„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřešín

Nové produkty Dřešín

Dlažby a obrubníky Dřešín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřešín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřešín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřešín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřešín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřešín, Levná dlažba Dřešín, Dlažba Dřešín, Zámkové dlažby Dřešín, Zámkové dlažba Dřešín, Betonové dlažby Dřešín, Betonová dlažba Dřešín, Zdící prvky Dřešín, Dlažby II jakosti Dřešín, Dlažba II jakosti Dřešín, Plošné dlažby Dřešín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 7 Mladá Boleslav Semily Tachov Praha 17 Břeclav Praha-Benice Praha 1 Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Liberec Frýdek-Místek Jeseník Praha 9 Zlín Sokolov Praha-západ Most Rakovník Tábor Teplice Znojmo Chomutov Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Zbraslav Prostějov Plzeň-jih Šumperk Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Benešov Praha 2 Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Lysolaje Cheb Praha-Lipence Příbram Hodonín Česká Lípa Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Nedvězí Kutná Hora Písek Hlavní město Praha Praha-Vinoř Plzeň-sever Kladno Praha-Královice Trutnov Ústí nad Orlicí Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 18 Pardubice Praha-Koloděje Praha-Troja Praha-Nebušice Jihlava Strakonice Praha-Dolní Počernice Praha 11 Litoměřice Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Český Krumlov Nymburk Praha-Řeporyje Děčín Praha 10 Praha 20 České Budějovice Klatovy Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Libuš Svitavy Bruntál Praha-Lochkov Jičín Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Suchdol Praha 12 Náchod Praha-Březiněves Vsetín Chrudim Praha-Zličín Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Štěrboholy Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřešín

Levná dlažba Dřešín

Dlažba Dřešín

Zámkové dlažby Dřešín

Zámkové betonové dlažby Dřešín

Zámková dlažba Dřešín

Betonové dlažby Dřešín

Betonová dlažba Dřešín

Zdící prvky Dřešín

Dlažby II jakosti Dřešín

Dlažba II jakosti Dřešín

Plošné dlažby Dřešín