„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahov

Nové produkty Drahov

Dlažby a obrubníky Drahov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahov, Levná dlažba Drahov, Dlažba Drahov, Zámkové dlažby Drahov, Zámkové dlažba Drahov, Betonové dlažby Drahov, Betonová dlažba Drahov, Zdící prvky Drahov, Dlažby II jakosti Drahov, Dlažba II jakosti Drahov, Plošné dlažby Drahov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Chrudim Znojmo Hodonín Praha-Lochkov Praha-Dubeč Vyškov Praha-Benice Tábor Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Lipence Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 13 Praha 22 Plzeň-město Praha 8 Praha-východ Třebíč Děčín Jindřichův Hradec Cheb Praha-Vinoř Břeclav Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Kolovraty Praha 17 Mělník Pardubice Ostrava-město Frýdek-Místek Písek Hradec Králové Šumperk Příbram Praha 15 Prostějov Praha-západ Jablonec nad Nisou Brno-město Kolín Prachatice Praha 2 Semily Karviná Pelhřimov Praha 5 Most Hlavní město Praha Praha-Zličín Praha 10 Praha 1 Praha-Petrovice Blansko Benešov Jičín Litoměřice Praha-Nebušice Rokycany Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Satalice Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Újezd Česká Lípa Praha 14 Praha-Troja Nymburk Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Praha 7 Kutná Hora Rakovník Nový Jičín Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 20 Kladno Beroun Praha 19 Praha 18 Praha-Kunratice Náchod Jeseník Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Svitavy Praha-Čakovice Tachov Plzeň-sever Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahov

Levná dlažba Drahov

Dlažba Drahov

Zámkové dlažby Drahov

Zámkové betonové dlažby Drahov

Zámková dlažba Drahov

Betonové dlažby Drahov

Betonová dlažba Drahov

Zdící prvky Drahov

Dlažby II jakosti Drahov

Dlažba II jakosti Drahov

Plošné dlažby Drahov