„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drysice

Nové produkty Drysice

Dlažby a obrubníky Drysice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drysice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drysice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drysice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drysice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drysice, Levná dlažba Drysice, Dlažba Drysice, Zámkové dlažby Drysice, Zámkové dlažba Drysice, Betonové dlažby Drysice, Betonová dlažba Drysice, Zdící prvky Drysice, Dlažby II jakosti Drysice, Dlažba II jakosti Drysice, Plošné dlažby Drysice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Uherské Hradiště Benešov Náchod Praha-Přední Kopanina Kladno Prachatice Praha 2 Český Krumlov Kolín Praha-Kolovraty Praha 3 Kutná Hora Praha 14 Zlín Praha 16 Praha-Petrovice Hlavní město Praha Praha 9 Praha-Královice Praha 5 Teplice Klatovy Praha-Nedvězí Brno-venkov Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Troja Praha 12 Praha 6 Brno-město Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Zbraslav Tachov Praha-Běchovice Mělník Jeseník Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Kroměříž Nový Jičín Mladá Boleslav Opava Beroun Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha-Kunratice Praha 13 Břeclav Přerov Hodonín Praha-Křeslice Praha 20 Praha-východ Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Lysolaje Svitavy Praha 7 Rakovník Písek Praha 1 Děčín Vyškov Nymburk Prostějov Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Strakonice Domažlice Tábor Hradec Králové Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha 15 Praha 4 Praha 11 Olomouc Litoměřice Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha-Benice Ostrava-město Znojmo Blansko Jičín Vsetín Praha-Lipence Praha-Vinoř Cheb Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drysice

Levná dlažba Drysice

Dlažba Drysice

Zámkové dlažby Drysice

Zámkové betonové dlažby Drysice

Zámková dlažba Drysice

Betonové dlažby Drysice

Betonová dlažba Drysice

Zdící prvky Drysice

Dlažby II jakosti Drysice

Dlažba II jakosti Drysice

Plošné dlažby Drysice