„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahanovice

Nové produkty Drahanovice

Dlažby a obrubníky Drahanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahanovice, Levná dlažba Drahanovice, Dlažba Drahanovice, Zámkové dlažby Drahanovice, Zámkové dlažba Drahanovice, Betonové dlažby Drahanovice, Betonová dlažba Drahanovice, Zdící prvky Drahanovice, Dlažby II jakosti Drahanovice, Dlažba II jakosti Drahanovice, Plošné dlažby Drahanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Jihlava Karlovy Vary Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-východ Olomouc Liberec Praha 4 Praha-Lochkov Příbram Praha 3 Praha-Šeberov Praha-Slivenec Litoměřice Praha 5 Praha 22 Hradec Králové Přerov České Budějovice Praha-Řeporyje Plzeň-město Praha 16 Hodonín Mělník Praha 13 Jindřichův Hradec Plzeň-jih Strakonice Náchod Cheb Praha 8 Zlín Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Nový Jičín Písek Ostrava-město Karviná Praha 18 Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha 11 Praha 19 Klatovy Praha-Březiněves Semily Teplice Brno-město Praha-Nebušice Bruntál Kutná Hora Praha-Koloděje Rakovník Znojmo Domažlice Prostějov Praha 14 Praha-Petrovice Praha 6 Hlavní město Praha Uherské Hradiště Kolín Praha 9 Praha-Lipence Sokolov Vsetín Praha-Klánovice Český Krumlov Havlíčkův Brod Blansko Rokycany Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Benice Praha 1 Třebíč Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Opava Praha-Kolovraty Beroun Praha-Křeslice Pardubice Brno-venkov Most Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Jeseník Šumperk Mladá Boleslav Tábor Praha 15 Pelhřimov Frýdek-Místek Tachov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahanovice

Levná dlažba Drahanovice

Dlažba Drahanovice

Zámkové dlažby Drahanovice

Zámkové betonové dlažby Drahanovice

Zámková dlažba Drahanovice

Betonové dlažby Drahanovice

Betonová dlažba Drahanovice

Zdící prvky Drahanovice

Dlažby II jakosti Drahanovice

Dlažba II jakosti Drahanovice

Plošné dlažby Drahanovice