„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnholec

Nové produkty Drnholec

Dlažby a obrubníky Drnholec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnholec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnholec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnholec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnholec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnholec, Levná dlažba Drnholec, Dlažba Drnholec, Zámkové dlažby Drnholec, Zámkové dlažba Drnholec, Betonové dlažby Drnholec, Betonová dlažba Drnholec, Zdící prvky Drnholec, Dlažby II jakosti Drnholec, Dlažba II jakosti Drnholec, Plošné dlažby Drnholec, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Písek Plzeň-město Karlovy Vary Ostrava-město Brno-město Bruntál Teplice Tachov Praha 7 Mladá Boleslav Domažlice Kutná Hora Praha-východ Praha-Újezd Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-Petrovice Pelhřimov Rokycany Praha 6 Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Náchod Opava Žďár nad Sázavou Mělník Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Zličín Benešov Praha-Královice Praha 10 Klatovy Chrudim Praha-Přední Kopanina Chomutov Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Cheb Kolín Praha 19 České Budějovice Praha-Dolní Chabry Trutnov Vsetín Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Česká Lípa Blansko Brno-venkov Praha 11 Kroměříž Ústí nad Orlicí Třebíč Svitavy Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Šeberov Znojmo Zlín Praha-Čakovice Český Krumlov Praha 16 Sokolov Rakovník Šumperk Vyškov Kladno Praha 13 Semily Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Klánovice Přerov Praha 12 Most Jablonec nad Nisou Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Prachatice Praha 4 Praha 17 Olomouc Jičín Praha-Koloděje Praha 3 Praha-Zbraslav Praha 18 Plzeň-jih Děčín Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Troja Pardubice Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnholec

Levná dlažba Drnholec

Dlažba Drnholec

Zámkové dlažby Drnholec

Zámkové betonové dlažby Drnholec

Zámková dlažba Drnholec

Betonové dlažby Drnholec

Betonová dlažba Drnholec

Zdící prvky Drnholec

Dlažby II jakosti Drnholec

Dlažba II jakosti Drnholec

Plošné dlažby Drnholec