„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drhovle Drhovy Drmoul
Drnek Drnholec Drnovice
Drnovice Drnovice Drobovice
Droužetice Droužkovice Drozdov
Drozdov Drslavice Drslavice
Druhanov Drunče Druztová
Družec Drysice Držkov
Držková Držovice Dřenice
Dřešín Dřetovice Dřevčice
Dřevěnice Dřevnovice Dřevohostice

<<   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54  >>

Další města:

Praha 13 Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Šumperk Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 6 Vyškov Zlín Cheb Praha-Velká Chuchle Rakovník Uherské Hradiště Praha 22 Praha-východ Blansko Rokycany Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha 14 Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Brno-město Český Krumlov Liberec Náchod Jeseník Domažlice Kroměříž Tábor Sokolov Praha-Křeslice Benešov Strakonice Jihlava Beroun Praha-Přední Kopanina Tachov Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Čakovice Praha 10 Písek Příbram Praha-Suchdol Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Nový Jičín Plzeň-město Chomutov Praha 9 Praha 4 Praha 2 Praha-Petrovice Kolín Přerov Jindřichův Hradec Opava Svitavy Praha-Nebušice Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha 8 Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Kunratice Trutnov Praha-Klánovice Děčín Olomouc Pelhřimov Praha-Lipence Karviná Semily Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha 17 Jičín Pardubice Praha 11 Praha-Dubeč Břeclav Kutná Hora Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Klatovy Nymburk Kladno Prachatice Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Mělník Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby