„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drahany Drahelčice Drahenice
Drahkov Drahlín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice
Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov
Drachkov Dráchov Drásov
Drásov Dražeň Draženov
Dražice Dražíč Dražičky
Drážov Dražovice Dražovice
Dražůvky Drevníky Drhovice

<<   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53  >>

Další města:

Beroun Ústí nad Labem Praha 22 Semily Praha-Slivenec Praha 12 Praha-Nedvězí Domažlice Nový Jičín Praha 10 Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Běchovice Mladá Boleslav Most Praha-východ Prachatice Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Dubeč Tábor Praha-Královice Ústí nad Orlicí Olomouc Písek Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha 14 Vyškov Jeseník Strakonice Louny Svitavy Praha 18 Praha-Čakovice Brno-město Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha 11 Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Děčín Hlavní město Praha Chrudim Praha-Vinoř České Budějovice Chomutov Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha 1 Nymburk Znojmo Praha 20 Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Vsetín Praha 5 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Kolín Praha 19 Rokycany Trutnov Kladno Praha 13 Praha 15 Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha 17 Břeclav Praha-Velká Chuchle Příbram Praha 2 Plzeň-sever Zlín Česká Lípa Náchod Praha-Ďáblice Ostrava-město Tachov Praha-Benice Praha-Zličín Plzeň-město Rakovník Kroměříž Karlovy Vary Bruntál Praha-Lipence Prostějov Praha-Koloděje Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby