„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Druztová

Nové produkty Druztová

Dlažby a obrubníky Druztová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Druztová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Druztová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Druztová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Druztová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Druztová, Levná dlažba Druztová, Dlažba Druztová, Zámkové dlažby Druztová, Zámkové dlažba Druztová, Betonové dlažby Druztová, Betonová dlažba Druztová, Zdící prvky Druztová, Dlažby II jakosti Druztová, Dlažba II jakosti Druztová, Plošné dlažby Druztová, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Náchod Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Most Hodonín Jeseník Česká Lípa Pelhřimov Praha-Klánovice Domažlice Praha-Petrovice Praha 8 Prachatice Břeclav Bruntál Praha 20 Blansko Mělník Přerov Praha-Lochkov Zlín Praha 14 Rakovník Teplice Jindřichův Hradec Kolín Praha 13 Praha 9 Kroměříž Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 22 Praha 2 Jihlava Brno-město Žďár nad Sázavou Český Krumlov Plzeň-jih Ostrava-město Praha 12 Praha 15 Litoměřice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Klatovy Tachov Praha 4 Karlovy Vary Rokycany Praha-Dubeč Znojmo Praha 3 Praha-Benice Karviná Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Benešov Mladá Boleslav Šumperk Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Hradec Králové Třebíč Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Křeslice Frýdek-Místek Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-západ Strakonice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Olomouc Písek Pardubice Beroun Trutnov Liberec Sokolov Praha-Lysolaje Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Plzeň-město Praha-Satalice Opava Praha 7 Praha 11 Vyškov Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Druztová

Levná dlažba Druztová

Dlažba Druztová

Zámkové dlažby Druztová

Zámkové betonové dlažby Druztová

Zámková dlažba Druztová

Betonové dlažby Druztová

Betonová dlažba Druztová

Zdící prvky Druztová

Dlažby II jakosti Druztová

Dlažba II jakosti Druztová

Plošné dlažby Druztová