„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražice

Nové produkty Dražice

Dlažby a obrubníky Dražice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražice, Levná dlažba Dražice, Dlažba Dražice, Zámkové dlažby Dražice, Zámkové dlažba Dražice, Betonové dlažby Dražice, Betonová dlažba Dražice, Zdící prvky Dražice, Dlažby II jakosti Dražice, Dlažba II jakosti Dražice, Plošné dlažby Dražice, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Uherské Hradiště Prachatice Praha-Petrovice Liberec Hradec Králové Cheb Domažlice Plzeň-jih Děčín Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Karlovy Vary Praha-Slivenec Nymburk Příbram Litoměřice Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Opava Mělník Mladá Boleslav Plzeň-sever Rakovník Tábor Praha-Benice Chomutov Praha-Čakovice Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Česká Lípa Praha 2 Beroun Karviná Praha-Libuš Blansko Praha-Vinoř Praha 22 Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Kunratice Brno-město Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Běchovice Znojmo Praha-Nebušice Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Bruntál Praha 16 Svitavy Prostějov Praha-Troja Praha 7 Zlín Most Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Benešov Rokycany Praha 18 Praha 1 Praha 5 České Budějovice Praha-Zbraslav Pardubice Hlavní město Praha Strakonice Písek Praha 12 Praha 9 Vyškov Praha 17 Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-západ Teplice Praha-Satalice Hodonín Jičín Klatovy Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Vsetín Kladno Přerov Praha 10 Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha 19 Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražice

Levná dlažba Dražice

Dlažba Dražice

Zámkové dlažby Dražice

Zámkové betonové dlažby Dražice

Zámková dlažba Dražice

Betonové dlažby Dražice

Betonová dlažba Dražice

Zdící prvky Dražice

Dlažby II jakosti Dražice

Dlažba II jakosti Dražice

Plošné dlažby Dražice