„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahlín

Nové produkty Drahlín

Dlažby a obrubníky Drahlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahlín, Levná dlažba Drahlín, Dlažba Drahlín, Zámkové dlažby Drahlín, Zámkové dlažba Drahlín, Betonové dlažby Drahlín, Betonová dlažba Drahlín, Zdící prvky Drahlín, Dlažby II jakosti Drahlín, Dlažba II jakosti Drahlín, Plošné dlažby Drahlín, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Cheb Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Jihlava Praha 5 Praha 6 Praha 17 Praha 4 Prostějov Brno-město Tábor Hradec Králové Kladno Benešov Šumperk Tachov Praha-Běchovice Praha 7 Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Písek Domažlice Praha-Koloděje Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 19 Praha-Lipence Přerov Pelhřimov Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 18 Strakonice Trutnov Pardubice Rakovník Teplice Kolín Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha 20 Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Řeporyje Praha 16 Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha 1 Plzeň-sever Praha-Nedvězí Karviná Praha 2 Uherské Hradiště Sokolov Děčín Blansko Praha-Kunratice Náchod Praha 13 Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha 21 Chrudim Český Krumlov Jeseník Praha 12 Praha-Královice Praha 14 Most Ostrava-město Břeclav Rokycany Praha 15 Praha-Klánovice Louny Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha 22 Chomutov Opava Praha-Březiněves Kutná Hora Znojmo Klatovy Prachatice Plzeň-jih Praha 8 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahlín

Levná dlažba Drahlín

Dlažba Drahlín

Zámkové dlažby Drahlín

Zámkové betonové dlažby Drahlín

Zámková dlažba Drahlín

Betonové dlažby Drahlín

Betonová dlažba Drahlín

Zdící prvky Drahlín

Dlažby II jakosti Drahlín

Dlažba II jakosti Drahlín

Plošné dlažby Drahlín