„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahobuz

Nové produkty Drahobuz

Dlažby a obrubníky Drahobuz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahobuz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahobuz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahobuz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahobuz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahobuz, Levná dlažba Drahobuz, Dlažba Drahobuz, Zámkové dlažby Drahobuz, Zámkové dlažba Drahobuz, Betonové dlažby Drahobuz, Betonová dlažba Drahobuz, Zdící prvky Drahobuz, Dlažby II jakosti Drahobuz, Dlažba II jakosti Drahobuz, Plošné dlažby Drahobuz, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha-Benice Praha-Ďáblice Praha 5 Chrudim Praha-Lysolaje Bruntál Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Ústí nad Labem Hlavní město Praha Semily Praha-Řeporyje Karviná Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha 17 Praha-Újezd Praha-Libuš Nový Jičín Praha 13 Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Česká Lípa Louny Kolín Pelhřimov Praha 3 Šumperk Praha 9 Plzeň-jih Prachatice Tábor Pardubice Cheb Hradec Králové Znojmo Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 8 Břeclav Mělník Rakovník Teplice Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha 20 Kroměříž Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Blansko Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Kunratice Frýdek-Místek Praha 2 Praha-Suchdol Náchod Zlín Praha 7 Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Písek Klatovy Praha-východ České Budějovice Jindřichův Hradec Benešov Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha-Troja Olomouc Beroun Praha 15 Litoměřice Praha-Kolovraty Praha 21 Chomutov Praha 10 Český Krumlov Sokolov Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha-Satalice Praha 12 Strakonice Kladno Žďár nad Sázavou Domažlice Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahobuz

Levná dlažba Drahobuz

Dlažba Drahobuz

Zámkové dlažby Drahobuz

Zámkové betonové dlažby Drahobuz

Zámková dlažba Drahobuz

Betonové dlažby Drahobuz

Betonová dlažba Drahobuz

Zdící prvky Drahobuz

Dlažby II jakosti Drahobuz

Dlažba II jakosti Drahobuz

Plošné dlažby Drahobuz