„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drysice

Nové produkty Drysice

Dlažby a obrubníky Drysice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drysice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drysice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drysice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drysice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drysice, Levná dlažba Drysice, Dlažba Drysice, Zámkové dlažby Drysice, Zámkové dlažba Drysice, Betonové dlažby Drysice, Betonová dlažba Drysice, Zdící prvky Drysice, Dlažby II jakosti Drysice, Dlažba II jakosti Drysice, Plošné dlažby Drysice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 7 Praha-Dubeč Praha 22 Jindřichův Hradec Praha 16 Litoměřice Jihlava Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha-západ Brno-město Praha-Újezd Chrudim Šumperk Rakovník Nymburk Hradec Králové Klatovy Pelhřimov Praha 1 Praha 2 Tachov Praha 13 Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Most Svitavy Vsetín Plzeň-město Praha 9 Praha-východ Praha-Koloděje Náchod Ústí nad Orlicí Břeclav Praha 11 Semily Jablonec nad Nisou Jeseník Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Sokolov Ústí nad Labem Praha-Lipence Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Strakonice Kutná Hora Karlovy Vary Mladá Boleslav Pardubice Tábor Zlín Český Krumlov Karviná Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Běchovice Brno-venkov Nový Jičín Praha-Libuš Bruntál Kladno Frýdek-Místek Prachatice Praha-Křeslice Ostrava-město Domažlice Olomouc Praha-Zbraslav Praha 5 Prostějov Přerov Praha 19 Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Písek Trutnov Jičín Praha-Čakovice Chomutov Praha-Slivenec Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Kolín Praha 4 Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 10 Teplice Praha 6 Praha-Ďáblice Plzeň-sever Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drysice

Levná dlažba Drysice

Dlažba Drysice

Zámkové dlažby Drysice

Zámkové betonové dlažby Drysice

Zámková dlažba Drysice

Betonové dlažby Drysice

Betonová dlažba Drysice

Zdící prvky Drysice

Dlažby II jakosti Drysice

Dlažba II jakosti Drysice

Plošné dlažby Drysice