„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drahany Drahelčice Drahenice
Drahkov Drahlín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice
Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov
Drachkov Dráchov Drásov
Drásov Dražeň Draženov
Dražice Dražíč Dražičky
Drážov Dražovice Dražovice
Dražůvky Drevníky Drhovice

<<   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53  >>

Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 4 Praha-Klánovice Praha 9 Vyškov Praha-Zbraslav Pardubice Rakovník Hradec Králové Prachatice Praha-Benice Břeclav Frýdek-Místek Praha-Dubeč Teplice Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Mělník Praha 5 Praha-Libuš Praha-Vinoř Svitavy Jindřichův Hradec Olomouc Praha-Suchdol Praha-Slivenec Cheb Kolín České Budějovice Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 14 Louny Hodonín Praha 19 Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Strakonice Praha-Satalice Praha-Troja Bruntál Praha 10 Praha 17 Brno-město Praha 16 Praha-Nedvězí Děčín Uherské Hradiště Most Rokycany Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Újezd Praha 22 Pelhřimov Praha-Šeberov Tachov Vsetín Praha-Březiněves Trutnov Praha 2 Beroun Šumperk Ústí nad Labem Blansko Praha 11 Chrudim Litoměřice Jihlava Písek Sokolov Znojmo Prostějov Zlín Benešov Praha-Běchovice Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 18 Nový Jičín Praha 20 Praha-východ Praha 3 Praha 12 Kroměříž Jičín Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Kunratice Třebíč Semily Český Krumlov Plzeň-město Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby