„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražice

Nové produkty Dražice

Dlažby a obrubníky Dražice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražice, Levná dlažba Dražice, Dlažba Dražice, Zámkové dlažby Dražice, Zámkové dlažba Dražice, Betonové dlažby Dražice, Betonová dlažba Dražice, Zdící prvky Dražice, Dlažby II jakosti Dražice, Dlažba II jakosti Dražice, Plošné dlažby Dražice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Újezd Chrudim Jindřichův Hradec Teplice Kolín Bruntál Vsetín Pardubice Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Benice Louny Karviná Rokycany Most Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Jeseník Ostrava-město Kroměříž Praha-Čakovice Ústí nad Labem Svitavy Praha-Lipence Kladno Mělník Praha-Křeslice Semily Praha-Nebušice Rakovník Benešov Praha-Kolovraty Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Jihlava České Budějovice Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 13 Mladá Boleslav Tábor Hradec Králové Praha 12 Chomutov Praha 3 Blansko Plzeň-jih Český Krumlov Praha 11 Nymburk Praha-Klánovice Znojmo Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Suchdol Praha-Běchovice Děčín Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha 16 Sokolov Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 1 Praha-Šeberov Plzeň-město Jičín Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Šumperk Ústí nad Orlicí Praha-západ Domažlice Praha 20 Praha 15 Praha 10 Praha-Slivenec Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Kunratice Cheb Praha-východ Havlíčkův Brod Třebíč Trutnov Praha 17 Plzeň-sever Klatovy Prachatice Praha 7 Praha-Nedvězí Příbram Prostějov Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražice

Levná dlažba Dražice

Dlažba Dražice

Zámkové dlažby Dražice

Zámkové betonové dlažby Dražice

Zámková dlažba Dražice

Betonové dlažby Dražice

Betonová dlažba Dražice

Zdící prvky Dražice

Dlažby II jakosti Dražice

Dlažba II jakosti Dražice

Plošné dlažby Dražice