„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drysice

Nové produkty Drysice

Dlažby a obrubníky Drysice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drysice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drysice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drysice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drysice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drysice, Levná dlažba Drysice, Dlažba Drysice, Zámkové dlažby Drysice, Zámkové dlažba Drysice, Betonové dlažby Drysice, Betonová dlažba Drysice, Zdící prvky Drysice, Dlažby II jakosti Drysice, Dlažba II jakosti Drysice, Plošné dlažby Drysice, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Plzeň-jih Praha-Satalice Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-východ Jičín Šumperk Znojmo Ústí nad Labem Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Most Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha 22 Jihlava Praha-Čakovice Litoměřice Praha-Dolní Chabry Zlín Příbram Beroun Trutnov Olomouc Praha 15 Plzeň-město Třebíč Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Liberec Strakonice Uherské Hradiště Praha 18 Praha 3 Praha-Nebušice Kutná Hora Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha 9 Domažlice Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha-Ďáblice Klatovy České Budějovice Praha 10 Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Děčín Pelhřimov Svitavy Jindřichův Hradec Praha 16 Český Krumlov Praha-Kunratice Mladá Boleslav Kolín Praha 21 Tábor Karviná Praha 14 Chrudim Kroměříž Česká Lípa Benešov Praha-Koloděje Břeclav Brno-venkov Kladno Louny Brno-město Praha 11 Frýdek-Místek Písek Praha-Slivenec Praha-západ Jeseník Vyškov Praha-Štěrboholy Teplice Prachatice Praha 6 Karlovy Vary Vsetín Mělník Hodonín Praha 17 Bruntál Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drysice

Levná dlažba Drysice

Dlažba Drysice

Zámkové dlažby Drysice

Zámkové betonové dlažby Drysice

Zámková dlažba Drysice

Betonové dlažby Drysice

Betonová dlažba Drysice

Zdící prvky Drysice

Dlažby II jakosti Drysice

Dlažba II jakosti Drysice

Plošné dlažby Drysice