„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražice

Nové produkty Dražice

Dlažby a obrubníky Dražice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražice, Levná dlažba Dražice, Dlažba Dražice, Zámkové dlažby Dražice, Zámkové dlažba Dražice, Betonové dlažby Dražice, Betonová dlažba Dražice, Zdící prvky Dražice, Dlažby II jakosti Dražice, Dlažba II jakosti Dražice, Plošné dlažby Dražice, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Česká Lípa Praha-Šeberov Prachatice Praha-Kunratice Praha 8 Zlín Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Cheb Písek Praha-Nebušice Praha-Zličín Plzeň-sever Děčín Plzeň-jih Kolín Trutnov Šumperk Praha 19 Brno-město Praha-Benice Jihlava Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Domažlice Praha 4 Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Pelhřimov Český Krumlov Praha-Lipence Praha 13 Praha 15 Bruntál Olomouc Mladá Boleslav Vyškov Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha 22 Hodonín Brno-venkov Náchod Praha-Ďáblice Tábor Třebíč Kutná Hora Praha 10 Praha 11 Strakonice Praha 2 Praha 3 Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Benešov Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha 9 Litoměřice Ústí nad Labem Chrudim Praha-Suchdol Praha-Slivenec Semily Uherské Hradiště Pardubice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha 7 Praha-Dubeč Svitavy Chomutov Praha-Petrovice Praha 14 České Budějovice Praha-Řeporyje Praha-Újezd Opava Sokolov Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha-Satalice Beroun Jeseník Mělník Praha 5 Nový Jičín Most Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražice

Levná dlažba Dražice

Dlažba Dražice

Zámkové dlažby Dražice

Zámkové betonové dlažby Dražice

Zámková dlažba Dražice

Betonové dlažby Dražice

Betonová dlažba Dražice

Zdící prvky Dražice

Dlažby II jakosti Dražice

Dlažba II jakosti Dražice

Plošné dlažby Dražice