„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Druztová

Nové produkty Druztová

Dlažby a obrubníky Druztová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Druztová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Druztová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Druztová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Druztová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Druztová, Levná dlažba Druztová, Dlažba Druztová, Zámkové dlažby Druztová, Zámkové dlažba Druztová, Betonové dlažby Druztová, Betonová dlažba Druztová, Zdící prvky Druztová, Dlažby II jakosti Druztová, Dlažba II jakosti Druztová, Plošné dlažby Druztová, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-jih Vyškov Benešov Praha 10 Praha-Lipence Praha 13 Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Přerov Znojmo Mladá Boleslav Náchod Praha-Klánovice Praha-Šeberov Plzeň-město Hlavní město Praha Praha 3 Praha-Troja Bruntál Jihlava Český Krumlov Chrudim Jičín Praha-Vinoř Brno-venkov Praha 16 Havlíčkův Brod Praha 18 Louny Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Děčín Blansko Praha 22 Praha 19 Karlovy Vary Praha-Čakovice Trutnov Praha-Slivenec Hradec Králové Šumperk Žďár nad Sázavou Praha 5 Praha-Královice Břeclav Kroměříž Praha-Ďáblice Opava Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Rokycany Praha 21 Rakovník Jindřichův Hradec Kladno Praha-Kolovraty Chomutov Praha 1 Strakonice Mělník Semily Litoměřice Praha-Nebušice Jeseník Praha-Kunratice Praha-Lochkov Beroun Praha 9 Praha-Křeslice Kutná Hora Ostrava-město Sokolov Praha 17 Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Tábor Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha 6 Liberec Zlín Praha 20 Praha 8 Prostějov Praha-Petrovice Hodonín Olomouc Praha-Zbraslav Karviná Uherské Hradiště Kolín Nymburk Praha-Běchovice Pardubice Třebíč Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Druztová

Levná dlažba Druztová

Dlažba Druztová

Zámkové dlažby Druztová

Zámkové betonové dlažby Druztová

Zámková dlažba Druztová

Betonové dlažby Druztová

Betonová dlažba Druztová

Zdící prvky Druztová

Dlažby II jakosti Druztová

Dlažba II jakosti Druztová

Plošné dlažby Druztová