„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravčice

Nové produkty Doubravčice

Dlažby a obrubníky Doubravčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravčice, Levná dlažba Doubravčice, Dlažba Doubravčice, Zámkové dlažby Doubravčice, Zámkové dlažba Doubravčice, Betonové dlažby Doubravčice, Betonová dlažba Doubravčice, Zdící prvky Doubravčice, Dlažby II jakosti Doubravčice, Dlažba II jakosti Doubravčice, Plošné dlažby Doubravčice, Plošná dlažba


Další města:

Semily Žďár nad Sázavou Písek Ostrava-město Prachatice Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Satalice Děčín Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Královice Praha 4 Strakonice Praha 1 Praha-západ Praha-Lipence Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 10 Chomutov Ústí nad Labem Praha 5 Prostějov Praha-Dubeč Příbram Praha 8 Praha-Slivenec Praha-Šeberov Klatovy Praha-Libuš Praha 20 Praha-Křeslice Beroun Jičín Trutnov Praha-Újezd Olomouc Praha-východ Praha 11 České Budějovice Praha-Dolní Počernice Litoměřice Vsetín Tachov Tábor Praha 16 Praha 6 Česká Lípa Praha 13 Benešov Pardubice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Ústí nad Orlicí Louny Plzeň-jih Karviná Praha-Čakovice Praha-Vinoř Šumperk Jihlava Hradec Králové Teplice Brno-město Pelhřimov Praha-Petrovice Nymburk Hlavní město Praha Přerov Vyškov Český Krumlov Cheb Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Nový Jičín Frýdek-Místek Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Řeporyje Břeclav Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha 2 Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Praha 3 Karlovy Vary Liberec Praha 18 Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravčice

Levná dlažba Doubravčice

Dlažba Doubravčice

Zámkové dlažby Doubravčice

Zámkové betonové dlažby Doubravčice

Zámková dlažba Doubravčice

Betonové dlažby Doubravčice

Betonová dlažba Doubravčice

Zdící prvky Doubravčice

Dlažby II jakosti Doubravčice

Dlažba II jakosti Doubravčice

Plošné dlažby Doubravčice