„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnholec

Nové produkty Drnholec

Dlažby a obrubníky Drnholec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnholec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnholec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnholec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnholec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnholec, Levná dlažba Drnholec, Dlažba Drnholec, Zámkové dlažby Drnholec, Zámkové dlažba Drnholec, Betonové dlažby Drnholec, Betonová dlažba Drnholec, Zdící prvky Drnholec, Dlažby II jakosti Drnholec, Dlažba II jakosti Drnholec, Plošné dlažby Drnholec, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Děčín Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Nový Jičín Brno-venkov Praha-Křeslice Jihlava Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Petrovice Olomouc Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Plzeň-město Teplice Pardubice Praha-Kunratice Český Krumlov Liberec Strakonice Praha 1 Praha-Dolní Chabry Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Praha 13 Mladá Boleslav Rokycany Praha-Zbraslav Česká Lípa Třebíč Bruntál Tábor Karlovy Vary Most Znojmo Hradec Králové Praha-Slivenec Praha 16 Rakovník Hodonín Písek Praha 11 Uherské Hradiště Praha 7 Praha 9 Praha 10 Benešov Semily Vyškov Šumperk Pelhřimov Jablonec nad Nisou Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Domažlice Praha-Kolovraty České Budějovice Prachatice Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Klatovy Brno-město Praha-Lipence Beroun Vsetín Praha-Troja Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha 4 Praha 19 Plzeň-sever Náchod Praha-Libuš Praha-Zličín Příbram Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Zlín Mělník Frýdek-Místek Jičín Praha-Satalice Praha 12 Praha 22 Louny Litoměřice Kolín Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnholec

Levná dlažba Drnholec

Dlažba Drnholec

Zámkové dlažby Drnholec

Zámkové betonové dlažby Drnholec

Zámková dlažba Drnholec

Betonové dlažby Drnholec

Betonová dlažba Drnholec

Zdící prvky Drnholec

Dlažby II jakosti Drnholec

Dlažba II jakosti Drnholec

Plošné dlažby Drnholec