„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahobuz

Nové produkty Drahobuz

Dlažby a obrubníky Drahobuz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahobuz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahobuz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahobuz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahobuz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahobuz, Levná dlažba Drahobuz, Dlažba Drahobuz, Zámkové dlažby Drahobuz, Zámkové dlažba Drahobuz, Betonové dlažby Drahobuz, Betonová dlažba Drahobuz, Zdící prvky Drahobuz, Dlažby II jakosti Drahobuz, Dlažba II jakosti Drahobuz, Plošné dlažby Drahobuz, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Koloděje Bruntál Praha 9 Hradec Králové Tábor Louny Kladno Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha 1 Sokolov Cheb Blansko Teplice Praha 22 Praha 19 Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Běchovice Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha 10 Brno-venkov České Budějovice Praha-Suchdol Plzeň-sever Beroun Praha-Nedvězí Prostějov Praha 15 Praha 4 Praha-Lochkov Prachatice Praha 5 Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Zlín Hlavní město Praha Praha 18 Praha 16 Praha-východ Praha-Lysolaje Plzeň-jih Jeseník Most Praha-Kolovraty Praha-Újezd Benešov Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Zbraslav Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Karviná Jihlava Brno-město Plzeň-město Praha-Slivenec Domažlice Praha-Řeporyje Rakovník Praha-Klánovice Český Krumlov Litoměřice Liberec Jičín Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 2 Praha 7 Příbram Praha 21 Praha-západ Znojmo Kolín Trutnov Praha 20 Břeclav Hodonín Děčín Praha 6 Praha 14 Náchod Praha-Březiněves Kutná Hora Praha 3 Mělník Strakonice Praha-Troja Praha-Vinoř Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahobuz

Levná dlažba Drahobuz

Dlažba Drahobuz

Zámkové dlažby Drahobuz

Zámkové betonové dlažby Drahobuz

Zámková dlažba Drahobuz

Betonové dlažby Drahobuz

Betonová dlažba Drahobuz

Zdící prvky Drahobuz

Dlažby II jakosti Drahobuz

Dlažba II jakosti Drahobuz

Plošné dlažby Drahobuz