„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dománovice

Nové produkty Dománovice

Dlažby a obrubníky Dománovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dománovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dománovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dománovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dománovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dománovice, Levná dlažba Dománovice, Dlažba Dománovice, Zámkové dlažby Dománovice, Zámkové dlažba Dománovice, Betonové dlažby Dománovice, Betonová dlažba Dománovice, Zdící prvky Dománovice, Dlažby II jakosti Dománovice, Dlažba II jakosti Dománovice, Plošné dlažby Dománovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Koloděje Prostějov Svitavy Prachatice Praha-Velká Chuchle Chrudim Praha 8 Klatovy Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 3 Litoměřice Nový Jičín Frýdek-Místek Jičín Plzeň-město České Budějovice Domažlice Praha-západ Pelhřimov Benešov Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Olomouc Havlíčkův Brod Praha 2 Mělník Praha-východ Rokycany Česká Lípa Praha-Kolovraty Karlovy Vary Tachov Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Slivenec Vyškov Praha-Ďáblice Děčín Náchod Praha 11 Praha-Běchovice Jihlava Praha-Nedvězí Zlín Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Lochkov Třebíč Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Chomutov Liberec Praha 17 Znojmo Kolín Kroměříž Hodonín Ostrava-město Pardubice Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Petrovice Praha 21 Blansko Praha-Klánovice Trutnov Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Benice Rakovník Žďár nad Sázavou Most Brno-venkov Přerov Praha 10 Praha 16 Plzeň-sever Praha 20 Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha 13 Praha 7 Praha 14 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dománovice

Levná dlažba Dománovice

Dlažba Dománovice

Zámkové dlažby Dománovice

Zámkové betonové dlažby Dománovice

Zámková dlažba Dománovice

Betonové dlažby Dománovice

Betonová dlažba Dománovice

Zdící prvky Dománovice

Dlažby II jakosti Dománovice

Dlažba II jakosti Dománovice

Plošné dlažby Dománovice