„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drahany Drahelčice Drahenice
Drahkov Drahlín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice
Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov
Drachkov Dráchov Drásov
Drásov Dražeň Draženov
Dražice Dražíč Dražičky
Drážov Dražovice Dražovice
Dražůvky Drevníky Drhovice

<<   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53  >>

Další města:

Praha-Koloděje Praha-Lipence Jičín Kutná Hora Sokolov Praha 14 Most Praha-Suchdol Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Děčín Hradec Králové Praha-Libuš Rokycany Trutnov Praha 12 Chomutov Praha 9 Tábor Prostějov Hlavní město Praha Uherské Hradiště Beroun Praha 17 Svitavy Pelhřimov Praha 1 Praha 20 České Budějovice Praha-Štěrboholy Praha 21 Chrudim Praha-Zličín Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Praha-Benice Třebíč Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha 10 Karlovy Vary Rakovník Vsetín Praha 6 Praha-Křeslice Nový Jičín Prachatice Semily Plzeň-jih Vyškov Praha-Kunratice Praha 22 Česká Lípa Hodonín Praha-Královice Domažlice Brno-město Praha-Šeberov Praha 13 Plzeň-město Mělník Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha-Běchovice Zlín Louny Praha-Zbraslav Praha 4 Teplice Praha-Ďáblice Kolín Praha-Troja Praha 3 Břeclav Strakonice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha 18 Karviná Příbram Náchod Kladno Ústí nad Labem Praha 8 Olomouc Praha 16 Opava Praha-Březiněves Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby