„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drahany Drahelčice Drahenice
Drahkov Drahlín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice
Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov
Drachkov Dráchov Drásov
Drásov Dražeň Draženov
Dražice Dražíč Dražičky
Drážov Dražovice Dražovice
Dražůvky Drevníky Drhovice

<<   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53  >>

Další města:

Svitavy Brno-město Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha 16 Jeseník Praha 10 Hodonín Praha-Klánovice Šumperk Praha-Lochkov Karviná Pardubice Praha-Slivenec Prostějov Plzeň-jih Praha 11 Břeclav Beroun Praha-Dolní Chabry Praha 14 Přerov Praha 19 Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Lipence Praha-východ Český Krumlov Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Příbram Plzeň-sever Děčín Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-Libuš Vyškov Chrudim Praha-Křeslice Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Nebušice Náchod Praha 17 Klatovy Trutnov Kroměříž Karlovy Vary Brno-venkov Tachov Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 12 Nový Jičín Louny Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 18 Jičín Plzeň-město Praha 13 Praha 2 Kutná Hora Praha-Benice Praha 7 Praha 22 Most Opava Praha 21 Praha-Šeberov Teplice Semily Praha-Březiněves Praha-Čakovice Pelhřimov Domažlice Sokolov Prachatice Zlín Vsetín Znojmo Žďár nad Sázavou Kladno Cheb Praha-Dubeč Hlavní město Praha Chomutov Bruntál Praha 8 Praha-Petrovice Písek Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby