„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahov

Nové produkty Drahov

Dlažby a obrubníky Drahov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahov, Levná dlažba Drahov, Dlažba Drahov, Zámkové dlažby Drahov, Zámkové dlažba Drahov, Betonové dlažby Drahov, Betonová dlažba Drahov, Zdící prvky Drahov, Dlažby II jakosti Drahov, Dlažba II jakosti Drahov, Plošné dlažby Drahov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Mělník Písek Praha 12 Strakonice Svitavy Praha 18 Jičín Praha-Libuš Praha-Čakovice Plzeň-město Litoměřice Klatovy Praha-Královice Praha-Slivenec Pardubice Teplice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Praha-Koloděje Cheb Jihlava Pelhřimov Praha-západ Český Krumlov Vyškov Praha 21 Hodonín Karviná Sokolov Prostějov Praha-Petrovice Praha 15 Brno-město Praha-Šeberov Děčín Most Praha-Lysolaje Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Hradec Králové Praha 9 Ústí nad Labem Uherské Hradiště Kolín Praha 1 Praha-Újezd Praha 22 Praha 2 Praha 11 Praha 8 Praha 13 Praha 19 Třebíč Praha-Kolovraty Tábor Praha-Suchdol Praha 4 Benešov Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha-Troja Praha-Běchovice Chomutov Praha-Benice Praha 14 Beroun Kutná Hora Praha 3 Brno-venkov Opava Domažlice Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Blansko Kladno Ústí nad Orlicí Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Mladá Boleslav Zlín Náchod Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahov

Levná dlažba Drahov

Dlažba Drahov

Zámkové dlažby Drahov

Zámkové betonové dlažby Drahov

Zámková dlažba Drahov

Betonové dlažby Drahov

Betonová dlažba Drahov

Zdící prvky Drahov

Dlažby II jakosti Drahov

Dlažba II jakosti Drahov

Plošné dlažby Drahov