„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Drahany Drahelčice Drahenice
Drahkov Drahlín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice
Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov
Drachkov Dráchov Drásov
Drásov Dražeň Draženov
Dražice Dražíč Dražičky
Drážov Dražovice Dražovice
Dražůvky Drevníky Drhovice

<<   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53  >>

Další města:

Písek Praha-Zbraslav Česká Lípa Opava Praha 7 Jindřichův Hradec Cheb Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Kolín Praha 13 Plzeň-jih Praha 14 Znojmo Praha 21 Hodonín Trutnov Litoměřice Chomutov Praha 16 Praha-Újezd Tábor Karviná Prachatice Domažlice Praha 22 Liberec Praha 1 Plzeň-sever Karlovy Vary Beroun Praha-Lochkov Jičín Praha 15 Praha-Lipence Sokolov Blansko Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Ďáblice Přerov Mělník Praha-Libuš Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Nový Jičín Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha 9 Strakonice Brno-město Praha-Křeslice Praha 20 Zlín Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Benice Hradec Králové Prostějov Kladno Rakovník Benešov Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 8 Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Klánovice Louny Praha-Slivenec Svitavy Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Frýdek-Místek Bruntál Teplice Český Krumlov Praha-Čakovice Jihlava Rokycany Pardubice Nymburk Jeseník Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Satalice Semily Brno-venkov Plzeň-město Praha 4 Most Břeclav Praha-Vinoř Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby