„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahanovice

Nové produkty Drahanovice

Dlažby a obrubníky Drahanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahanovice, Levná dlažba Drahanovice, Dlažba Drahanovice, Zámkové dlažby Drahanovice, Zámkové dlažba Drahanovice, Betonové dlažby Drahanovice, Betonová dlažba Drahanovice, Zdící prvky Drahanovice, Dlažby II jakosti Drahanovice, Dlažba II jakosti Drahanovice, Plošné dlažby Drahanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Břeclav Praha 16 Praha-Petrovice Cheb Praha 3 Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 19 Praha-Klánovice Praha 11 Trutnov Kladno Praha 20 Mladá Boleslav Český Krumlov Frýdek-Místek Tachov Praha-Zličín Náchod Praha-východ Praha-Březiněves Praha 8 Praha-Kunratice Litoměřice Teplice Hlavní město Praha Nový Jičín Zlín Praha 17 České Budějovice Kolín Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Plzeň-město Jihlava Olomouc Praha 13 Praha 10 Brno-venkov Louny Rokycany Praha 15 Vsetín Praha-Zbraslav Most Praha 6 Bruntál Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Čakovice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-západ Tábor Vyškov Praha-Slivenec Nymburk Kroměříž Benešov Plzeň-jih Příbram Praha-Řeporyje Praha-Benice Praha-Újezd Prachatice Strakonice Havlíčkův Brod Praha 2 Semily Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Liberec Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Karlovy Vary Mělník Děčín Jeseník Písek Pardubice Plzeň-sever Praha-Lipence Praha 9 Praha-Šeberov Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Domažlice Česká Lípa Brno-město Praha-Dolní Měcholupy Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahanovice

Levná dlažba Drahanovice

Dlažba Drahanovice

Zámkové dlažby Drahanovice

Zámkové betonové dlažby Drahanovice

Zámková dlažba Drahanovice

Betonové dlažby Drahanovice

Betonová dlažba Drahanovice

Zdící prvky Drahanovice

Dlažby II jakosti Drahanovice

Dlažba II jakosti Drahanovice

Plošné dlažby Drahanovice