„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravčice

Nové produkty Doubravčice

Dlažby a obrubníky Doubravčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravčice, Levná dlažba Doubravčice, Dlažba Doubravčice, Zámkové dlažby Doubravčice, Zámkové dlažba Doubravčice, Betonové dlažby Doubravčice, Betonová dlažba Doubravčice, Zdící prvky Doubravčice, Dlažby II jakosti Doubravčice, Dlažba II jakosti Doubravčice, Plošné dlažby Doubravčice, Plošná dlažba


Další města:

Louny Český Krumlov Praha 13 Karviná Liberec Brno-venkov Domažlice Praha 15 Praha-Nebušice Chomutov Vsetín Zlín Svitavy Beroun Plzeň-jih Praha-Nedvězí Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha 7 Prachatice Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 10 Praha-Benice Praha 12 Praha-Křeslice Praha 6 Semily Plzeň-město Praha-Šeberov Pardubice Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Petrovice Nový Jičín Děčín Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Zličín Praha 20 Mladá Boleslav Plzeň-sever Břeclav Praha 16 Jičín České Budějovice Uherské Hradiště Znojmo Praha-Lysolaje Kroměříž Blansko Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Litoměřice Rakovník Teplice Sokolov Kutná Hora Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Klatovy Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 17 Brno-město Most Praha-Vinoř Praha 9 Praha-Satalice Příbram Praha-Klánovice Kolín Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha 14 Praha-Slivenec Tábor Trutnov Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha 18 Olomouc Jeseník Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Šumperk Nymburk Praha 21 Prostějov Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravčice

Levná dlažba Doubravčice

Dlažba Doubravčice

Zámkové dlažby Doubravčice

Zámkové betonové dlažby Doubravčice

Zámková dlažba Doubravčice

Betonové dlažby Doubravčice

Betonová dlažba Doubravčice

Zdící prvky Doubravčice

Dlažby II jakosti Doubravčice

Dlažba II jakosti Doubravčice

Plošné dlažby Doubravčice