„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahlín

Nové produkty Drahlín

Dlažby a obrubníky Drahlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahlín, Levná dlažba Drahlín, Dlažba Drahlín, Zámkové dlažby Drahlín, Zámkové dlažba Drahlín, Betonové dlažby Drahlín, Betonová dlažba Drahlín, Zdící prvky Drahlín, Dlažby II jakosti Drahlín, Dlažba II jakosti Drahlín, Plošné dlažby Drahlín, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Šeberov Praha 5 Praha 19 Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Louny Kolín Příbram Praha 14 Praha-západ Bruntál Kroměříž Ostrava-město Praha 7 Praha-Velká Chuchle Svitavy Prostějov Praha 18 Praha 8 Plzeň-jih Beroun Jičín Břeclav Chomutov Tachov Pelhřimov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha-Libuš Praha-Zličín Rakovník Brno-město Trutnov Nymburk Přerov Praha 16 Náchod Olomouc Praha 10 Most Nový Jičín Benešov Kladno Praha-Lochkov Plzeň-sever Hradec Králové Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Královice Praha-Kunratice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Znojmo Praha 22 Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 9 Domažlice Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Rokycany Frýdek-Místek Opava Praha 11 Jeseník Šumperk Praha 17 Strakonice Praha-Řeporyje Teplice Praha 3 Praha 20 Praha 1 Písek Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Karlovy Vary Blansko Praha-východ Plzeň-město České Budějovice Praha-Troja Děčín Semily Praha-Dolní Chabry Prachatice Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahlín

Levná dlažba Drahlín

Dlažba Drahlín

Zámkové dlažby Drahlín

Zámkové betonové dlažby Drahlín

Zámková dlažba Drahlín

Betonové dlažby Drahlín

Betonová dlažba Drahlín

Zdící prvky Drahlín

Dlažby II jakosti Drahlín

Dlažba II jakosti Drahlín

Plošné dlažby Drahlín