„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřešín

Nové produkty Dřešín

Dlažby a obrubníky Dřešín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřešín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřešín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřešín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřešín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřešín, Levná dlažba Dřešín, Dlažba Dřešín, Zámkové dlažby Dřešín, Zámkové dlažba Dřešín, Betonové dlažby Dřešín, Betonová dlažba Dřešín, Zdící prvky Dřešín, Dlažby II jakosti Dřešín, Dlažba II jakosti Dřešín, Plošné dlažby Dřešín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Hradec Králové Kolín Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Česká Lípa Plzeň-sever Bruntál Vyškov Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 1 Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Praha-Slivenec Olomouc Brno-město Most Praha 12 Praha-Kolovraty Zlín Praha 11 Jičín Pardubice Rakovník Praha-Zličín Břeclav Praha-Královice Znojmo Ostrava-město Příbram Praha 14 Praha 9 Svitavy Cheb Praha-Újezd Blansko Praha 10 Kladno Třebíč Nový Jičín Praha-východ Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha 15 Praha 21 Praha 22 Praha 13 Liberec Praha 19 Frýdek-Místek Ústí nad Labem Mladá Boleslav Strakonice Tachov Klatovy Louny Praha-Troja Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Semily Litoměřice Domažlice Praha-Vinoř Děčín Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 2 Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Benice Sokolov Praha 6 Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Březiněves Tábor Praha 8 Hodonín Přerov Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřešín

Levná dlažba Dřešín

Dlažba Dřešín

Zámkové dlažby Dřešín

Zámkové betonové dlažby Dřešín

Zámková dlažba Dřešín

Betonové dlažby Dřešín

Betonová dlažba Dřešín

Zdící prvky Dřešín

Dlažby II jakosti Dřešín

Dlažba II jakosti Dřešín

Plošné dlažby Dřešín