„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drhovle Drhovy Drmoul
Drnek Drnholec Drnovice
Drnovice Drnovice Drobovice
Droužetice Droužkovice Drozdov
Drozdov Drslavice Drslavice
Druhanov Drunče Druztová
Družec Drysice Držkov
Držková Držovice Dřenice
Dřešín Dřetovice Dřevčice
Dřevěnice Dřevnovice Dřevohostice

<<   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54  >>

Další města:

Praha-Kunratice Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Břeclav Opava Praha 17 Liberec Mladá Boleslav Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha 7 Strakonice Praha 3 Česká Lípa Kladno Nový Jičín Blansko Praha-Suchdol Zlín Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Březiněves Rakovník Praha 6 Praha-Újezd Kolín Praha-Čakovice Praha 22 Uherské Hradiště Ostrava-město Vsetín Kutná Hora Rokycany Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha 21 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Příbram Teplice Praha-Přední Kopanina Brno-město Žďár nad Sázavou Klatovy České Budějovice Šumperk Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Semily Praha 18 Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha 10 Praha-Nedvězí Písek Praha 13 Chrudim Jeseník Most Mělník Praha-západ Náchod Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Bruntál Kroměříž Vyškov Chomutov Prostějov Praha-Běchovice Praha 1 Praha 11 Praha-Benice Praha-Řeporyje Benešov Tábor Karviná Praha 15 Brno-venkov Plzeň-sever Praha-východ Louny Cheb Frýdek-Místek Hodonín Tachov Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Praha-Křeslice Praha-Satalice Prachatice Praha-Lipence Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby