jakosti Dománovice, Dlažba II jakosti Dománovice, Plošné dlažby Dománovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Kladno Bruntál Břeclav Kolín Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha 4 Kroměříž Praha-Běchovice Kutná Hora Praha 5 Trutnov Plzeň-jih Teplice Praha-Lipence Opava Mělník Hradec Králové Český Krumlov Prachatice Praha-východ Mladá Boleslav Vyškov Tachov Klatovy Praha 15 Praha-Kunratice Zlín Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Satalice Cheb Litoměřice Most České Budějovice Praha 6 Pelhřimov Praha-Kolovraty Nymburk Praha-Koloděje Prostějov Tábor Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Libuš Chomutov Praha 12 Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Vinoř Karlovy Vary Chrudim Praha 16 Domažlice Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Královice Plzeň-sever Svitavy Ústí nad Labem Praha 10 Beroun Praha 18 Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha 9 Jihlava Praha 17 Hodonín Praha-Petrovice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Přerov Sokolov Semily Praha-Lochkov Brno-město Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Jičín Pardubice Hlavní město Praha Praha 1 Praha 21 Třebíč Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha 22 Brno-venkov Rokycany Rychnov nad Kněžnou Znojmo Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dománovice

Levná dlažba Dománovice

Dlažba Dománovice

Zámkové dlažby Dománovice

Zámkové betonové dlažby Dománovice

Zámková dlažba Dománovice

Betonové dlažby Dománovice

Betonová dlažba Dománovice

Zdící prvky Dománovice

Dlažby II jakosti Dománovice

Dlažba II jakosti Dománovice

Plošné dlažby Dománovice