„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahanovice

Nové produkty Drahanovice

Dlažby a obrubníky Drahanovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahanovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahanovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahanovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahanovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahanovice, Levná dlažba Drahanovice, Dlažba Drahanovice, Zámkové dlažby Drahanovice, Zámkové dlažba Drahanovice, Betonové dlažby Drahanovice, Betonová dlažba Drahanovice, Zdící prvky Drahanovice, Dlažby II jakosti Drahanovice, Dlažba II jakosti Drahanovice, Plošné dlažby Drahanovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Benice Mělník Praha-Nebušice Kolín Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Frýdek-Místek Rakovník Uherské Hradiště Zlín Vsetín Brno-město Praha 19 Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Kladno Praha 16 Pelhřimov Praha-Troja Příbram Praha 2 Jičín Praha-Satalice Svitavy Blansko Praha 5 Žďár nad Sázavou Beroun Liberec Náchod Jihlava Kutná Hora Hradec Králové Praha-Klánovice Bruntál Nový Jičín Přerov Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 12 Praha-Vinoř Praha 9 Český Krumlov Praha-Zbraslav Klatovy Praha-Slivenec Praha-západ Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha 6 Plzeň-jih Domažlice Praha-Čakovice Sokolov Praha 20 Opava Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Česká Lípa Praha 3 Jablonec nad Nisou Litoměřice Praha 8 Mladá Boleslav Prachatice Kroměříž Praha-Nedvězí Praha 10 Chomutov Brno-venkov Tábor České Budějovice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Nymburk Praha 21 Most Břeclav Vyškov Karviná Znojmo Cheb Praha-Dubeč Praha 17 Louny Teplice Rokycany Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha-Újezd Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahanovice

Levná dlažba Drahanovice

Dlažba Drahanovice

Zámkové dlažby Drahanovice

Zámkové betonové dlažby Drahanovice

Zámková dlažba Drahanovice

Betonové dlažby Drahanovice

Betonová dlažba Drahanovice

Zdící prvky Drahanovice

Dlažby II jakosti Drahanovice

Dlažba II jakosti Drahanovice

Plošné dlažby Drahanovice