„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahlín

Nové produkty Drahlín

Dlažby a obrubníky Drahlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahlín, Levná dlažba Drahlín, Dlažba Drahlín, Zámkové dlažby Drahlín, Zámkové dlažba Drahlín, Betonové dlažby Drahlín, Betonová dlažba Drahlín, Zdící prvky Drahlín, Dlažby II jakosti Drahlín, Dlažba II jakosti Drahlín, Plošné dlažby Drahlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Karlovy Vary Děčín Hodonín Litoměřice Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Beroun Brno-město Hlavní město Praha Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha-Benice Ostrava-město Kutná Hora Praha 9 Rakovník Praha 17 Sokolov Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha 10 Praha 19 Jindřichův Hradec Praha 14 Prostějov Tábor Kladno Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha 7 Praha 2 Pelhřimov Chomutov Praha-Křeslice Louny Vsetín Třebíč Praha-Nebušice Most Zlín Praha-Lochkov Jihlava Hradec Králové Nymburk Praha-Šeberov Pardubice Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Strakonice Praha-západ Karviná Praha 5 Praha-východ Blansko Klatovy Plzeň-jih Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Libuš Olomouc Praha 13 Praha-Královice České Budějovice Praha-Dolní Počernice Liberec Praha 8 Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Náchod Písek Brno-venkov Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Kolín Plzeň-sever Praha 3 Tachov Kroměříž Ústí nad Labem Domažlice Praha-Satalice Česká Lípa Praha 22 Mladá Boleslav Rokycany Trutnov Praha 11 Nový Jičín Znojmo Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahlín

Levná dlažba Drahlín

Dlažba Drahlín

Zámkové dlažby Drahlín

Zámkové betonové dlažby Drahlín

Zámková dlažba Drahlín

Betonové dlažby Drahlín

Betonová dlažba Drahlín

Zdící prvky Drahlín

Dlažby II jakosti Drahlín

Dlažba II jakosti Drahlín

Plošné dlažby Drahlín